Със сила и смелост надарени, ний сме майките на породени! - 13

  • 11 646
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 524
Честит Рожден ден, сладка Андрея!   bouquet Пожелавам ти най-щастливото детство, изпълнено само със смях!
Честити нови рангове, изтребители такива!  Mr. Green Ама те временни ли са, само за 01.04 или вече така ще си бъдат?
Ванче, аз пък умирам от нетърпение да ги кача на влак, Стефан е страшен маниак на "дак пуф паф тутууууу" (така казва на влаковете Laughing), само чакам да се стопли малко. Радвам се, че хубаво сте си изкарали!

# 46
  • Мнения: 2 479
kloie, аз работя и през седмицата на срещи мога да дойда само за 1 час на обяд. Ама то и времето е много скапано тия дни...Събота и неделя ако е по-добре - става. Майка ми е в твоя квартал,може да измислим нещо. И Анту ще викнем, само да се организира с транспорта.

# 47
  • Мнения: 535
Честит рожден ден на Андрея! Да е жива и здрава и много щастлива!

luda, честит празник!     bouquet   bouquet   bouquet
Ваня, добре сте си дошли. И на мене ми се ходи на Сандански. Досега не съм била там  Rolling Eyes.
Кате, ние на Боби сме й купили такова столче от 18-36 кг, нищо, че тя е 15кг, но тя си седи на него без проблем. Връзваме я с коланите на колата. Върши работа  Peace.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 263
Честит рожден ден на Андрея!   bouquet

Ваня, добре сте си дошли. И на мене ми се ходи на Сандански. Досега не съм била там  Rolling Eyes.
Hug for all of you Grinning

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Либ,Анту -ще бъде супер ако се запознаем! Peace

Момичета,направо се чудя дали да не се обадя да попитам в яслата дали няма да вземат големия до септември? newsm78Или ще ми откажат? newsm78
Голяма лудница е ,понякога нервите ми се изчерпват и това не е добре за никого от трима ни дето сме по цял ден заедно. Blush


Честит рожден ден на Андрея! Да е жива и здрава и много щастлива!


Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:39 от kloie

# 50
  • София
  • Мнения: 1 124
Честит Рожден Ден на Андрея   Gift  party023  party041 , да е жива и здрава и да има безгрижно детство.
Моя дядо също е роден днес, голям шегаджия е  Hug.
Днес води Ева на доктор, че нещо се оплаква, че като пишка я боли. Дадохме урина дано не е нещо сериозно  Praynig. Изписани Бусколизин, витамин А, Певизон и смрадлика за тоалет. Била леко зачервена и дупенцето също  Cry.
Да ви питам как давате витамин А, аз го дадох на Ева с кисело мляко за да го преглътне по-лесно, но тя го сдъвка и повърна моментално, сега като види шишенцето бяга и си слага ръка на устата и вика не, не мамо не   Cry.

Темата е страхотна Браво Анту, а заглавието е великолепно Hug

# 51
  • Мнения: 4 524
Фурия, честит ти дядо-рожденик!   bouquet Има си хас да не е шегаджия!  Joy Бързо оздравяване на малката!  Hug
Клои, защо тримата по цял ден заедно бе мила? Големият батко не е ли на у-ще? Пробвай в яслата, ако има места може и да се съгласят. За среща - само кажете кога. Поне да не вали. Аз съм докъм 10.04 тук, после изчезвам за около месец, вече като се върна няма да има проблем за срещи, само дето ще съм на работа по цял ден, но уикендите може. Иначе и Venividnce е от Бургас.  Peace

# 52
  • Мнения: 535
Честит РД и на дядото на Furia   bouquet. Каката скоро да не е пила лекарства или АБ и затова да й е зачервено "пиленцето"? При нашата кака се получава така някой път, като е ходила по голяма нужда в градината и не се е избърсала хубаво и я мажа с Нистатин - маз. Много е хубав, става и за бебета  Peace. За Вит.А нищо не мога да те посъветвам, защото не съм давала  newsm78. Но, ако го разтвориш и го сложиш в сок... Thinking.
Клои, пробвай се за яслата. Взимаш и бебето и отивате всички заедно при директорката. И като й обясниш в прав текс, че са трима и че ти идва нанагорно и ако е човек, би трябвало да склони. Успех!  Hug

# 53
  • Мнения: 196
 hbdayЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕННИЦИТЕ!!!-бъдете живи здрави и щастливи!!! bdbaloni

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
И директорката ще каже, че си има установен ред и трябва да подадат молба. Може спонсорството да свърши работа (ако го има още).

# 55
  • Мнения: 196
Да и аз давам по-гадните витамини и хапчета със сокче и пипетка гледам да ги набутам някакси  но се оказа че изобщо ooooh! не мога да пръсна на Мари в нослето дори и СТЕРИМАР камо ли капки... baby_neutralдано не се налага Hugиначе незнам ... как капвате или впръсквате(сега се сетих и аз да питам)

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета благодаря за съветите относно яслата.Истината е,че миналата зима бях подала молба , тогава все още не бях бременна и се очакваше да се върна на работа,а той да ходи на ясла.Но след като забременях,не го дадох на есен на ясла.Предполагам и молбата ми вече не важи. newsm78
Анту,тримата сме.Аз с двамата дребчовци по цял ден.Баткото и таткото не се броят тях ги няма през деня.Иначе баткото е само в помощ него го броя към големите хора вече. Laughing
А ти къде заминаваш??И ще почваш работа после,ооо направо ти завиждам. Blush Peace

Биси,неразбрах как мина излизането? Wink

# 57
  • Мнения: 196
Дааа... трябваше да ви разкажа -изкарахме си супер  newsm68 newsm44налудувах се на воля  до 5.30 издържах .Все си мисля че ако ходя по -често скоро ще и сваля някое излишно килограмче(та аз имам 15 такива) JoyОбещахме си поне еди път в месеца да ходим и на дискотека-но дали ще спазим newsm78е др.въпрос.Децата и те са били послушни и баба им пак ги иска Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 1 124
Ева цяла зима не е боледувала, както и Жени, съответно нищо не е пила. Мажа я всяка вечер след баня с Бейби Тан и слагам памперса. Иначе я избърсвам много хубаво дупето след като е акала с мокри кърпички на Нивеа, дето могат да се хвърлят в тоалетната.
Ние нямаме проблеми с пиенето на всякакви хапове, Ева даже ме подсеща ако съм пропуснала да и дам. Аз всеки ден капя физиологичен разтвор - Тонимер и на двете и чистим нослетата от сополи.
Стеримар или Нисита също идва и поднася носа да впръскам. Не мога да ти помогна. Единствено Ентерола ми е бил отказван, а сега и витамин А.
Анту искам и аз  Blush

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
bisssy ,само така !  Peace Аз не си спомням какво беше това да изляза вечер  newsm78,не съм /сме го правили от една година.Нооо не съм загубила ентусиазъм за това,просто го отлагам във времето. Mr. Green
Анту,Либ в неделя май ще е по-добро времето.Ако сте навити за центъра?? Hug

Общи условия

Активация на акаунт