Впечатления oт wizzair.com

  • 11 641
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
... А, впрочем - става ли с дебитна карта?! Може би твоята е международна?! Защото моята не я прие - изискванията бяха за Виза или Мастер.

Става с дебитна, ако има разрешение за онлайн разплащания. Мисля, че само една виза - на ОББ, няма такова разрешение.
Гарантирам за дебитните карти, тъй като аз правя плащания по нета само с такава.

# 16
  • Мнения: 778
Моята дебитна е на Централна Кооперативна Банка, и е Маестро, и за това не ми я прие, но с кредитната на Пощенска стана!

Само дето аз съм много разочарована от Wizz Air, оставиха ни да спим на Лутън, Лондон 2 денонощия без да направят нищо по въпроса. Може би, защото не уцелихме време да пътуваме - бяха мъгли, студ и сняг.... Но нищо не ги оправдава - другите компании летяха до Солун и придвижваха пътниците до София с автобуси, но Wizz реши да спести от към разходи и предпочете да остави повече от 200 човека на летището без да дава информация за ситуацията.
Да не говорим, че 6 пъти минавахме Check in и Passport control, 6 пъти ни качваха багажа на самолета и 6 пъти ни возиха до самолета, за да ни върнат отново на изхода и да товарим на количките багажа си...

Служителите на летището обаче бяха много любезни и един от тях ми даде ценен съвет - ако искам да летя същата седмица да заменя билета си до София с билет до Будапеща и така да се прибера.

Както и да е .... Дано при теб да няма такива ексцесии Simple Smile!

# 17
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Аз също съм доволна - летяхме с тях до Рим - нямаше никакъв проблем, но явно е както случиш. Ние ще летим до Лондон с easyjet от София през май - също са low cost. Simple Smile
Иначе винаги съм резервирала online - и е вярно че с Visa на ОББ не става, но аз съм с Mastercard на ОББ - кредитна.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 248
 Sad
Моята VIZA Electron е на ОББ. Значи няма да стане? Егати.....Пуф... Tired

# 19
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Sad
Моята VIZA Electron е на ОББ. Значи няма да стане? Егати.....Пуф... Tired

Ами пробвай но на приятеля ми е такава и не става Thinking

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804
Моята дебитна е на Централна Кооперативна Банка, и е Маестро, и за това не ми я прие, но с кредитната на Пощенска стана!


С дебитни карти принципно не става - само с кредитна може да се разплатиш.
Аз пътувах с  Wizz Air до Рим без проблем. Единствено ме поизнерви чекирането в Рим на обратния път. Става на стария терминал и постоянно се разваляше лентата за изтегляне на багажа на гишето, но за смешната цена която платихме просто няма какво да се каже ...

# 21
  • Мнения: 214
Ходих есента с тях в Рим . Много точни икоректни- няма да съжаляваш

# 22
  • Мнения: 13 512
С дебитни карти принципно не става - само с кредитна може да се разплатиш.
Става с дебитна карта- аз плащам с таква. Само че международна- Маестрото не е такава. Виза електрон- да.

# 23
  • Мнения: 413
много ми се иска да се вкючи някой, който си е купувал самолетни билети от там, предстои ми пътуване, и ми се иска да знам повече за тях, Благодаря предварително  bouquet

# 24
  • Мнения: 172
Пътувала съм 20-ина пъти с тях и съм купувала билети на приятели и познати доста пъти. Доволна съм , даже след 10 дни пак с тях ще летим. Имат закъснения понякога, ама то коя ли авиолиния няма. Самолетите са хубави, персонала е достатъчно любезен, тоест за цената си са идеални.

# 25
  • Мнения: 19 303
Преди време мои познати пътуваха от Германия за България с тях. Билетите бяха много евтини със смяна в Будапеща. Оказало се, 4е на самолета от Будапеща до БГ няма места за половината пътници, които са тръгнали от Германия. Бяха 4акали доста на летището в Будапеща за друг самолет и са имали разправии.
Не знам дали това е било слу4аен инцидент или е практика, но за други такива слу4аи не съм 4увала.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Пътувах до Рим с тях миналата година, нямаше никакви проблеми, доволна съм. Майка ми пътува  стях преди месец пак до Рим, на връщане имаше малко закъснение, половин час, освен това никакви проблеми. Ние сме доволни много от Wizz. Peace

# 27
  • Мнения: 29
Летяла съм с тях 4 пъти до Италия. Много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 2
Ние вече повече от година пътуваме с тях - летяли сме 10-ина пъти, двупосочно:) Не сме имали никакви проблеми, освен едно неколкочасово закъснение. Самолетите им са сравнително нови, сред екипажите има и български. Ако не се лъжа, се водят най-големият нискотарифен превозвач в Източна Европа (компанията е унгарска).
Иначе цените им са отлични (ако си вземеш билетите няколко месеца предварително), а от време на време имат и промоции Peace
 

# 29
  • Мнения: 413
Мнооооооого благодаря на всички  bouquet, по думите ви са ОК, това означава че и аз ще им стана клиент Peace

Общи условия

Активация на акаунт