Как да отвъдя котките от двора ?

  • 15 962
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Само не ги убивайте..

# 16
  • Варна
  • Мнения: 208

Няма обещавам  Peace  Ние по принцип обичаме котета, но в случая се превърнахме в котарник

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
Ох, и ние имаме такъв смърдящ проблем.Едно семейство ги храни и пейки и вход и мазе смърди на лисичарник. Преди 2 год един полицай разхвърля отрова, защото и всички коли по паркинга са издрали, но останаха няколко и пак се развъдиха.Само където едва си спасихме кучето, че и то се отрови.А иде топло време и ще се разсмърдява все повече.

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

Няма обещавам  Peace  Ние по принцип обичаме котета, но в случая се превърнахме в котарник



Защо не ги кастрирате? Така след известно време сами ще намалеят. Имаше едно изследване на един ветеринар, че уличните животни имат сравнително кратък живот.

# 19
в нашия двор е сьщата работа, мьжьт ми иска да им..........майката на всички котки и зарежда капани

# 20
  • Варна
  • Мнения: 208

Няма обещавам  Peace  Ние по принцип обичаме котета, но в случая се превърнахме в котарник



Защо не ги кастрирате? Така след известно време сами ще намалеят. Имаше едно изследване на един ветеринар, че уличните животни имат сравнително кратък живот.

Ами те повечето са приходящи. Тоест има 3-4 женски в двора и един отбор мъжки от махлата се носят само заради тях. Иди ги хвани диваците. Ама те и дворните не дават да припариш много много до тях. Галят се но направиш ли по-рязко движение - бягат.

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

Няма обещавам  Peace  Ние по принцип обичаме котета, но в случая се превърнахме в котарник



Защо не ги кастрирате? Така след известно време сами ще намалеят. Имаше едно изследване на един ветеринар, че уличните животни имат сравнително кратък живот.

Ами те повечето са приходящи. Тоест има 3-4 женски в двора и един отбор мъжки от махлата се носят само заради тях. Иди ги хвани диваците. Ама те и дворните не дават да припариш много много до тях. Галят се но направиш ли по-рязко движение - бягат.

Значи дори е по-лесно. Правите операция на женските ( слагате в храната нещо упойващо) и се отървавате от друго поколение, а и мъжките ще спрат да идват.

# 22
  • Мнения: 2 657
Ох, и ние имаме такъв смърдящ проблем.Едно семейство ги храни и пейки и вход и мазе смърди на лисичарник. Преди 2 год един полицай разхвърля отрова, защото и всички коли по паркинга са издрали, но останаха няколко и пак се развъдиха.Само където едва си спасихме кучето, че и то се отрови.А иде топло време и ще се разсмърдява все повече.

оф,абе аз и риба купувах и сода слагах вътре,ама гадовете бягаха и точно тогава не идваха............ SickДнеска ще ръся с черния пипер,ама няма да мога да скивам от нашата тераса дали са пред блока.....Но де светнете ме за този уред Praynigче идат жеги и смърди а детето играе долу #2gunfire

# 23
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

оф,абе аз и риба купувах и сода слагах вътре,ама гадовете бягаха и точно тогава не идваха............ SickДнеска ще ръся с черния пипер,ама няма да мога да скивам от нашата тераса дали са пред блока.....Но де светнете ме за този уред Praynigче идат жеги и смърди а детето играе долу #2gunfire
А защо слага сода в рибата?

# 24
  • Мнения: 2 657

оф,абе аз и риба купувах и сода слагах вътре,ама гадовете бягаха и точно тогава не идваха............ SickДнеска ще ръся с черния пипер,ама няма да мога да скивам от нашата тераса дали са пред блока.....Но де светнете ме за този уред Praynigче идат жеги и смърди а детето играе долу #2gunfire
А защо слага сода в рибата?

за да се махнат един път за винаги Twisted Evil

# 25
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ау, много кръвожадно, бе. Намери по хуманен начин да прогониш котаците  Praynig.

# 26
  • Мнения: 173
Аз не обичам котки.Записвам се да следя темата

# 27
  • Мнения: 2 657
Вече ми е писнало от тях,а и не само на мен де....всички съседи пищят....Но моето свеки само това и е в главата и ръси храна и прави чудесии пред блока и като се съберат 10-12 котки и още няколко помияра и елате гледайте какво става....Не стига,че лятото смърди,ами и бълхи има........Преди години ги посъбрахме с моя мъж и ги изхвърлихме,ама тя като се прибра и ги навъди пак... #Cussing out


п.п.преди време една беше тръгнала да ражда и познайте кой я прибра.....свеки ....и я набута в гаража ...та в продължение на 3 месеца не можем да ги изгоним на вън,защото прокопаха една дупка в цимента и там серяха. и като искахме да ги изкарваме,те се криеха от долу някъде си...а от храната дето им разхвърляше в целия гараж,се появиха плъхове и няма отърване....ние ги тровим,а те пак изникват след време...ама на нея не и пука....важното е котките и да са добре и друго хич не я интересува ooooh!

# 28
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Това е вманиачаване, ама горките котаци не са виновни. Те стоят, защото има кой да ги храни.

# 29
  • Мнения: 398
 Ужас и при нас е така.
 Ние си имаме дворна котка и се грижим за нея , ама покрай котарака се събират още поне 10 от съседните къщи.
 Нашият котарак се е научил да драска по стъклата и няма изчистване от нега , а за капак започнаха и другите да се катерят по прозорците.Сутрин като отворя варатата и пред нея ме чакат най-малко 5 бр.Ама при нас е проблема ,че комшийте не ги хранят редовно и те затова висят при нас.
 Не знам как да ги разкарам, щото обичам животни и ми е жал.

Общи условия

Активация на акаунт