СОФИЯ-ДРУЖБА1-част2!

  • 21 253
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Здрасти  Stop
suan,аз се сещам къде са тухлените блокове,а как е малката с обичките дай да видим снимки къде я криеш?как и понасят?На Мери за сега много добре не е имала проблем

# 16
  • София
  • Мнения: 632
Ето я Simple Smile

Никакви проблеми нямаме с обичките,въртя й ги всеки ден. Засега съм решила да си ходи с тези медицинските да не й ги махам.Преди на сестра й докато спеше и ги сменях обиците,че иначе не даваше. Grinning

# 17
  • Мнения: 2 374
А на мен тая ми каза да не ги махам медицинските 1 година newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 632
Аз знам,че не се махат един месец.На Станислава ги смених след един-два месеца със златни.

# 19
  • Мнения: 84
suan ,още щом те попитах се сетих ,че това са тухлените блокове.А сега там вие Васил Найденов. Simple Smile Та ме събуди.
Ами близко сме с тебе,на една спирка разтояние

# 20
  • Мнения: 2 374
да бе нали откриват някакъв мебелен магазин и са го поканили да пее

# 21
  • София
  • Мнения: 632
О,ние ходихме да погледаме Васил Найденов и да разгледаме магазина,но такъв дъжд заваля,че набързо се прибрахме вир вода и сега го слушаме от вкъщи Laughing

# 22
  • Мнения: 2 374
е как е новия магазин?има ли нещо интересно?и мен до преди малко ме валя ходих да хвърлям едни боклуци и...........

# 23
  • София
  • Мнения: 632
Харесах на децата детска стая Simple Smile.Магазина е на три етажа освен мебелите има и спално бельо,хавлии,чаши/сториха ми се скъпички за една чаша на спондж Боб 12лева/детските комплекти-чаша,купичка и чиния бяха по 22,50лв.Продават и колички,столчета за кола/на Chicco, Мони, Cangaroo/, проходилки,шишета биберони/chicco.nuby/Има доста интересни неща.

# 24
  • Мнения: 2 374
ооооооо ще го посетя определено.Айде за сега чао отваме да каним кумувете за сватбата.до после Hug

# 25
  • Мнения: 84
охоооооо колички на Cangaroo!!!

Трябва да отида и аз

харесала съм количка на тази фирма,ама в момента я няма като внос и чакат по магазините за нея.
Даже съм си оставила телефона да ми се обадят като имат в наличност
Ако направят същото и тук в този магазин,ще мога да си я купя и сама ,без да чакам някой да ми я докара

ЕЕЕ доста добре завършиха откриването-със заря.
Много обичам зарята

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 19:41 от oncheto

# 26
  • Мнения: 1 273
Въх, таз тема съм я проспала. Crazy Я да се запиша.  Hug Тоз магазин ме заинтригува. Нинче ще ти пиша на скайпа, да знаеш   Wink Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 566
Здравейте Дружбенки, да пиша и в новата тема, не съм писала отдавна.
Аз съм в 42 бл.
И ние ходихме до новия магазин, и си харесахме спалня, дано да има когато решим да купуваме

# 28
  • Мнения: 2 374
ейййййййй само аз не го посетих тоя магазин ще взема утре да отида да видя какво има

# 29
  • Мнения: 2 374
ейййййййй само аз не го посетих тоя магазин ще взема утре да отида да видя какво има

Общи условия

Активация на акаунт