Пак за именцето!

  • 6 109
  • 158
  •   1
Отговори
Моля Ви кажете ми как Ви звучи името Ана - Виктория или Виктория - Ана - много ли е дълго и тежко? Понеже не съм срещала до сега такова съчетание, се питам как би се възприело. Ако не - дайте идея за хубаво женско име с "В".

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace

# 2
  • Мнения: 4 668
Или само Ана  Wink , но след като искаш да е с В ...
на мен ми харесва Валерия  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 752
Лично на мен такива двойни имена не ми допадат. И ми е странно с кое от двете имена ще се обръщат към детето. Но ако си решила двойно име повече ми допада Ана-Виктория от двете съчетания.
Други с В - Василена ми харесва.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ана-Велислава

Ана-Ванина

Ана-Вилиана


По-добре се възприема Ана да е отпред. Peace

Харесвам двойни имена  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 784
На мен също не ми харесват имената като комбинация. По отделно - да, но заедно тц  Naughty.

# 6
  • Мнения: 4 335
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 553
Ана-Виктория ми звучи по-добре от Виктория - Ана. Даже не е лошо ако искаш да са две имена. Иначе само Виктория.

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също харесвам двойните имена , но Ана - Виктория не ми допада , по скоро като искаш да е с В - Василена или Владислава Peace

# 9
  • Мнения: 4 621
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace
Peace
Или сано Ана Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 590
Не харесвам двойните имена. По-добре само едно от двете - което ти харесва повече. Wink

# 11
  • Мнения: 4 451
А аз много харесвам двойни имена. Ана-Виктория звучи по-добре.
Друга идея за име с В - Василена. Grinning

# 12
  • Мнения: 1 477
Харесвам двойните имена.Ана-Виктория обаче определено не ми допада.По-добре ми звучи само Виктория(или само Ана).

# 13
  • Мнения: 728
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко

# 14
  • Мнения: 6 274
Ана - Виктория е по добре..
Иначе аз харесвам Ванеса като име. Някои майки сега може да оплюят заради т.нар наскоро "модни" имена .. но на мене си ми харесва въпреки всичко
Все едно аз съм го писала .  Peace

# 15
  • Мнения: 4 965
Анна-Виктория ми харесва много /с 2 "н"-та/.
А значението му в съчетание е много красиво - Анна идва от иврит - "Ханнах" означава "благодат". Т.е. "благодатна победа". Peace

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
На мен по добре ми звучи АННА-ВИКТОРИЯ.Иначе име с В-Виржиния,Ванина,Вероника,Владимира,Валентина п.пдокато го напиша и ме изпреварили

# 17
  • Мнения: 5 393
Не си падам по двойните имена. Или само Ана или само Виктория според мен.

# 18
Преди малко ми хрумна името "Мина". Как Ви звучи - май не е много често срещано  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Мина е хубаво име  Peace, важното е на теб да ти харесва, а не колко е разпространено  Peace

# 20
  • Мнения: 8 999
Ана-Виктория ми звучи по-добре.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace
и на мен Peace

# 22
  • Мнения: X
Ха, добре, че прочетох цялата тема...Мина е много нежно и красиво име. Освен това си има покровител- Св. Мина, има си имен ден...харесва ми доста.
А иначе комбинациите много не ми допадат, но има и добри попадения. ВилиАна е добро иначе, хем е с В, хем има Ана в него, харесвам Ванина и Ванеса.

# 23
  • Мнения: 378
Преди малко ми хрумна името "Мина". Как Ви звучи - май не е много често срещано  newsm78

Харесва ми!  Simple Smile
С "В" - Василина, Велена, Велизара, Велислава, Венелина, Венимила, Весела, Вишеслава, Влада, Владислава, Вяра...  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм привърженик на двойните имена, но това си е мое мнение и не искам да убеждавам някого.
Харесва ми само Виктория  Peace

# 25
  • Мнения: 576
Комбинацията от тези две имена не ми звучи добре. Една позната си кръсти детето Виктория-Грациела - егати тъпотията.
С В ми харесва Вероника, Вирджиния, Виктория

# 26
  • София
  • Мнения: 1 522
На мен ми харесва името - ВАНЕСА! Това беше едно от двете имена, на които се бяхме спрели, но другото надделя  Laughing


# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен също не ми харесват имената като комбинация. По отделно - да, но заедно тц  Naughty.
Peace
А по отделно съм пристрастна понеже и аз съм Ана и много си харесвам името Simple Smile

# 28
  • Мнения: 172
И на мен не ми харесва тази комбинация.Само Виктория или само Анна ми харесват Peace

# 29
  • Мнения: 1 685
и на мен ми звучи по-добре Виктория-само Виктория Peaceкато, че ли двойните имена и на мен не ми допадат  Wink

# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
АнНа - Виктория ми харесва повече от 2-те изброени.
Иначе или само Виктория или Венера

# 31
  • Мнения: 2 479
Ако държиш да са двете - Анна-Виктория.
Мина не ми харесва особено, но може би защото го свързвам с определен човек.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
По принцип не харесвам двойните имена,но Анна-Виктория звучи добре.Името Мина нещо не мога да го възприема.

# 33
  • Мнения: 4 965
... Името Мина нещо не мога да го възприема.

Мина е много красиво име, но има вероятност да я наричат Минке, Минче, Миме и т.н., които не ми допадат особено. Peace

# 34
  • Мнения: 4 555
Мина не е лошо. Интересното е, че Св. Мина е покровител както на Мина, така и на Виктория Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 322
Ана-Виктория звучи по-добре от Виктория-Ана, обаче по-бробре да е Анна. Звучи по-добре, с едно "Н" малко простее.

# 36
  • Мнения: 1 103
ВАНЕСА ми харесва и Валерия,Веселина,Вяра 

# 37
  • Мнения: 569
   Не бих избрала двойно име  Hug
   Вероника ми е любимо женско име, Вяра също ми харесва...
   Мина не ми допада , но определено , защото го свързвам с позната на която и казват Минка Naughty

# 38
  • Мнения: 742
Има страхотни имена с В -Виляна, Валентина, Владена Василена и т.н

аз лично предпочитам детето да е само с едно име Hug

# 39
  • Мнения: 523
Василена

Вилияна

Виктория
А иначе Ана - Виктория е хубаво .

# 40
  • Мнения: 780
И на мен не ми харесва тази комбинация.Само Виктория или само Анна ми харесват Peace
Peace
Вяра много ми харесва.

# 41
  • Мнения: 1 080
И на мен двойните не ми допадат
С "В" харесвам Виктория и Вероника, а и само Ана - още по - добре   

# 42
  • София
  • Мнения: 6 302
Да спомена още две имена с В - Велимира, то е славянско и на мен ми допада. Другото е Велина, също много нежно.

# 43
  • Мнения: 3 695
Не си падам по двойните имена. Или само Ана или само Виктория според мен.
Peace
Логиката ми е следната - ако аз имах двойно име и едни хора се обръщат с мен с едното, други - с другото, трети - с двойното, бих получила раздвоение на личността кой всъщност съм аз.  Rolling Eyes 
Но пък явно много хора ги харесват. Както ви харесва на вас, така си го кръстете.  Peace

# 44
  • Мнения: 1 062
И на мен не ми харесват двойните имена, но само Анна или само Виктория са прекрасни имена.

# 45
  • Мнения: 32
Ваня също е много хубаво, знам от собствен опит Simple Smile . И си има и имен ден! За Виктория не знам дали има. Иначе Ана-Виктория звучи по добре. Аз мисля че ако има две имена всички ще използвам първото, така че трябва то да ти харесва повече, иначе харесвам двойните имена.

# 46
  • Мнения: 200
Ана-Виктория звучи добре Hugна една позната детето се казва Ана-Мария,но всички и казват Ани.....затова че ако искаш да е с В,то по добре да е само Виктория Peace

# 47
  • Мнения: 232
И аз не съм привърженик на двойните имена,но в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор.

# 48
  • Мнения: 27 524
Не харесвам никакви двойни имана. Ако искаш двете, нека е Ана-Виктория. Иначе само Виктория е идеално  Peace

# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не харесвам никакви двойни имана. Ако искаш двете, нека е Ана-Виктория. Иначе само Виктория е идеално  Peace
И аз мисля така!  Peace

# 50
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
От двете  -Ана - Виктория  , но не харесвам двойни имена .
Виктория е хубаво име!! Peace

# 51
  • Мнения: 363
Анна-Виктория
Валерия

# 52
  • Мнения: 468
Със В - Ванина, Ванеса,Валентина, Вяра,Венцислава, Вероника,Василена, Вела,Владимира.Има много.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
На теб и таткото щом ви харесва, значи е ок

# 54
  • Мнения: 471
Странно, но не лошо ми звучат
Аз харесвам Валерия. Рядко срещано е и ми звучи добре

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не харесвам двойни имена.
И двете имена са хубави, аз лично много харесвам Анна, пък и Виктория стана твърде масово име.

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Комбинацията не ми се нрави, но има много хубави двойни имена.
Женско име с В:
 - Вангелия;
 - Възкресия;
 - Ванда;
 - Вилма;

# 57
  • Мнения: 3 674
Аз пък харесвам двойни имена  и Ана-Виктория е много красиво име!  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 133
здравейте и от мен-и понеже и ние сигурно ще сме с две имена темата ме заинтригува.аз харесвам двойните имена има нещо екзотично в тях-аз съм за АННА-ВИКТОРИЯ.кажете си мнението и зе името на моята неродена птичка-МАРИ -АННА.Искаме хем да е на баба си Мариана,но името МАриана не ми харесва особено.И за това решихме да го разделим с тире и понеже аз пък харесвам и Мари на галено ще я наричаме така.Но ако се сещате за нещо друго приемам предложения с отворени обятия.Не предполагах че името ще ми е проблем.

# 59
  • Мнения: 164
валерия,велизара,валентина

# 60
  • София
  • Мнения: 11 782
По принцип не харесвам двойните имена.От посочените две,повече ми допада Виктория.
Всъщност много ми харесва,колкото и да е модно напсоледък.

# 61
  • Мнения: 3 768
Вилиана може би...Иначе наистина става много тежко.

# 62
  • Мнения: 500
Анна- Виктория ми звучи по-добре!  bouquet
А иначе харесвам името Вероника.

# 63
  • Мнения: 3 929
Определено не ми допада нито единият от двата варианта. Велизара ми харесва, Василена, Веселина.

# 64
  • Мнения: 1 336
Не харесвам двойните имена. Звучат ми някак помпозно.
Харесвам по-кратки имена: Анна ми харесва, Виктория - не, защото е много масово име.
Име с В: за мен най-хубаво е Вяра.

# 65
  • Мнения: 1 464
Харесва ми Анна-Виктория Hug
Но съм пристрастна към Вероника Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 645
На мен също ми харесва Ана - Виктория.

# 67
  • Мнения: 681
Анна-Виктория или само Виктория  Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 915
на мен с В ми харесва Вая  Embarassed

# 69
  • София
  • Мнения: 928
Ана-Виктория, или само Виктория  Peace

# 70
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз лично не си падам по двойните имена.Иначе съм за Виктория.

# 71
  • София
  • Мнения: 4 397
Харесвам двойните имена, но тази комбинация не ми харесва, аз съм само за Виктория  Peace

# 72
  • Мнения: 2 786
Когато сме избрали двойно име за детето си, по-добре е по-късото да е отпред.
Звучи по-добре.
В случая Ана-Виктория звучи в пъти по-мелодично от Виктория-Ана.

# 73
  • Мнения: 2 556
Аз не обичам двойни имена, но веднъж бях прочела някъде за едно бебче София - Летисия и много ми хареса  Simple Smile Ана и Виктория в комбинация на мен не ми допадат обаче.

С В ми харесват Валерия и Вивиан.

# 74
  • Мнения: 881
ВИКТОРИЯ ИЛИ ВАЯНА!ВТОРОТО МНОГО МИ ХАРЕСВА Peace

# 75
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
  Mr. GreenВикториана

# 76
  • Мнения: 950
Аз не харесвам двойни имена. Иначе само Виктория си е много добър избор.

# 77
  • Мнения: 472
Ана-Виктория ми звучи по-добре. Вилиана също е хубаво име. Хем започва с "В", хем накрая има "АНА"  Hug

# 78
  • Мнения: 9 973

страхотно е Peace

# 79
  • Мнения: 991
... Името Мина нещо не мога да го възприема.

Мина е много красиво име, но има вероятност да я наричат Минке, Минче, Миме и т.н., които не ми допадат особено. Peace

Имах две съученички с името Мина, имам и една друга позната Мина. Всички им казват просто Мина.

# 80
  • Мнения: 991
на мен с В ми харесва Вая  Embarassed

Вая е хубаво - една позната гъркиня се казва така. Харесват ми и Вера, Вела, Василена, Весна (може би защото значи пролет).

# 81
  • Мнения: 4 753
Не харесвам такива комбинации.
С буквата В може Виктория, Ванеса  Peace

# 82
# 83
Според мен Вивиан е прекрасно име, ако имам момиченце, бих го кръстила така...

Цитат
spored men vivian e prekrasno ime,ako imam momi4enze bih go krustila taka....

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 01:53 от BG-Mamma

# 84
  • София
  • Мнения: 17 592
Хубаво ми звучи. Може би с Анна, с две н-та, става по-хубаво съзвучие (Когато Ана-та е първо). И двата варианта ми харесват, общо взето.

# 85
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Комбинацията от двете не ми допада.Само Анна е добре.

# 86
  • Мнения: 9 814
Само Виктория или само Ана. Peace

# 87
  • Мнения: 1 195
Виктория
Ванеса
Валентина
Велина

# 88
  • Мнения: 195
Ванина
Велина

# 89
  • Мнения: 315
Ана-Виктория  Peace Накратко: АВи  Heart Eyes

А ако е само с "В": Виктория, Василена, Валентина, Ванина, Ванеса, Ваня, Вая  Peace

# 90
  • Плевен
  • Мнения: 717
Явно искаш да уважиш две баби Peace Ако ще е А+В наистина Ана Виктория е най-добре,най-ритмично ми звучи,лесно се произнася.Примерно Ана-Владислава -тц.дългичко

# 91
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Само поотделно, заедно не ми харесва изобщо
Докато бабата викне през прозорца - Ана-Викторияяяяя прибирай сееее - и яденето ще е изстинало  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1 008
Тези комбинации не ми звучат добре  Thinking Само Виктория е по-добре  Peace
Да, или само Анна.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Валерия

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 296
Алина, Анелия или Ванеса, Валерия, Виктория ...

# 95
  • Мнения: 535
Велизара  Laughing
Виктория много ми харесва, но се среща твърде често  Peace

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ава
Ана
Виктория
Всички ми харесват , но поотделно! Peace

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ана-Виктория ми идва дългичко...
Спри се на едното от двете.
Идея с В- Велина.

# 98
  • Мнения: 353
Анна-Виктория  Peace. Звучи ми като име на кралица  Simple Smile.

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не харесвам двойните имена  Peace

# 100
  • Мнения: 63
 Аз съм за Ана- Виктория, ако трябва да избирам от двата варианта. Иначе с В ми харесват Василена, Весела, Вяра. Успех при избора!  Naughty важно е на теб кое ти харесва и помисли как ще й викаш, ако искаш да използваш галено име.

# 101
  • Мнения: 686
Ана-Виктория ми звучи по-добре, определно, но пак ми е малко дълго

# 102
  • Мнения: 1 371
Анна е прекрасно име.

# 103
  • Мнения: 640
С Ана на първо място

# 104
  • Мнения: 58
 Аз се казвам Виктория,като бях малка хич не си харесвах името #Cussing out!Но сега по ми допада.
 С В ИМЕНА - Василена,Веселиана,Вяра,Валерия. Hug 

# 105
  • Мнения: 92
От двете-Ана-Виктория!

# 106
  • Мнения: 511
Ана-Виктория ми звучи по-добре от двете.

# 107
  • Мнения: 9 488
Виргиния, Виеслава, Велислава
Успех в избора! Hug

# 108
  • Мнения: 239
Анна-Виктория ми харесва много /с 2 "н"-та/.

Наистина Анна-Виктория е най- благозвучно. Аз много харесвам двойните имена, едни такива творчески и красиви  Party Пък и детето като не му харесва едното, ще му викат на другото, поне има възможност за избор. И като почнат някои да обясняват, ама как ще му викат, ами както си реши то да му викат, или пък кой както иска да му вика - на единичните имена също им измислят по хиляда съкращения. В католическите държави никой няма проблем с това, как да назовава хората с няколко имена, те даже там имат по 3 първи имена  newsm78 Но не са по вкуса ми и имена от типа Есмералда-Пипилота  Shocked, малко са ми изчанчени пък те, ама пак това си е само мое лично мнение и мисля, че всеки трябва да си кръсти детето, както му харесва.

Аз пък не харесвам съвсем кратките имена, много са ми едни такива елементарни, сякаш нямат никаква тежест или индивидуална нотка. Примерно някои родители си кръщават умишлено децата с имена като Мими, Сами или нещо подобно и на мен ми звучи сякаш е домашен любимец.  Crazy Сега моля, не ме нападайте и никой да не ми се обижда, защото това е въпрос на вкус.  Laughing Просто си падам по по- тежките имена и на тази тема според мен няма смисъл да се спори, както вече казах.

# 109
  • Мнения: 1 092
ВИКТОРИЯ е прекрасно име за жена   bouquet

# 110
  • Мнения: 1 440
Анна-Виктория ми звучи добре.Но и Ана или Виктория по отделно още по-добре!

# 111
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Ана- Виктория ни ми харесва, а и като прибавиш бащино и фамилно име и ще стане "последният да затвори вратата". С В ми харесва Валерия, също и Виктория, Василена, Владимира....

# 112
  • Мнения: 58
  Пак ще се намеся.А какво ще кажеш за Варвара Mr. Green,накратко Варя.

# 113
  • Мнения: 2 374
определено не ми звучи добре Naughty

# 114
  • Мнения: 2 587
Анна-Виктория ми харесва повече,особено и ако Анна е с две "н".

# 115
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Изобщо, ама хич не харесвам двойни имена, особено, ако и двете са дълги. Да се чуди детето как се казва. Confused
С "В" харесвам Валерия Peace

# 116
  • Мнения: 492
Не харесвам двойни имена. Но все пак Ана- Виктория. Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 357
и аз не харесвам двойни имена, малко тежко и дълго, но все пак е въпрос на вкус.
Виктория, Валерия, Валентина ми харесват.

# 118
  • Мнения: 8 249
Не харесвам двойни имена. Имам приятелка, която се казва Мария-Десислава. Винаги се чудим как да се обръщаме към нея.
Иначе и двете имена много ми харесват поотделно. Ана е един от фаворитите ми за име на бебо, ако е момиче.

# 119
  • Мнения: 509
Изобщо, ама хич не харесвам двойни имена, особено, ако и двете са дълги. Да се чуди детето как се казва. Confused
С "В" харесвам Валерия Peace
Аз също Peace

# 120
  • Мнения: 1 138
Не ми звучи добре комбинация между Ана и Виктория Rolling Eyes

ако искаш да е с А - Анна е много хубаво име
с В - Виктория, Валентина

# 121
  • Мнения: 4 447
Две имена на деца като цяло не ми харесват.

С В има много красиви имена, но всяко трето момиченце е Виктория.

Валентина, Валерия, Валиана, Вероника....

# 122
  • гр.София
  • Мнения: 250
Само Виктория е много по добре. Аз много харесвам това име Simple Smile

# 123
  • Мнения: 3 016
Името Виктория е много звучно . Може и галено Вики да и викаш после .

# 124
  • Мнения: 444
Виктория - Анна ми харесва, малко е дълго, но пък е интересно и благозвучно  Peace

# 125
  • Мнения: 210
Не си падам по двойните имена!А Виктория е всяко второ дете.С В на мен ми допадат-Ванина,Валентия,Валя!
Аз винаги свързвам дадено име с определен човек!Замисли се за някой познат който харесваш като човек и носи име с буквата В и го пиши така! Peace

# 126
  • Мнения: 173
Двойните имена нещо не ми харесват

# 127
  • Мнения: 596
Харесва ми Ана- Виктория. Peace
Двойните имена звучат красиво, аристократично Wink

# 128
  • Мнения: 239
Двойните имена звучат красиво, аристократично Wink

 И аз така мисля Peace

jani, а ти какво реши всъщност накрая?

# 129
  • Мнения: 264
Само Виктория. Това с двойните имена никак не ми харесва.

# 130
  • Мнения: 4 447
А аристократично ли звучи:

Ана-Мария-ВиктОаРия-Трансперанта-Ифраимова-Ментолка... и последният да затвори вратата.


# 131
  • Мнения: 22
Много се изписа за името. На мен също не ми допадат двойните имена. Или едното или другото.Ако трябва да е с В - ето няколко предложения - Василена, Велиана, Велимира (велика), Верина, ...

# 132
  • Мнения: 23 162
Не ми допада съчетанието на двете имена.Но Анна-Виктория  е по-добър вариант за мне.

# 133
  • София
  • Мнения: 5 079
Защо не е само Ана/Анна? Това е едно от любимите ми имена.
Виктория е прекалено разпространено, просто в повече ми идва... Всяко второ бебе е Виктор/ия... Sick

# 134
  • Мнения: 1 054
Пък аз се казвам Веселка... какво ми е  Whistling Веселка ми харесва... майка ми е искала да съм Виктория, но тате не е дал ... Пък и то ми харесва, така че Веселка или Виктория... или Весела? Hug

# 135
# 136
  • Мнения: 1 428
Или само Ана или само Виктория  Peace

# 137
  • Мнения: 891
На мен повече ми допада Ана - Виктория  Peace

# 138
  • Мнения: 352
На мен повече ми допада Ана - Виктория  Peace


А защо не ВИКТОРИАНА?

# 139
  • София
  • Мнения: 1 529
Твой си е избора.Двойните имена не ми харесват .Аз съм с фамилия с тире и не ми стига място в графите като се попълват разни документи. Мнооого писане. Бих избрала само Анна. Виктория е хубаво име,ама в нашия блок само от 6 входа има 17 Виктории на възраст 1м до 16 г.

# 140
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз харесвам името Ана....

# 141
  • Мнения: 7 474
ВилиАна съчетава и двете ти желания  Peace

# 142
  • Мнения: 1 546
Ана - Виктория

Но само Виктория е по-добре Wink

# 143
  • Мнения: 300
Валерия звучи много нежно  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 121
Честно казано тези две комбинации не ми допадат.

С "В" харесвам: Василена, Валерия, Вероника, Вирджиния.

Виктория не ми харесва, прекалено често срещано е.

# 145
  • Мнения: 52
Какво ще кажеш за ВИВИАН Peace

# 146
  • София
  • Мнения: 80
Само Виктория ми звучи по-добре. Харесва ми и Валерия.

# 147
  • Мнения: 3 804
Виктория  bowuu

# 148
  • Мнения: 35
Ана-Велислава

Ана-Ванина

Ана-Вилиана


По-добре се възприема Ана да е отпред. Peace

Харесвам двойни имена  Mr. Green

Ана-Ванина е страхотно,направо се влюбих в това име.

# 149
  • Мнения: 31
Венета с в

# 150
  • Мнения: 3 405
Само Ана, само Виктория, Вилиана, Ванина или Велислава.

# 151
  • Мнения: 2 334
Само Виктория Peace

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
на мен ми харесва Валерия  Simple Smile

 thumbsup

# 153
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 726
Обичам двойните имена, но тази комбинация.....Едно от любимите ми женски имена е Валентина.

# 154
  • Мнения: 512
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace

Подкрепям! А името Виктория ми е любимо - както се вижда така съм кръстила едната си дъщеря. newsm03

# 155
  • Мнения: 3 478
Аз си падам по двойните имена. Тези точно комбинации не ми звучат добре, въпреки че тази с двойното "Н" ми допадна. По-скоро  би ми харесало примерно Виктория-Анабел Peace

# 156
  • Мнения: 528
На мен не ми допадат двойните имена, като в сапунен сериал.
По-добре само Ана или Виктория.

# 157
  • Мнения: 8 917
Виктория или Вероника.

# 158
  • гр.София
  • Мнения: 380
С удоволствие се включвам във всички такива теми, като винаги се старая да се аргументирам, а не само да си напиша отговора. Надявам се с мнението си да не обидя някого, но според мен и двете имена, взети поотделно са често срещани и неоригинални, а в комбинация наистина ми звучат тромаво. Предложение за име с "В": Венета/звучи красиво и не е много разпространено/.

Общи условия

Активация на акаунт