Пак за именцето!

  • 6 095
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Анна-Виктория ми харесва много /с 2 "н"-та/.
А значението му в съчетание е много красиво - Анна идва от иврит - "Ханнах" означава "благодат". Т.е. "благодатна победа". Peace

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
На мен по добре ми звучи АННА-ВИКТОРИЯ.Иначе име с В-Виржиния,Ванина,Вероника,Владимира,Валентина п.пдокато го напиша и ме изпреварили

# 17
  • Мнения: 5 393
Не си падам по двойните имена. Или само Ана или само Виктория според мен.

# 18
Преди малко ми хрумна името "Мина". Как Ви звучи - май не е много често срещано  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мина е хубаво име  Peace, важното е на теб да ти харесва, а не колко е разпространено  Peace

# 20
  • Мнения: 8 999
Ана-Виктория ми звучи по-добре.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Харесвам двойните имена,но то4но това не ми допада,по ми харесва само Виктория Peace
и на мен Peace

# 22
  • Мнения: X
Ха, добре, че прочетох цялата тема...Мина е много нежно и красиво име. Освен това си има покровител- Св. Мина, има си имен ден...харесва ми доста.
А иначе комбинациите много не ми допадат, но има и добри попадения. ВилиАна е добро иначе, хем е с В, хем има Ана в него, харесвам Ванина и Ванеса.

# 23
  • Мнения: 378
Преди малко ми хрумна името "Мина". Как Ви звучи - май не е много често срещано  newsm78

Харесва ми!  Simple Smile
С "В" - Василина, Велена, Велизара, Велислава, Венелина, Венимила, Весела, Вишеслава, Влада, Владислава, Вяра...  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм привърженик на двойните имена, но това си е мое мнение и не искам да убеждавам някого.
Харесва ми само Виктория  Peace

# 25
  • Мнения: 576
Комбинацията от тези две имена не ми звучи добре. Една позната си кръсти детето Виктория-Грациела - егати тъпотията.
С В ми харесва Вероника, Вирджиния, Виктория

# 26
  • София
  • Мнения: 1 522
На мен ми харесва името - ВАНЕСА! Това беше едно от двете имена, на които се бяхме спрели, но другото надделя  Laughing


# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен също не ми харесват имената като комбинация. По отделно - да, но заедно тц  Naughty.
Peace
А по отделно съм пристрастна понеже и аз съм Ана и много си харесвам името Simple Smile

# 28
  • Мнения: 172
И на мен не ми харесва тази комбинация.Само Виктория или само Анна ми харесват Peace

# 29
  • Мнения: 1 685
и на мен ми звучи по-добре Виктория-само Виктория Peaceкато, че ли двойните имена и на мен не ми допадат  Wink

Общи условия

Активация на акаунт