Зоммер 69 Нецензурната немска тема

  • 17 194
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 521
ХанцуНг, бе, ХанцуНг! Ей, не се научихте!!!

Сърфи, ти се майтапиш нали?  Shocked

Дали, как мислиш? Mr. Green

Деси, бързо оздравяване и тук има някакъв подобен бацил и днес в яслата бяха 3 хлапета на кръст. Whistling

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 15:39 от surfline

# 196
  • Мнения: 434
Dezita, аз давам в такъв случай Diarrhoesan и Lacteol /в случай че има разстройство/ и пъхам свещички Emesan при повръщане.  Иначе давам каквото ми поискат, но в малки количества, ако остане вътре - добре.
Иначе мъжът ми се лекува по изпитаната немска рецепта солети и кока-кола, но не смея да я препоръчам. Особено добри резултати не съм видяла.

# 197
  • Мнения: 3 880
Сърфи, ти се майтапиш нали?  Shocked

Дали, как мислиш? Mr. Green

А Диспото сети ли се да го изтеглиш и него, цялото Mr. Greenщото иначе ще си тегли от него и хич няма да разбере колко си била шеговита днес Laughing

# 198
  • Мнения: 7 605
Сърфи, ти се майтапиш нали?  Shocked

Дали, как мислиш? Mr. Green

А Диспото сети ли се да го изтеглиш и него, цялото Mr. Greenщото иначе ще си тегли от него и хич няма да разбере колко си била шеговита днес Laughing

Ти остави диспото, ами и то като е иz4ерпено, пак отпускат пари, само 4е тогава лихвите са по високи  Laughing

# 199
  • Мнения: 3 880
Ти остави диспото, ами и то като е иz4ерпено, пак отпускат пари, само 4е тогава лихвите са по високи  Laughing
Верно ли?
На мен лихвите на диспото ми се виждат достатъчно високи, та не ми е дошло на акъла да го изчерпя съвсем, че да видя що е то "отвъд диспото" Laughing

# 200
  • Мнения: 3 521
Отпускат, но само 50 гроша по тази сметка...т.е. на моята стока до никъде няма да му стигнат насред Мюнхена-града-голяма Mr. Green .
Всичко съм измислила, а и действа май - звънял ми е 3-4 пъти по телефона последните 2ч., но аз съм сърдита от снощи и не отговарям Laughing.

# 201
  • Мнения: 7 605
Мда, на диспото лихвите са 13%някъде, после юберцийунгсцинzен към 20%  ooooh!

# 202
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Ето инфо по въпроса за изтребителите
цък тук
 Аз никой не съм лъгала днес, мързи ме, уморена съм от тая смяна на времето Sad Прелитам да кажа здрасти и отлитам да спя, че почнах пак с немския ooooh!

# 203
  • Мнения: 3 880
Ааа, Сърфиньо, то твоето е първоаприлска гавра, а не шега Wink
Сега ако кажеш, че и кредитната му карта си свила без да разбере и е тръгнал без нея, съвсем ще те призная Mr. Green

И мен не ме влече да лъжа и да се майтапя на този ден, незнам защо така, май имам едни такива гадни спомени от детските години, когато взаимно се "майтапехме" точно с някакви гаври, защото така го разбирахме, а на потърпевшия в крайна сметка хич не му беше весело... Днес се чудех дали да обясня на Леа що за ден е 1.април, но реших да оставя за догодина, можеше и да не ме разбере правилно Wink

# 204
  • Мнения: 911
И на мен нещо не ми се майтапи, но Сърфата иzби рибата до крак Laughing

# 205
  • Мнения: 3 521
Не, кредитната му си е в него, а и от другото жиро-конто също би трябвало да е в колата...не съм чак толкова гадна, де, но определено си струва да си представя как се черви пред банкомата или в някой магазин Mr. Green .

Бтв. гадости и подлости - миналата година той ми набута зелена боя за яйца в шампоана и нали се сещата какви ми станаха бледозлатистите кичури? А нали се сещата и в неделя и понеделник колко фризьори работят Mr. Green.

# 206
  • Мнения: 434
Сърфи, с това трябваше да започнеш. Ние дружно заподозряхме, че става дума за отмъщение, но предисторията обяснява всичко.

Снимки от миналия първи април имаш ли? Mr. Green

# 207
  • Мнения: 3 880
Боаа, вие сте хардкор майтапчии, с вас не можем да се мерим Wink

# 208
  • Мнения: 3 521
Хахаха, ако се беше мернал с камерата със сигурност щях да хвърля някой сатър по него. Иначе имаше някъде снимани с хендито - ще ги потърся, за да видите колко съм добра с него в момента Wink.

п.п. Предисторията си има още по-предистория - първият ни "семеен" първи април. Тогава смесих солите за вана с телешки бульон "Маги" Flutter.

# 209
  • Мнения: 1 584
Моята учителка по немски ми разправяше как целия клас на дъщеря й се съблекли по бански в час по латински при някакъв дъртак. Той пък ги наказал Naughty

Общи условия

Активация на акаунт