Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 13

  • 11 660
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 440
Здравейте! Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДРЕЯ!
ЛУДА,ДА ТИ Е ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!


ФУРИЯ,ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ДЯДО ТИ!
Налага се да съм кратка.Децата ме зоват...
Целувки от нас.


# 61
  • Мнения: 4 535
Клои, аз съм навита!  Peace Ама с деца или без? За мен е без значение де, просто да знам как да се настроя и да цаня ли тати за шофьор или да си сляза с автобуса. Иначе ще пътувам малко в чужбина в командировка, което го приемам за годишната си ваканция  Whistling, щото ще бъда сама, а отивам на място, на което имам доста познати и се надявам да ги срещна всичките. Пък и работата ще е доста приятна, така че направо си го броя ваканция. Laughing
Биси, браво! Много се радвам, че хубаво сте си изкарали!

# 62
  • Мнения: 197
Здравейте!Може ли и ние да се включим?

# 63
  • Мнения: 196
elito-3 добре дошла в отбора на смелите welcome 55

# 64
  • София
  • Мнения: 1 124
Елито добре дошла,
тук е весело и забавно и ти дава сили да продължиш напред  Hug Hug Hug  bouquet

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Eлито3-добре дошла и от мен,макар,че и аз съм отскоро в отбора,но мамите тук са много гостоприемни.  bouquetА ти всъщност две дечица ли имаш? newsm78

Анту-значи супер!Аз така или иначе ще бъда поне с едно от дребните може би по-голямото ако времето все пак не е кой знае колко хубаво.За сега все още съм милостива към баща им,който има само един ден почивка. GrinningОстава Либ и другата бургаска мама да се включат. Peace

Хубава и спокойна нощ на всички!

# 66
  • Мнения: 197
Благодаря за посрещането!Три момченца имам.

# 67
  • Мнения: 4 535
Здравейте!Може ли и ние да се включим?
Може, ако кажеш нещо повече за вас!  Mr. Green
Ааааа, видях! Ох, и ти ли?!  Joy Да са ти живи и здрави! Как се казват?
Клои, има малка вероятност да тръгна още в събота, в този вариант срещата за мен ще отпадне, ще ти пиша на ЛС ако стане така, но не е сигурно. В противния случай съм навита за срещата. Хайде в събота да се разберем за час и място на лични.  Peace
Максим и тази нощ явно няма да спи спокойно, настройвам се за много будуване и дундуркане. Confused Ко му стана на туй дете... newsm78
Лека ви!

# 68
  • Мнения: 197
Много са ми "послушни"момчетата.......... smile3511Марти сега на 08.04 става на три год,а близнаците са на 1год и 5мес.Сама ги гледам по цял ден(повтарям се,бях писала вече че не издържам).С татко им се оженихме миналата година,първо си направихме  шаферите.........

# 69
  • Мнения: 4 535
Леле... не ти е лесно!  Joy Много са ти сладки юнаците, браво на таткото-майстор!  Hug

# 70
  • Мнения: 3 089
фил, да ти е здраво детенцето, да те слуша, но не много, да спи, но да не проспива, да е ящен, но не дебел и всичко да му се удава с лекота и спокойствие! бъдете здрави целокупно!  bouquet

ели - уелкъм. ти можеш и към многодетните да се разпишеш, ама тук е по-така - който каквото и да ми казва, породените се гледат по-гърчаво и от близнаци, и от многодетните с голяма разлика  Mr. Green.

# 71
  • Мнения: 4 535
Преско, Честит Рожден ден! Да бъдеш най-щастливото и усмихнато дете на земята и примерен батко! Весел празник и много подаръци!  Hug
Фил,   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 6 314
Честит рожден ден на Преско!


Елито, добре дошла и тук!  bouquet

# 73
  • Мнения: 5 391
Много ви благодаря, мили момичета! Hug
Преското си получи подаръците, сега е в еуфория и ангажиран Grinning
Днес ще идват баби и дядовци следобед, а детското парти ще е в неделя Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСКО!
ФИЛ,ДА ТИ Е ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО И ДА ИМА ЕДНО ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО!

elito-3 ,добре дошла! Hug
Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт