Вегетарианците превръщаме във месоядни в Дюканските редици славни - 91 тема

  • 24 956
  • 823
  •   1
Отговори
# 795
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Пусикет, ето ти отговор на Дюкан:

 /Превод от http://www.forums.supertoinette.com/recettes_270830.docteur_duka … os_questions.html
 Тези въпроси са задавани на Dr. Dukan и той им е отговорил. /


Въпрос: Можете ли да ми потвърдите, че млечните продукти са ограничени до 800 г.?
Можете ли да ми кажете трик за преодоляване на задържането?
Отговор: Може по 800 г. млечни на ден, но ако искате да преодолеете задържането, трябва да се опитате да ограничите млечните до 500 г. на ден за 10 дни.
И, ако си чела внимателно, Вещи 3 месеца е била със задържане  Mr. Green... И, май не беше яла шоколад  newsm78 newsm78 newsm78 И доста други тук сме си стояли по декади на едни и същи кг... - инвестираме Wink

ros4enka - много благодаря!  bouquet

# 796
  • Мнения: 1 933
Сирене по принцип не ям, псвен ако не е в салатата. Това, което си купувам да ям сега е "Cottage cheese" - обезмаслени и обезсолено и хапвам по малко. Извара си купувам и я ям като салата с кисело мляко и ролца от раци. Но и на това не съм фен. Лекарства изобщо не пия. Никакви и то от години. Наистина гледам да ям поне 5 пъти на ден. Примерно една пържола онзи ден я дъвках от 13 до 16.30. Общо взето все дъвча нещо. Висока съм 160см и искам да си върна мерките и килограмите от преди - бях 48кг, но сега и 50 да съм ще съм щастлива. Не знаех кога да мина на ПЗ, а и като видях, че не свалям нищо на килограми реших, че вероятно трябва да продължа с протеините. Да започна ли отново? Да речем 5 дни на протеини и после да редувам ПЗ и П? Една позната каза, че ги редувала ден на ПЗ и ден на П. И от 53 сега е 46кг.
Това с шоколада няма да си го позволя вече, но вярвайте ми наистина се отчайвам като не мърда стрелката на кантара и когато се видя като наденичка в дрехите си от преди 5 месеца. 
Добре, махам сиренето и намалявам още повече млечните. Какво ще ме посъветвате да мина ли само на протеини 5 дни, да започна отначало дет му се вика?

# 797
  • Мнения: 1 027
аааааааааааа,pussycat, караш ме да се повтарям Simple Smile
и от утре - на ПЗ! никакви пак ударни-опасно е!!!!! Наистина е опасно- не си прави такива експерименти! от утре на ПЗ! или бой Simple Smile
Доста от момичетата тук задържаме по седмици, но после всичко влиза в релси и започваме да сваляме. Не се отчайвай! Ще започнеш да сваляш! Вкарай витамините( т.е зеленчуците Simple Smile )

# 798
  • Мнения: 1 933
от утре ПЗ. Разбрах. Благодаря   Blush

Един страниче въпрос. И аз си направих линийка, но не знам как да я прикача. Можеш ли да помогнеш?

# 799
  • Мнения: 1 417
pussycat,всеки организъм е различен.Някой от момичетата свалят не в П дни,а в ПЗ PeaceМоже и ти да си от тях . PeaceОт утре мини на ПЗ Hug

# 800
  • Мнения: 876
от утре ПЗ. Разбрах. Благодаря   Blush

Един страниче въпрос. И аз си направих линийка, но не знам как да я прикача. Можеш ли да помогнеш?
Просто дай copy и paste в профила си и ще излезе! Не се отчайвай - винаги има периоди на спад и прогрес и винаги са неочаквани! Горе главата!   bouquet Hug Сигурна съм,че скоро ще се похвалиш.....сигурна ли си ,че проблемът не е в кантара?  newsm78 Hug

# 801
  • Мнения: 19
Вещи снощи си правих твоето пиле в пликче само, че с филенца и гъбки стана страхотно  Hug
а тази вечер на Русалка миш-маша пак страхотен
Благодаря момичета  Hug  bouquet Hug  bouquet

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И, май не беше яла шоколад  newsm78 newsm78 newsm78

Кво беше това?  newsm78

# 803
  • Мнения: 1 417
Ммммммммм много вкусно,ама забранено  Naughty Cry

# 804
  • Мнения: 1 402
Добър вечер, Дюканки-сладуранки!    bouquet
Карам, надявам се, последното си нощно дежурство за този живот. Sunglasses За другия ще си помисля добре къде ще се раждам и принцеса ли ще ставам или да  hahaha
pussycat, аз не свалих почти нищо през ударния етап- въртях едни 2,5 кг нагоре-надолу може би две седмици  ooooh! Чудех се дали да не се откажа...После нещата си дойдоха на мястото  Grinning

И аз си мисля, че полека-лека трябва да започнем подготовката за лятната среща. Чакам да дойде Вещи тази седмица и да даде указания, та да започваме да действаме  Wink

Зеленко, Hug ,  аз до лятото или ще мога да те закарам или ще съм се претрепала някъде  Joy , тъй че важното е да стигнеш до Стара Загора   Hug

Лео, и твоята шоколадова торта с рула е от причините да съм Дюканка сега. Но не съжалявам ни най-малко и за двете  Laughing

# 805
  • Мнения: 64
Здравейте, хубавици!  Hug

От снимките си личи, че сте изкарали страхотно на срещата. И всички сте много хубави!

При мен от няколко дни кантара не мърда  Confused Хубавото обаче е, че явно хорммоните ми започват да влизат в релси. А мислите ли, че режиммът може да влияе на месечния цикъл и то за толкова кратко време?

# 806
  • Мнения: 1 193
Привет, мацки  Grinning
Малко късничко, но  newsm59 Боби, пожелавам ти, да постигнеш всяка твоя мечта Hug
 welcome на новите попълнения  Grinning
Аз се харесах на всички снимки, благодаря на фотографките  newsm51 Мисля да си сменя прическата, но не съм решила каква да е  newsm78 Имам слабо вратле, и на тази височина нещо не си харесвам късата прическа  Sad Май се чудя, кви кусури да си изнамеря  Mr. Green
Идеята за лятна среща е супер  Peace Тъкмо ще имам време, да се запозная със всички  Hug
mmg ,при мен няма промяна в цикъла, даже очаквах закъснение, но всичко е Ок.
Много гушки, за всички  Hug

# 807
  • Мнения: 4 176
Дамаянти, имаме подобна от 3 години - не е мръднала  Peace Нашата е на Kenwood и има и оребрена част, и гладка част - чудна е за режима  Mr. Green И лесно се миеееееее... Инвестицията е много ценна  Sunglasses
Със здраве да си я ползвате  Hug
Утре купувам и аз!
Тъкмо се бях засилила да купувам сушилня за дрехи, че ми омръзна от простиране и събиране, ама ще купя скара най-напред.

# 808
  • Мнения: 663
Здравейте момичета ... влизам за малко да се обадя че съм още жива ...ииииииииии  newsm45 newsm45 newsm45 още със същите килца на гърба ... не можах да изчета всичко дето сте изписали тези дни
БРАВО за срещата прочетох част от отзивите и видях една снимка МНОГО СТЕ ГОТИНИ МОМИЧЕТА ...аз много месеци ще трябва да изкарам на диета за да мога да се наредя сред такива финни дами като вас ... и без това съм по дъртичка ...като съм и доста пухкава, ако се явя за обща снимка ще заема място като за трички ...
Да ви се оплача тези дни "посрещах /обслужвах/изпращах " роднини по съпружеска линия ...и така и така трябваше да се вихря из кухнята та реших да спретна и аз като другите дюканки едно две кремчета ...направих крем-карамел ( без карамела) и желирано кисело мляко със степче ( за пояснение аз мразя кухнята и рядко стъпвам в нея отстъпила съм тази територия на съпруга ми ) . Та развихрих се аз и заредих хладилника с по 6 купички от двете кремчета (направо се заредих като мечка за зимен сън ), но имах неблагоразумието да кажа на дъщеря ми и племенницата че има кремчета в хладилника ако искат да ги опитат .......и познайте след един час имаше ли останало и едно ...тези гадинки  newsm36 newsm36ми ометоха всички запаси. А после мъжа ми да ми обяснява колкото си иска че като съм на диета ям "глупости"....

# 809
  • Мнения: 469
Боби  newsm59, да си жива, здрава и  чаровна!
Всички сте много хубави на снимките.
Цвети, просто си прекрасна и неузнаваема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт