"Факт е, че всичките ни булки са бременни" ???

  • 9 737
  • 180
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 30
И аз не бях бременна на сватбата. Ама по изчисленията на докторите съм забременяла в нощта след сватбата Mr. Green

# 91
  • Мнения: 118
Не бях бременна на сватбата. Забременях година и половина по-късно Hug.

# 92
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
По мои изчисления сме направили бебо три-четири дни преди сватбата! И въпреки че датата на сватбата се знаеше отдавна, а година по-рано направихме годеж, се намериха "доброжелатели", които изкоментираха, че все пак заради бебето сме се оженили! Много криво ми стана!  #2gunfire

# 93
  • Мнения: 3 675
Чета от време на време темата и си мисля...какво лошо има в това булката да е бременна.да кажем не на традициите от времето на баба и прабаба.аз какво да кажа като това бебе го чакаме вече две години и изобщо не става.спомням си на моята сватба едни познати ме попитаха кога чакаме бебето,защото имах малко коремче...

# 94
  • Мнения: 24 467
Тук не поставяме морални категории "лошо- добро". Лично аз просто оборвам едно повърхностно и невярно твърдение.

# 95
  • Мнения: 363
Аз на моята сватба не бях бременна, въпреки че мъжа ми казваше че няма лошо, не исках да съм бременна булка.

# 96
  • Мнения: 2 361
  Бях бременна, иначе изобщо нямаше да се навия.

# 97
  • София
  • Мнения: 426
Аз забременях 1 месец след сватбата ни

# 98
  • Мнения: 251
Аз не бях!
Какво значение има дали си бремена или не  newsm78

# 99
  • Мнения: 4 362
Не бях.

# 100
  • Мнения: 781
Не, не бях. Забременях 2-3 години по-късно.

# 101
  • Асеновград
  • Мнения: 1 553
Аз бях бременна в 5м.на сватбата.

# 102
  • Мнения: 223
Не бях бременна на сватбата. Няколко месеца след нея забременях.

# 103
  • Мнения: 199
Аз не бях бременна.
Даже си мисля,че напоследък се женят само романтичките и за тях бебето е след сватбата(не че го осъзнават).Повечето забременели преди брака по-скоро го отричат...

# 104
  • София
  • Мнения: 4 590
И аз не бях бременна. Оженихме се, когато синът ни беше на 4 месеца. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт