падна си на главата

  • 4 288
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 547
Синът ми падна от дивана на 4 месеца и тогава бях толкова притеснена, че няколко нощи даже го сънувах. От тогава колко пъти е падал и си е удрял главата и цицини е имал - вече не ги броя.
Няма дете, което да не си е удряло главата и то по няколко пъти. Не е хубаво, но е неизбежно и ако така се получаваха туморите в главата, то всички трябваше да сме с такива, не дай боже.
Наистина има удари и с по-сериозни последствия и затова трябва да се следи за сънливост, повръщане, промяна в поведението ...

# 16
  • Мнения: 4 784
Редовно ни се случва да пада на главата си. Само преди няколко часа докато бяхме на разходка си заби главичката в тротоара. Наблюдавам след това за признаци - повръщане, сънливост. До сега не сме имали проблем Слава Богу! Днес беше по-особено, защото вече така или иначе си му беше време за сън и му се спеше, но дано всичко да мине нормално.

# 17
  • Мнения: 474
Ох и ние се записваме в клуба...то това е началото, ами трябва да си държим очите отворени... smile3556

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
направо треперя от тия падания,защото след едно такова сина ми беше със с4упен 4ереп на 5 месеца.слава богу други признаци засега няма и горещо с е моля да няма,но в4ера падна с проходилката и вярвайте ми направо спрях да дишам.що рев изревах,казах си край ве4е нищо няма да стане от детето ми.за щастие детето е добре,но цял живот ще треперя да няма последствия.а какво още ни 4ака.....каквато е фурия от сега,косата ми настръхва,само с е моля да е жив и здрав.

# 19
  • Мнения: 418
имаме две жестоки падания ,за който е виновен баща му ..и още не мога да проумея как го допуснах...единия път при сваляне от раменете му,го изпуска и няма да ви казвам какъв звук се чу...детето много рева и цялото беше изпотено..омърлушено...точно след един месец го изпаска от бара в кухнята и се чу същото...пак рев...трудно се успокой и двата пъти...незнам дали не трябваше да му направим скенер....в чужбина сме..водихме го на консултация,но лекарят каза че няма страшно...ако тези падания ще са без последствия,ще съм щастлива...

# 20
  • Мнения: 63
Днес и на мен се случи и за малко да умра. Както си бягаше в "паяка" стигна до прага на вратата,който обикновенно прескача, но днес се спъна и се обърна с него. Падна на земята и се удари по челото. В резултат - синьо рогче. Дано нищо сериозно не се случи. Още ми е свит корема.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ох и ние се записваме в клуба, тичам като кон след Злати, но падането и е неизбежно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт