Защо мъжете винаги подрънкват със стотинки в джобовете си??

  • 1 773
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Никога не съм забелязвала подобен навик сред мъжете, коит опознавам. А аз съм доста критична, едва ли бих го пропуснала.

# 16
  • Мнения: 25 615
Мента, глог, валериан - нали това беше панацеята? Погрижи се за нервите си и вече няма да те дразни подрънкването на мъжките стотинки.
Мога и друго да ти предложа, нещо петъчно... Сещаш се. Също действа чудотворно на поразклатените женски нерви.  Flutter

# 17
  • Мнения: 2 631
Мента, глог, валериан - нали това беше панацеята? Погрижи се за нервите си и вече няма да те дразни подрънкването на мъжките стотинки.
Мога и друго да ти предложа, нещо петъчно... Сещаш се. Също действа чудотворно на поразклатените женски нерви.  Flutter

Тук въобще не иде реч за разклатени нерви, а за мъжки навици! (Мръсните чорапи, захвърлени някъде си, също са навик...  Mr. Green)

# 18
  • Мнения: 25 615

Тук въобще не иде реч за разклатени нерви, а за мъжки навици! (Мръсните чорапи, захвърлени някъде си, също са навик...  Mr. Green)

Ако мислиш, че има мъж без дразнещи навици, блажени са вярващите...  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 631

Тук въобще не иде реч за разклатени нерви, а за мъжки навици! (Мръсните чорапи, захвърлени някъде си, също са навик...  Mr. Green)

Ако мислиш, че има мъж без дразнещи навици, блажени са вярващите...  Mr. Green


Нищо подобно не си мисля. Просто отклонявам темата за разклатените нерви към съществото - а именно, че ми прави впчеатление това със стотинките в много хора...  Peace

# 20
  • Мнения: 606
  Мойте са в портфеила. Ами сега???? Явно съм гей!

# 21
  • Мнения: 2 631
  Мойте са в портфеила. Ами сега???? Явно съм гей!

Явно не си гей.. просто си подрънкваш мартинките само  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 426
не винаги моят не го прави

# 23
  • Мнения: 4 406
Моят приятел не го прави, но  все си брой железните левчета - както ги нарича жълтиците
А не банкнотите

# 24
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
За да имат повод да си поначешат топарлаците Mr. Green

# 25
  • Мнения: 281
За да имат повод да си поначешат топарлаците Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy Joy



И аз си подрънквам понякога,ама то е от нерви,топарлаци нямам Joy...

# 26
  • Мнения: 122
Ти ме уби. Не съм и сещал за подобно използване на стотинките........ а и  повечето мъже предполагам имат портфейли.....

# 27
  • Мнения: 3 569
Стинките са ми в малкия джоб и не подрънкват. Портфейли не понасям.

# 28
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ти ме уби. Не съм и сещал за подобно използване на стотинките........ а и  повечето мъже предполагам имат портфейли.....

Моят няма Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 2 631
Ти ме уби. Не съм и сещал за подобно използване на стотинките........ а и  повечето мъже предполагам имат портфейли.....

Моят няма Twisted Evil

Е единия ми колега като има портфейл та кво?? Единия му джЕб е пълен винаги с 2-3-4 лева на ст'инки!  Twisted Evil
Обаче и двамата ми колеги винаги подрънкват в десния джоб...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт