Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 197
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Мерси за експресния отговор Daisi4ka   bouquet Както казах вече след рожденния ми ден започвам а пък каквото стане.Значи от другия понеделник съм с вас  Hug   bouquet

# 196
  • Мнения: 1 454
хихих, и аз миналата година около рожденния си ден..точно си бях стигнала килограмите почти и като се отпуснах, ама лошото е, че е есента и като се почна зимата и като почнах да качвам ужас...

Но е супер за теб- чакаме те понеделник...аз дано до тогава да съм диетична и ще си отслабваме заедно...от моното съм забелязала , че имам и хубав метаболизъм, а това ми се струва важно, така че мотивирай се хубаво...това е хубава диетка Simple Smile

# 197
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ето и равносметката ми за днес- 5 яйца и около литър вода( което за мен е много). До тук добре, но бях на гости както ви споделих и не прегреших с нищо- само дето пийнах 2 чаши бира да му се невиди и изкушението newsm48, а като се прибрах хапнах малко пушено месо- абе яка дисциплина. Утре ще съм на зеленчуци пък да видим докъде ще я докарам. newsm03

# 198
  • Мнения: 1 454
Колийн , браво че дори на гости си успяла само яйчица...аз както знаете алкохола не го смятам прегрешение така, че...на мен си ми режимна... Hug

# 199
  • гр. София
  • Мнения: 252
Daisi4ka  благодаря за подкрепата. Grinning

# 200
  • Мнения: 1 073
 Аз съм с вас индиректно и се мотивирам да почвам, но утре имам РД и ще празнувам 3-4 дни -с колегите, на милото с техните, с нашите, с приятелите  Crazy .И общо взето най-рано събота ще мога да започна, но няма да прекалявам. Те ще пийнат и хапнат за мое здраве, а аз само ще точа лиги  Simple Smile .
 Сериозно съм решила да ги преборя тези 3 кг, но 90-дневната вече не ми я възприема организма и не мърдам. Явно му трябва СТРЕСИРАНЕ . Но общо взето ще спазвам принципите й .
  И смятам да направя моното така :
 1-ви ден -риба (аз друго месо не ям)
 2-ри ден -картофи ( ориз )
 3-ти ден -зеленчуци
 4-ти ден -плодове           ......... Или нещо такова .Като се заема сериозно ще видим до къде ще го докарам плана. Вие как мислите, след ден на зеленчуци, ще успея ли да издържа следващия на плодове ?  newsm78
 Друго полезно мога да извлека от 90-дневната с храненето от 12 до 20:00

          bouquet

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
И аз съм на линия от днес.Ще ям кашкавал,утре-зеленчуци,после-картофи,кисело мляко и пилешко за финал.Дано удържа.За сега е добре ситуацията,обичам кашкавал.Успех на всички!

# 202
  • гр. София
  • Мнения: 252
хм и кашкавал ли може?

# 203
  • Провинция
  • Мнения: 509
Дами,днес ми е втори ден.Но се издъних поради здравословни причини-както писах имах малко ядове сас здравето и сега трябва да ям  минимум по 3 пъти на ден и поне веднъж дневно 1 филия хляб.Ужас....Старая се за закуска да  хапвам прпечена филийка пълнозърнест хляб възможно най-малката и през останалото време да си карам на продуктите от диетата.Надали ще постигна нещо,но съм длъжна да опитам.Ак не  ще изчакам да ми се пооправи стомаха и другата седмица почвам на чисто.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Спомням си първото моно,имаше ден с кашкавал,друг-със сирене,но обезсолено.Така ,че смело импровизирам.

# 205
  • Мнения: 1 454
Когато започнах моното...ми направи впечатление, че първите дни се започва с въглехидрат , а след това е само нисковъглехидратна храна и така си обесних отслабването и ефекта от диетата...в този смисъл кашкаваша си е перфектен, аз съм правила такъв ден миналата година Simple Smile

Днес реших да съм на месо...и хапнах пилешки крокети - лошото е , че бяха панирани имаха млечен сос...което малко разваля цялостното моно...но нямаше как ...нямаше нищо по изчистено в менюто Simple Smile

За довечера съм си взела пилешко филе на скара...и това е..
А утре мисля кашкавал...че купих много днес и за утре ще е супер Simple Smile
нямам резултати, но като че ли коремчето ми е по-малко Simple Smile
 Hug  bouquet Hug

Поздрави на всички

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
 PartyЗначи съм улучила без да искам.То и като количество беше по 500 гр,така че,ако изям толкова сигурно няма да помисля за кашкавал половин година.

# 207
  • Мнения: 1 454
Аз обожавам кашкавал...така, че този ден ми е прекрасен...даже мисля, да направя кашкавален и със сирене, а яйцата да оставя....
и съвсееем мъничко се колебая да се възнаградя с един шоколаден Simple Smile

# 208
  • гр. София
  • Мнения: 252
kragovrat и на мен днес ми е втори ден Simple Smile- не че искам светкавични резултати, но цял ден се гледам във витрините и се виждам една огромнаааа, продавачките сякаш бяха се наговорили и ме поглеждаха така да се каже снизходително, че нямало да ми станат избраните дрехи- трябвало да си взимам нещо дето не ме очертава #2gunfire...офф извинете за отклонението ама исках на вас да споделя. Инче удържам- цял ден на зеленчуци и вода, утре съм на мляко. Може ли с активия мюсли? newsm78

# 209
  • Провинция
  • Мнения: 509
kragovrat и на мен днес ми е втори ден Simple Smile- не че искам светкавични резултати, но цял ден се гледам във витрините и се виждам една огромнаааа, продавачките сякаш бяха се наговорили и ме поглеждаха така да се каже снизходително, че нямало да ми станат избраните дрехи- трябвало да си взимам нещо дето не ме очертава #2gunfire...офф извинете за отклонението ама исках на вас да споделя. Инче удържам- цял ден на зеленчуци и вода, утре съм на мляко. Може ли с активия мюсли? newsm78


Хубаво е,че поне си спазваш режима плътно....А иначе аз съм сряда на изследвания и  незнам май ще се наложи да прекратя зарди здравето Close Cry

Общи условия

Активация на акаунт