Зависи ли темпераментът от главата (петъчна)

  • 3 374
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Дали кучката само "демонстрира" освободеност? Или я и има. И страстта дали е освободеност  newsm78
И има ли "грозни" жени? А те могат ли да бъдат кучки?

Според мен, кучката задължително е много умна. Направо пръщи от интелект. Щото как иначе великите ни мъже така "лесно" й падат в паяжините? От тук - е и хубава. Щото всяка умна жена умее да се облече/нагласи. От тук, обаче, е желана.  А всички желани красавици сме със "силно главоболие".....

# 16
  • Мнения: 2 070
Дали кучката само "демонстрира" освободеност? Или я и има. И страстта дали е освободеност  newsm78
И има ли "грозни" жени? А те могат ли да бъдат кучки?

Според мен, кучката задължително е много умна. Направо пръщи от интелект. Щото как иначе великите ни мъже така "лесно" й падат в паяжините? От тук - е и хубава. Щото всяка умна жена умее да се облече/нагласи. От тук, обаче, е желана.  А всички желани красавици сме със "силно главоболие".....

e дойдохме си на думата Grinning
искаше да кажеш на всички ,че си кучка,и пусна тема по тоя повод Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17 546
Тук един е казал нещо интересно:
Цитат
Аз си направих експеримент по едно време: мога ли да си харесам грозна или дебела жена. Оказа се, че те ме възбуждат не по-малко от красивите (дори дебелите ме възбуждаха повече). И грозноватите, и дебелите имат своя чар. Възбудата е направена така, че почти всяка емоция може да я събуди, така че красивото момиче я събужда с това, че е красиво, грозното - с това, че е грозно.

Една жена трябва да е наистина отблъскваща (а не просто грозничка или дебела), за да не ми хареса сексуално. Мен ме интересува друго - да мога да я търпя, да е интересна като човек, с една дума - да става за гадже. М26

Така че, по повод на определението за грозота - въпрос на гледна точка.

# 18
  • Мнения: 2 716

Нещо аз ли не разбрах, ама кучка и "грозна" не се препокриват.
За кучките ли е темата или за грозните?
Темата е предимно петъчна  Wink
Кажи си мнението за Топлофикация, ако искаш  Peace

# 19
  • Мнения: 152
Щото как иначе великите ни мъже така "лесно" й падат в паяжините?
"Вчера" си го гледала нали... Wink
"Това е мъжът Йорданке - хубав , ама глупав..."  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 447

 Ти не си кучка, а Пчела.  Joy

Ти си мутра, а аз мутреса, но това е от една друга тема.

И все пак. Не се заблуждавай от външният вид.

Кучка съм.

 Joy

# 21
  • Мнения: 2 448

Темата е предимно петъчна  Wink
Кажи си мнението за Топлофикация, ако искаш  Peace
Добре тогава, много ме е яд, че не съм кучка, а не съм и грозна. Следователно не съм и страстна. Ще чета за някой съвет  Simple Smile, че явно имам нужда.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моята кучка беше много ухажвана,  седеше вързана, но независимо от това песовете намираха начин да влизат в двора.
Не знам защо обаче свързвате жените с кучки, за мен това е голяма обида, защото куката не подбира . Може да се даде и на най-породистият  пес, но и на най-големия помияр  Tired
Тук, нали няма такъв тип жени? Няма, нали?!

# 23
  • Мнения: 533
Абе дето имаше една мисъл-
"Аз с грозни жени не съм си лягал,
но съм се будил до такива. Въпрос на алкохол."

# 24
  • Мнения: 4 447
Моята кучка беше много ухажвана,  седеше вързана, но независимо от това песовете намираха начин да влизат в двора.
Не знам защо обаче свързвате жените с кучки, за мен това е голяма обида, защото куката не подбира . Може да се даде и на най-породистият  пес, но и на най-големия помияр  Tired
Тук, нали няма такъв тип жени? Няма, нали?!

Не е това смисъла.

# 25
  • Мнения: 674
Та въпросът е следния: по-страстни ли са кучките в леглото?
Да си спомним, че "грозните жени се ***** като за последно" и други подобни сентенции  Laughing
 

Аз под кучки разбирам - Снежина Вълкова Камелия Галена
Кучки с елемент на страст - Надежда Михайлова Йоана Буковска Катя Евро Аня Пенчева
Страстни - то всички българки сме такива с малки изключения Wink Wink

# 26
  • Мнения: 122
Да му мислят софийските кучки...... дочувам за кастрателна и събирателна акция спрямо тях....  Whistling

# 27
  • Мнения: 4 447
Да му мислят софийските кучки...... дочувам за кастрателна и събирателна акция спрямо тях....  Whistling

Тцъ. Не си разбрал  Whistling

# 28
  • Мнения: 4 737

Кучки с елемент на страст - Надежда Михайлова
Shocked
Точно тази жена и през ум не ми минава да е кучка в кревата. Прилича ми на интелектуална мръсница по-скоро и ужасно много я харесвам  Crazy

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моята кучка беше много ухажвана,  седеше вързана, но независимо от това песовете намираха начин да влизат в двора.
Не знам защо обаче свързвате жените с кучки, за мен това е голяма обида, защото куката не подбира . Може да се даде и на най-породистият  пес, но и на най-големия помияр  Tired
Тук, нали няма такъв тип жени? Няма, нали?!

Не е това смисъла.
О, точно това е смисъл. Кучка е по-нежното на курва  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт