Верно ли, че не се празнувал първи рожден ден?

  • 3 324
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 479
Върховна глупост са ти казали... #Crazy.Не бих си и помислила да не празнувам - още повече става дума за ПЪРВИЯ рожден ден.

# 16
  • Мнения: 2 401
Ами тя мацката, която ми го каза също не знаеше по каква причина .. Laughing  
Ама дайте малко подробности как го организирахте, някоя интересна идейка?

# 17
  • Мнения: 3 886
Празнувахме. Времето, мястото и гостите бяха напълно съобразени с режима и възможностите на рожденика.
Ето и моето мнение

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Ама дайте малко подробности как го организирахте

Поканихме малко гости у дома, т. е. в позната за детето обстановка, в интервала между следобедния сън и вечерното къпане. Гостите първоначално бяха учудени, че ги каним на следобедно кафе и сандвичи, но важното е детето да е в добро настроение на собствения си празник.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, те и не разбират много-много, освен, ако някой гостенин не им хареса и не ореват партито Laughing
А на моите деца ги комбинирах и с кръщенетата. Поканихме наши приятели, кръстниците им...По-нататък, за следващите рождени дни вече имаше и детски партита.
Първият рожден ден е по-различен, той е първият сблъсък на малкия човек с празниците и с многото хора, събрани около него. Детето си има режим и ние сме длъжни да се съобразим с него.

# 20
  • Мнения: 994
У дома, в ранния следобед.

# 21
  • Мнения: 3 880
Преди време имаШе тема "Вярно ли, че не се праzнувал 40тия рожден ден?", сега пък първия Rolling Eyes
Помислете треzво, като големи, интелигентни хора_ каква причина може да има да не се праzнува едикой си рожден ден... никаква.
Всеки да си праzнува каквото и колкото му е кеф. Някои хора цял живот не са праzнували, а други си го праzнуват по 3 пъти, нито едното нито другото е неправилно, не съм чула оЩе zа zакон, който да определя кои рожденни дни да се праzнуват и кои не hahaha
Представям си как на някое семейство детето им става на годинка, а те се стискат да не праzнуват, zаЩото не се праzнувало... дали има такива newsm78 луда работа.
Може би се има предвид, че на една годинка не се прави някакъв zаШеметяваЩ купон, zаЩото рожденникът е оЩе бебе и такива лудници го иzнервят вместо да го радват, но спокоен праzник с няколко гости, торта и подаръци не е навредил оЩе на никой едногодиШен.....

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Празнувахме го. Дори да съм знаела тогава за такива суеверия, пак не бих се отказала да го празнуваме.

# 23
  • София
  • Мнения: 553
Разбира се, че празнувахме !

# 24
  • Мнения: 173
Празнувахме го в тесен кръг.Не вярвам в такива суеверия.

# 25
  • София
  • Мнения: 426
и аз го чух това ама ние си го празнувахме

# 26
  • Мнения: 5 255
Вие какво правихте на първия рожден ден на детето си?
Празнувахме естествено  Party
Още ли има такива, които вярват на тези неща  ooooh!

# 27
  • Мнения: 27 524
Това за трети път го срещам като тема. И никой от пишещите в нея не е чувал. Както и аз. Откъде тия поверия току изникват  Crazy
Ние поканихме гости и дечица вкъщи  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 255
Това за трети път го срещам като тема.
Не е за първи път - имаше същата тема, но явно е заминала в архив  Grinning

# 29
  • Мнения: 7 821
Празнувахме.

Общи условия

Активация на акаунт