"Факт е, че всичките ни булки са бременни" ???

  • 9 714
  • 180
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 135
да бях бременна в 4 месец и не смятам че е проблем,живеехме с таткото 4 год.преди това и все отлагахме сватбата(по точно аз)  Whistlingсега ми  почва семестъра,имам изпити и т.н.но не съм се съмнявала за миг в него просто това вече беше фактора който ме накара да минем в втора фаза Laughing.

# 106
  • София
  • Мнения: 115
Не бях бременна на сватбата.
Забременях почти една година след това (на първата ни годишнина съм била бременна от 1 -2 седмици). И при нас имаше коментари от сорта на - "Ама да не е бременна, че бързат толкова?" и т.н.  #Cussing out (въпреки, че решихме да се оженим декември, а самата сватба беше в края на април).
И противно на това, което пишат, моите наблюдения са, че все повече двойки се женят, без булката да е бременна. Поне при нас е така - ние и всичките ни приятели и познати се ожениха, защото се обичат, бебетата се появиха доста по-късно  Peace.

# 107
  • Мнения: 135
 Crossing Armsама ние също се обичаме кой каза че не се обичаме Naughty

# 108
  • Мнения: 817
Забременях 2 години и половина след като сключихме брак.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз бях бременна-направихме годеж и направихме бебето  Mr. Green..на свадбата бях в 4-я месец

# 110
  • Мнения: 53
Не бях бременна. Бяхме и все още сме много влюбени и смятахме, че първо трябва да се насладим един на друг максимално, преди в живота ни да се появат и децата. След една година забременях - и за двама ни беше абсолютна изненада. След това изненадата се превърна и в лек шок, след като ни съобщиха прекрасната новина, че чакаме близнаци ... А на този етап пък и двамата сме единодушни, че и преди децата ни е било добре, но след като се родиха - ни е най-добре !!!

# 111
  • Мнения: 159
 Не бях бременна. Родих три години след сватбата ни.

# 112
  • Мнения: 3 675
Като се замисля темата може да се обобщи в следното изречение-не всички булки са бременни и не всички бременни са булки  Mr. Green

# 113
# 114
  • Мнения: 765
Не бях бременна - имах дъщеря на 2 години почти. Отказах категорично да съм "бременна булка" .

# 115
  • Мнения: 106
И аз не бях бременна  Laughing

# 116
  • Мнения: 541
Не бях бременна булка. Забременях 10 дена след това.  Grinning
Бяхме решили, че вече няма да се пазим и ще чакаме  кога ще се появи мъничето. То взе, че стана веднага.  Laughing   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 117
  • Мнения: 1 100
"Факт е, че всичките ни булки са бременни".  -  А къде е този факт?!? Joy Защо не ни е предоставен?
Поредната аматьорска статия и необосновано изказване. И само един Столичен дом за радостни обреди ли има!?! Как да намерим г-жа Саша Габровска, за да ни запознае с въпросния факт. Ето затова не чета вестници. Laughing

За статистиката - забременях една година след сватбата.

# 118
  • Мнения: 3 611
Раzписах се НЕбременна, ударихме тьпана дет*то като беШе на 8 месеца..  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 367
Щях да бъда,но загубих детето.Синът ми се роди близо 7 години по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт