Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека ме успокои....

  • 4 300
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Мисля, че целият този страх трябва да те наведе на мисълта за по-сериозна контрацепция! За мен прекъснат полов акт не е контрацепция. Аз самата започнах този месец хапчета, защото не мога да си позволя да забременея, не че има 100% гаранция, но да са 90-и няколко.
Мисля, че от стрес закъснява цикъла ти, успех на изпита!

# 16
  • Мнения: 160
Закъснението ти може да е от хапчетата. На мен обаче ми се струва, че е от стреса, който си преживяла този месец. Успокой се и вероятно ще ти дойде по-бързо и без да се хабиш толкова.  Peace

# 17
Благодаря момичета за отговорите, обаче ето и сега нямам нищо:( А болките продължават да ме изнервят:((((
Мечтица, аз бях на противозачатъчни известно време, но поради генетична предразположеност към рак на гърдата, мамолога и гинеколога ми ме посъветваха да ги спра. Използваме в момента не само прекъснат акт а в комбинация с него и овулки фарматекс. инеколога ми ми обясни, че при спазване на инструкциите, гаранцията им е 100%, особенно след като партнъора ми така или иначе не свършва в мен. Презервативи също слагаме понякога , но като цяло това не е препочитан метод на никой от двама ни. Затова така сме решили. И не сме имали проблем до сега.........
Просто се чувствам ужасно в момента. Толкова много се надявах тази сутрин да ми е дошло и да мисля само за изпита си......сега ми е кофти и постоянно ми се реве:(

Общи условия

Активация на акаунт