КАК обичаме да се ГРИМИРАМЕ? - 20

  • 19 624
  • 561
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 758
ако искате да видите силата на стика .майка ми преди и сега . само не  се плашете -милата е на 64 год. но я спретнах и нея Laughing незнам само как става публикуването...добре4е беше Исайкова да ми помогне..
пльоскай линка директно Peace

# 541
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
ако искате да видите силата на стика .майка ми преди и сега . само не  се плашете -милата е на 64 год. но я спретнах и нея Laughing незнам само как става публикуването...добре4е беше Исайкова да ми помогне..

Леле, жена, пишман ще станем дето се появи сега да ни зарибяваш със скъпи козметики Mr. Green
Аз сега имам ембарго за купуване на козметика, ама ако тоя стик е чак толкова добър ще се подмазвам яко на моя да ми го купи Grinning

# 542
  • Мнения: 126
боже вие май наистина не ми вярвате . но нищо неразбирам от компютри Cry

# 543
  • Мнения: 10 758
боже вие май наистина не ми вярвате . но нищо неразбирам от компютри Cry
ааа, ма те на компа ли са ти?

уф, трябва да ги качиш в някой сайт.
Мога и аз да ти помогна, ако Исайкова я няма, обаче ще си лягам сега, че пак окъснях ooooh!

Пробвай да ги качиш тук Peace

# 544
  • Мнения: 126
лека нощ на всички . че ще ставам утре...а стика е май 35лева може и да греша -много отдавна съм им звъняла в офиса..двойно по скъпи от някой други страни . по добре някой да ти го донесе от германия франция швейцария иэлиза 16 лева

# 545
  • Мнения: 289
Juliaf , за този стик ли става въпрос? Ако е това, съм изумена, че е толкова евтин - имах съвсем друга представа за цените на Криолан.

# 546
  • Мнения: 36 052
много ви благодаря за комплиментите ...приемам и критика

на мен много ми харесваш
единствено, ако може да се нарече критика, е че според мен моливът за устни е сложен извън външния контур на устните - аз не харесвам поставянето по този начин и обикновено го забелязвам

# 547
  • Мнения: X
Това:http://images25.snimka.bg/005555048.jpg много ми хареса Heart Eyes

# 548
  • Мнения: X
и аз нямам фото шоп . но за пъпките-мазна кожа -сенки под очите и т.н   има трикове  който си мислех .че някой от вас  щеше да иска да обменим ...виждам .че грима не ви интересува достатъчно...нали е тема грим или съм се объркала Rolling Eyes
Защо,аз много бих искала да знам как се прикрива досадна пъпка, цъфнала баш на носа или по-средата на челото. Ще се радвам да издадеш някой трик Peace Wink

# 549
  • Мнения: X
Кой ви е любимият цвят за гримиране?
Аз съм за зелено, то си и личи от снимките ми де Grinning!
Харесвам много розово, но очите ми изглеждат много малки с този цвят.
Има ли цвят, с който искате да гримирате, но не ви стои добре?
Страхотни очи и вежди имаш Flutter
Аз много искам да се гримирам в синьо,но никак не ми ходи Sad

# 550
  • Мнения: 2 897
Пепиляжка, мерси за комплимента за очите и веждите  bouquet!
Тея ми ти вежди ги отглеждам от както се помня да добият нормална форма.
Малко като с косата ми - от 3-4 години я пускам и накрая никога не е достатъчно дълга Mr. Green, винаги се намира някой да я резне повечко, или аз да реша да се дам на рязането по-честичко.
От скоро почна да се увеличава, защото не съм в БГ и ме е страх да отида на фризьор тук, нито знам при кого отивам и кой евентуално ще ме окепази, нито колко ще ми глоби портфейла за удоволствието.
Нещо не ми де дават 100 лева за потстрижка при начинаещ фризьор, която може да ме доведе до нервна криза.

За синьото - на мен ми отива само ако по края има черно.
Май с повечето светове съм така - розово, синьо, жълто, златисто, бяло - само с преливане в черно ги нанасям.
Ако е днеен грим, отнемам от сенките и ги разнасям малко нагоре с четка за пудра, за да се запази цветовата гама, но да не е много драматично.
Иначе не се възприемам.
Някак ми се "губят очите" само в светли цветове.
Но май не е проблемът само в очите ми, а по-скоро в главата Mr. Green, защото когато гледам и чужди гримове, ако няма преливане в нещо мнофо тъмно и ми стои странно.

А за поднасянето на критиката - аз лично съм от нежните души и ако е по-хаплива откровено си казвам, че би ми станало много неприятно, дори ако е адекватна.
Предпочитам благите критики, които могат както казаха по-горе "да те изядат с парцалките", но меко и с финес Mr. Green
Разни хора, разни предпочитания за критики  bouquet

# 551
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Няма ли някой желаещ да пусне новата тема, че Анчето някъде се е запиляла Wink
Аз бих я направила, но нямам достатъчно време през деня, а снощи можеше, но не се сетих Blush

За критиката пак казвам... нека я има, но да е премерена.
Аз лично достатъчно нерви хабя с мъжо и детето и в тази темичка просто разпускам и не ми е приятно като влезна тук и всички да са се накокошинили #Silly
Не тук е мястото да показваме какви чешити сме Naughty

Чакам и аз инфо за този стик, защото Fiama е забравила да приложи линк за да го видя Wink

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 11:26 от valkata78

# 552
  • Мнения: 2 172
Еййй,голямо възхищаване,голямо нещо  ooooh! До вчера се ядяхте и скачахте,сега изведнъж ви стана първа приятелка и чак съвети взехте да приемате.Аз не виждам нищо чак толкова особено в снимките.Че е красива-спор ,няма,че цветовете са избрани подходящо-спор няма,ама че са и слепени миглите в началото-никой нищо не каза,само се прехласвате.Да не говорим,че е снимана с професионален апарат и всичко изглежда като фотосесия.А с домашни апаратчета никога не може един грим дда бъде поднесен по този начин ако ще и да е 2 пъти по-хубав  Naughty Ей,това жените са страшна работа  Crazy

# 553
  • Мнения: 2 897
Аз имам време да я пусна, но съм нова и не знам дали другите няма да имат против.

# 554
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Деничке, никой нищо няма да ти каже, споко Hug
елфичкеnewsm57 Недей тъй бе, кака, бъди добро момиче и си млъчкай Joy

Общи условия

Активация на акаунт