Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 220
  • 266
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 143
Petya70 , а ти използваш ли зехтин, подправки и сол?
f1ST14ka , ако питаш за салатката, правя си я без зехтин, подправки, сол, но слагам натрошено сирене, когато не ям месо. Но, днес на шишчетата сложих по малко от всичко и дори във вино ги накиснах, но това ми е за пръв път от няколко седмици насам.
За мен това не е проблем, защото по принцип съм  научила детенце и мъж да се хранят почти без сол и подправки, но всичко си има и граници, нали...
Tonichka, последните кг най-трудно се свалят, от опит го казвам. Аз последните две седмици свалях по 1кг на седмица.
Успех  Hug

# 181
  • Мнения: 1 454
Мацки , моята диета и третия ми ден пропаднаха...стигнах само до картофите  hahaha

Сега днес продължавам диерктно с мялко, защото и без това не ми се яде тежка храна след това тъпкане , което падна събота и неделя...

Днес мляко Simple Smile
Поздрави на всички Simple Smile

# 182
  • Мнения: 916
Tonichka , Hug
Аз доколкото знам 90-дневната си е вид моно, така че бързо ще свикнеш! Наистина последните кг-ми се свалят най-трудно, ама и на тях ще им дойде редът! Simple SmileМоже да вкараш и някакъв спорт, ако вече не си, де. FlutterАз лично много съм го изоставила. Единствено, че ходя много и мнооого рядко въртя велото. ooooh!

Petya70 , понеже знам че си постигнала добри резултати и затова ми беше интересно да разбера. Аз също отслабнах благодарение на моното, обаче тогава не използвах сол, а сега ми е толкова безвкусно, че и зехтин си слагам Blush...още не съм се теглила, но дано и сега да има ефект, въпреки непозволените неща. Mr. Green Praynig

Daisi4ka , и аз съм така! Вчера се записах в лунната тема да изкарам и 3-те дни, но днес като се събудих ми се изпари ентусиазмът Joy hahaha ... и си продължавам на картофи, но все пак на 18-ти смятам да я направя, че пълнолунието ми е най-отслабващата фаза>


kragovrat SunnySummer вие как сте?

Успешен ден! Heart Eyes




# 183
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ето ме и мен - за втори път ще направя опита с тази диетка  newsm47 остават само 4 дни до морето- е поне е от работата съм  на лагер- любимия няма да гледа сланинките  Joy но все пак.........Та днес момичета съм на яйца( ще объркам малко дните) - стискайте палци поне 4 дни да издържа  newsm44

# 184
  • Мнения: 916
KOLIIN , ще успееш, сигурна съм!  bouquet Как издържаш с тези яйца в тая жега?
Колко имаш да сваляш?

# 185
  • гр. София
  • Мнения: 252
Аз обичам яйчица, само дето ще ми липсват днес плодовете и месцето. Закусих 1 яйце- половината ден мина, но довечера съм на гости и какще се справя с изкушението бира просто незнам. А по отношение на килцата - сега съм около 61 искам да смъкна още 3-4 най- много.

# 186
  • Мнения: 916
Уфф, да...алкохолът наистина е проблем Crossing Arms Тъпо е да обясняваш, че си на диета и затова не можеш...бля, бля...ама няма как. Sad

# 187
  • Мнения: 1 454
Аз казвам , че съм на лечение  и за това не пия...кратко, ясно и не предизвиква въпроси Simple Smile

Ако не пия де...но аз не пия само когато плодувам...иначе ако сме някъде на бар и на дискотека...въобще не ми пука , че съм на диета Simple Smile
и не го смятам за прегрешение

# 188
  • Провинция
  • Мнения: 509


Tonichka , Hug
Аз доколкото знам 90-дневната си е вид моно, така че бързо ще свикнеш! Наистина последните кг-ми се свалят най-трудно, ама и на тях ще им дойде редът! Simple SmileМоже да вкараш и някакъв спорт, ако вече не си, де. FlutterАз лично много съм го изоставила. Единствено, че ходя много и мнооого рядко въртя велото. ooooh!

Petya70 , понеже знам че си постигнала добри резултати и затова ми беше интересно да разбера. Аз също отслабнах благодарение на моното, обаче тогава не използвах сол, а сега ми е толкова безвкусно, че и зехтин си слагам Blush...още не съм се теглила, но дано и сега да има ефект, въпреки непозволените неща. Mr. Green Praynig

Daisi4ka , и аз съм така! Вчера се записах в лунната тема да изкарам и 3-те дни, но днес като се събудих ми се изпари ентусиазмът Joy hahaha ... и си продължавам на картофи, но все пак на 18-ти смятам да я направя, че пълнолунието ми е най-отслабващата фаза>


kragovrat SunnySummer вие как сте?

Успешен ден! Heart Eyes








На мен днес ми е първи ден.За сега все още не съм слагала нищо в устата си,освен вода.Не съм особено гладна,а и днес имам малко ядове и апетитът ми  изчезна напълно.

# 189
  • Мнения: 116
Хееей,здравейте.Наминавам да видя как се справяте  Simple Smile Аз снощи до 2и30 правих презентации и учих, та днес съм умряла и ме цепи ужасно главата.Ядох таратор преди малко.Утре сериозно се включвам на прясно мляко.Имам 18 дена да сваля поне 5 кг.  Praynig Crazy Взех си рол-он-а на Гарние и от днес сутринта се мажа.Дано да има ефект.Ще пия и много вода,а също и имам масажор за крака.Някой ползвал ли е?Казвали са ми,че има видими резултати за доста кратко време. Flutter Та и него го включвам.

Много ви се радвам на волята.  Hug Браво!На мен ми е зор 2 дни да издържа и после е лесно.

Приятен ден!  Grinning

# 190
  • Мнения: 916
SunnySummer , механичен ли ти е масажорът?

# 191
  • Мнения: 116
f1ST14ka ,мне,електрически е - на Philips.

# 192
  • Мнения: 916
Аууу..аз от доста време искам точно електрически. А ти поръча ли си го?
В последно време и аз се наливам с много вода, защото често огладнявам Mr. Green.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Абе момичета я кажете колко време я правите тази диета и колко горе долу сте свалили  newsm78 Аз имам само 5-6 килца... Crazy колко време да я правя?С един курс от 5 дни колко се сваля  newsm78

# 194
  • Мнения: 1 454
Здравейте кокони Simple Smile

Елисавета, според мен само за 5 дни няма да свалиш всичките килограми...няма да казам , че индвидуално -то моя индивид е...не знам...зависи според мен от кога пазиш диети ...аз от много отдавна и ...не знам вече с какво свалям даже...обаче диетката е страхотна и за около 10 дни си мисля , че ще си екстра Simple Smile

милички други...да ви се отчета...4 активии днес...май прекалих , ама такъв апетит ме гонеше заради прегрешенията през уикенда, че...утре мисля да съм на пилешко...

 Hug Hug Hug

вие какъв ден ще правите утре?

Общи условия

Активация на акаунт