Пак за именцето!

  • 6 115
  • 158
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Ваня също е много хубаво, знам от собствен опит Simple Smile . И си има и имен ден! За Виктория не знам дали има. Иначе Ана-Виктория звучи по добре. Аз мисля че ако има две имена всички ще използвам първото, така че трябва то да ти харесва повече, иначе харесвам двойните имена.

# 46
  • Мнения: 200
Ана-Виктория звучи добре Hugна една позната детето се казва Ана-Мария,но всички и казват Ани.....затова че ако искаш да е с В,то по добре да е само Виктория Peace

# 47
  • Мнения: 232
И аз не съм привърженик на двойните имена,но в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор.

# 48
  • Мнения: 27 524
Не харесвам никакви двойни имана. Ако искаш двете, нека е Ана-Виктория. Иначе само Виктория е идеално  Peace

# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не харесвам никакви двойни имана. Ако искаш двете, нека е Ана-Виктория. Иначе само Виктория е идеално  Peace
И аз мисля така!  Peace

# 50
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
От двете  -Ана - Виктория  , но не харесвам двойни имена .
Виктория е хубаво име!! Peace

# 51
  • Мнения: 363
Анна-Виктория
Валерия

# 52
  • Мнения: 468
Със В - Ванина, Ванеса,Валентина, Вяра,Венцислава, Вероника,Василена, Вела,Владимира.Има много.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На теб и таткото щом ви харесва, значи е ок

# 54
  • Мнения: 471
Странно, но не лошо ми звучат
Аз харесвам Валерия. Рядко срещано е и ми звучи добре

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не харесвам двойни имена.
И двете имена са хубави, аз лично много харесвам Анна, пък и Виктория стана твърде масово име.

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Комбинацията не ми се нрави, но има много хубави двойни имена.
Женско име с В:
 - Вангелия;
 - Възкресия;
 - Ванда;
 - Вилма;

# 57
  • Мнения: 3 674
Аз пък харесвам двойни имена  и Ана-Виктория е много красиво име!  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 133
здравейте и от мен-и понеже и ние сигурно ще сме с две имена темата ме заинтригува.аз харесвам двойните имена има нещо екзотично в тях-аз съм за АННА-ВИКТОРИЯ.кажете си мнението и зе името на моята неродена птичка-МАРИ -АННА.Искаме хем да е на баба си Мариана,но името МАриана не ми харесва особено.И за това решихме да го разделим с тире и понеже аз пък харесвам и Мари на галено ще я наричаме така.Но ако се сещате за нещо друго приемам предложения с отворени обятия.Не предполагах че името ще ми е проблем.

# 59
  • Мнения: 164
валерия,велизара,валентина

Общи условия

Активация на акаунт