Мис Англия- вижте това

  • 17 207
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 172
Тази девойка не е пищна. Пищни са Дженифър Лопес и Бионсе.
И в никой случай не тежи 80-85кг. Притеснителното е, че сменят
идолите на тийновете от такива с едно заболяване с такива с друго.
Нямам нищо против кльощавите, слабите, нормалните, пищните, пълните,
дебелите и пр. Не мога да отрека, че има хубава кожа, очи и излъчване.
Но не мога да се съглася, че нездравословното трябва да се издига в култ.
Както 1.75 - 45кг., така и 1.75 - 100кг. И едните и другите трябва да се
лекуват.
И сега... Няма ли нормални момичета? Защо или - или +?

# 76
  • Мнения: 2 152
Тази девойка не е пищна. Пищни са Дженифър Лопес и Бионсе.
И в никой случай не тежи 80-85кг. Притеснителното е, че сменят
идолите на тийновете от такива с едно заболяване с такива с друго.
Нямам нищо против кльощавите, слабите, нормалните, пищните, пълните,
дебелите и пр. Не мога да отрека, че има хубава кожа, очи и излъчване.
Но не мога да се съглася, че нездравословното трябва да се издига в култ.
Както 1.75 - 45кг., така и 1.75 - 100кг. И едните и другите трябва да се
лекуват.
И сега... Няма ли нормални момичета? Защо или - или +?

За пръв път съм съгласна с теб Laughing

 


ай стига бе!
 А ти каква си? Я покажи малко снимки, та да ти влезем в тона!

Много съжалявам,че ще те разочаровам, но съм слабичка , сори Crazy
Нормално слаба 1,73 - 55кг
Снимки няма да показвам,че тук виж се влюбиш и после кво ще правим Laughing Crazy  Grinning

# 77
  • Мнения: 5
когато си във форма - подвижнаи силна ....когато си заредена с енергия ...когато от теб лъха сила и жовот...

тогава, в зависимост от какво ти е дала природата - гена който имаш...тогава най-вероятно ще излгеждаш в топ форма...

как смятатате...да се стараем да изглеждаме добре или да се стараем да сме във форма?!

# 78
  • Мнения: 9 865
Изрутке, ти ли си на аватара?
(Т. Сопрано, извинявай!)

# 79
  • Мнения: 172
как смятатате...да се стараем да изглеждаме добре или да се стараем да сме във форма?!

Едното и другото вървят ръка за ръка.
Взаимно са свързани и взаимно зависими.

# 80
  • Мнения: 2 386
Лой, свиня, слоница.. Момичета, не ви ли е срам от двойния стандарт, който сами налагате? Защо като видите снимка на анорексичка с покъртителен разказ след нея всички се спуквате да я съжалявате, а пълната девойка е обречена на жлъчни коментари и неразбиране? Rolling Eyes

Аз съм от нормалните, а бях ултраслаба. Повече се харесвам сега, да. И в този смисъл (за конкурса): по-добре пълно момиче със здрава психика и самочувствие да свали 10-15кг, отколкото да ми дефилират психически увредени настоящи или бъдещи анорексички, които също са далеч от нормалното..Защото, да ме прощавате, модният бизнес отдавна е извратен в пропорциите си. Това, че досега беше в едната крайност не пречеше на никого, а когато скочи в другата- наскачахте.. А хората просто търсят сензация, винаги е било така.

# 81
  • Мнения: 2 152
Не е така Еванесънт
И двете крайности са грозни
Италия добре го е написала
Както не бива да се промиват мозъците на тийновете с поднормени модели, така не бива и с такъв тип модели
Защото тя не е пълна, а е дебела
Това не е здравословно
Още повече,че целия свят се бори със затлъстяването и наднорменото тегло
И двете са грешни
Трябва да се намери златната среда

# 82
  • Мнения: 2 386
Както не бива да се промиват мозъците на тийновете с поднормени модели, така не бива и с такъв тип модели
Не бива, но от години се прави. Вече казах защо - сензацията.. Ето пак двоен стандарт, с едните е факт, а с другите - проблем.

И..да не отваряме тази вечна тема, но..била ли си в САЩ, да видиш ти дебели момичета?  Mr. Green Тази е направо нормална..
Защитавам доста деликатна теза и не вярвам, че ще ме разберете, както и стана.
Аз не съм за крайностите, а против налагането на една крайност!

П.П. Замислих се, че имам приятелка, която носи 16 номер, а изглежда чудесно. Просто е с едър кокъл и тежки мускули.

# 83
  • Мнения: 172
Еванесънт, колкото са ми проблем едните, толкова са ми проблем и другите.
Т.е. никакъв проблем не са ми. Проблем ще стане наложения модел за по-малките.

# 84
  • Мнения: 1 072
На мен пък са ми проблем и двете. Щерка отглеждам. Дай Боже още една, две.  Grinning

Мисля, че най-добре ще се бори налагането на прекалената слабост с популяризирането на нормалното телосложение. Такова, каквото го препоръчват лекарите.Не с налагането на другата крайност.

Поздравявам всичките си пълни приятелки. Прегръщам ги и ги целувам. Могат да бъдат сигурни, че дори и да не спечелят конкурс за мис, те  ще останат скъпи за мен.  Grinning Hug Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 281
Единственото грозно нещо, което виждам в тази тема, са определенията "слоница" и "дебела Свиня".
Мислете, преди да пишете. Съобразявайте се малко.

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определенията са в синхрон с посланието и към обществото за дълголетен и здравословен живот. За да се явиш на такъв конкурс се изисква  самочувствие,но явно в нейното състояние и то е в голям излишък.....Всички сме на ясно,че има слаби,дебели,огромни.....,както има добри,лоши,талантливи,умни,трудолюбиви,мързеливи......и т.н.,но важното е човек да не се надценява и да бъде за пример и полезен на обществото с някои от добрите си качества,а не с недостатъците си....

# 87
  • Мнения: 5
как смятатате...да се стараем да изглеждаме добре или да се стараем да сме във форма?!

Едното и другото вървят ръка за ръка.
Взаимно са свързани и взаимно зависими.



Ако си във форма - изглеждаш добре...нооооо ако изглеждаш добре, не значи че си във форма.

Това че много хора го докарват на външен вид, чрез хирургични намеси, лекарства и наркотици и тн. ....си е техен избор...

# 88
  • Мнения: 172
izrutka, ето ти бъркаш добре с наложен модел за добре.
Здравият човек изглежда добре и е във форма. Сега разбра ли ме?

# 89
  • Мнения: 2 386
Проблем ще стане наложения модел за по-малките.
Проблем вече има! Наложеният досегашен модел е плачевен.. разберете, по-добре макси модел, отколкото стойни концлагеристки на подиума! Поне ще напомним на малките момичета, че има различни, че различността е хубаво нещо, че имаш избор как да изглеждаш, че дори кокалът ти да е над 90см - не си за боклука..
А спортуването и поддържането вече са съвсем друга тема, те са личен светоусет и за мен са задължителни. Не става да манекенстват спортистки, обаче.. Затова, потретвам се, приемете разнообразието на така или иначе извратения шоубизнес, защото еднообразието не донесе нищо добро.

Общи условия

Активация на акаунт