Мис Англия- вижте това

  • 17 133
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 547
На мен кампанията на Dove Real beauty ми допада повече.

Ще прощавате, ама тез женици са стройни фиданки, сравнени с тийн изобилието по-горе...

# 61
  • Мнения: 6 167
Кампанията май е средата, да.
Въпреки, че и там Фотошопа е скрил малко паласки...

Аз ако имам Клои за дъщеря също ще настоявам за спорт и музика.
Мисля, че има нужда от 15ина килограма да свали това дете.
Но чак затлъстяла, крайна, и неестетична  не я виждам.
Сигурно съм плъс сайз модел  Laughing

# 62
  • Мнения: 5 140
Лицето и е страхотно,...и какво като е закръгленка.

# 63
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Не искам да съм модерна, ако това е новата мода.
Може кожата им да е хубава (и моята е хубава, а съм с -20кг), може да изглеждат добре с дрехи, но си представям гледката по бански или бельо.... Не ми харесва идеята на протъркващи се бедра и огромни дупки целулит...

И Тайра Банкс напълня http://www.eforu.com/gallery/tyrabanks/pic11.html
Но тук лично на мен ми харесва повече http://www.boston.com/ae/sidekick/blog/tyra.jpg

# 64
  • Мнения: 5 140

И Тайра Банкс напълня http://www.eforu.com/gallery/tyrabanks/pic11.html
Но тук лично на мен ми харесва повече http://www.boston.com/ae/sidekick/blog/tyra.jpg


На мен лично тя ми харесва повече от Наоми, но определено, не ми харесва като по закръглена.

# 65
  • Мнения: 6 167
А на мен не, освен това сравняваш моделска ултра-шопната снимка с папарашка.

# 66
  • Мнения: 3 447
На мен кампанията на Dove Real beauty ми допада повече.

Ще прощавате, ама тез женици са стройни фиданки, сравнени с тийн изобилието по-горе...
Тези жени са с големи задници, къси крака, дебели глезени, малки цици... абе нормални жени, които харесват и приемат себе си с всичките си недостатъци. Има и снимки на жени с лунички, на жени с бръчки и т.н. За мен това е адекватният начин да се провежда подобен вид кампания.
Да се сложи момиче с очевидно наднормено тегло в конкурс за мис е оправдано единствено ако има претендентки, високи 1.50 м, такива, които са на 40 години и така нататък. В противен случай отново е някакъв вид дискриминация.

# 67
  • Мнения: 6 167
Да де, ама няма.

Ето я Тайра на плъс сайз моделинг

http://www.ladydelaluna.com/wp-content/uploads/tyra_banks.jpg

аз нямам нищо против така да изглеждам....

# 68
  • Мнения: 1 072
Аз ако имам Клои за дъщеря също ще настоявам за спорт и музика.
Мисля, че има нужда от 15ина килограма да свали това дете.
Но чак затлъстяла, крайна, и неестетична  не я виждам.

Да, точно спорт и музика.  Grinning
А затлъстяването е нещо, което много лесно се променя. Необходимо е човек да попадне в едно състояние на духа, в което всичко му се вижда възможно. И т.к. девойката демонстрира самочувствие, явно притежава и увереност в собствените си сили.

И аз не я виждам неестетична. Красива е, с излъчване. И не вярвам тези й качества да изчезнат, ако стопи 15-те килограма, за които говориш. Пожелавам й успех на конкурса.  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 152
За мен това момиче е доста пълно за Мис и не ми харесва. Харесвам слаби и стройни жени, не кльощави. Но тази ми е дебела за 16г и това е!!! Ако се явяваше на конкурс за Талант и покажеше, че има такъв в дадена област тогава ок. Но да ми се говори, че това е красавица-абсурд!Чаровна, пълничка хубавелка-да, но едно от най-красивите момичета на 16г-НЕ!!


Подкрепям изцяло това мнение
Тази мацка не е пълна, а си е откровено дебела Свиня Grinning
нЯМА КВО ДА СЕ ЛЪЖЕМ Stop

Също не харесвам анорексички, виждам че в тази крайност отивате, но това туловище и то не е лицеприятно
Мярката във всичко му е майката Laughing

# 70
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А на мен не, освен това сравняваш моделска ултра-шопната снимка с папарашка.



 Peace Peace

Тази мацка не е пълна, а си е откровено дебела Свиня Grinning
нЯМА КВО ДА СЕ ЛЪЖЕМ Stop


ай стига бе!
 А ти каква си? Я покажи малко снимки, та да ти влезем в тона!

# 71
  • Мнения: 9 865
Свиня, слоница... А едно време шопа каква жена ще си вземе, ми равна, като топола, тантуреста и кръгла, да може да работи и да ражда деца. Mr. Green
Не е свиня момичето, просто е силна. Но няма да стане мис, това е някакъв пр трик за популяризиране на кОнкурса.

# 72
  • Мнения: 1 072
Ако ще сравняваме Тайра с Наоми съм за втората, заради атлетичното й телосложение. Много харесвам женски фигури с финно развита мускулатура. И Тайра е красива, но ми изглежда мека. Въпрос на вкус.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 743
Ужасно сте крайни наистина.Особено някои от вас  Laughing
На мен момичето адски ми харесва  - има невероятно красиви черти  Hug
А съм сигурна, че след тази добита популярност - и тя ще влезе в рамката , но дали ще бъде толкова красива усмивката и тогава???

Ето едно разказче по темата - (НЕ Е МОЕ, но не знам и чие е  Embarassed )

"По рамката ще я познаете
     Пълните нямат шанс – твърди една моя позната.
Самата тя винаги се е борела с няколкото килограма вповече.Животът й всъщност минава под егидата - тяло мое- враг мой.На няколкото килограма вповече са вменявани всякакви вини.Като почнеш от неуспехите с интимните партньори, минеш през прогнозата за времето и стигнеш до професионалния й застой.Всичко, ще речеш като я слушаш, опира до паласките в талията.Ония, които старателно оглежда в огледалото час по час и дълбоко възненавижда.Не ги нарича любовни дръжки, защото поради тях според нея, любовта я отбягвала. Периодично взима решението да се разделят.Тя и виновните за личната й драма няколко килограма вповече.Подлага се на някакви, както тя твърди-жестоки диети. Намалява шоколадите от два на един на ден, взима си такси от ъгъла, вместо от стоянката пред офиса, дори ,когато асансьорът се повреди не чака техниците да го поправят, а смело щурмува етажите. Обаче-орисия, проклятието на няколкото килограма вповече така се е лепнало за носа й,че като погледне напред, вижда само него. Не било светоглед и себеоценка не било, казва.Огледалото й говорело.Огледалата не лъжели никога. Иде ми да я попитам - а очите?Но си мълча и се съгласявам, лицемерно.
    Беше си купила електронно кантарче, за да измерва успехите си. На третия месец го изхвърли с обяснението, че електрониката му се скапала-голям боклук било. Колкото и да гладувала, колкото и етажи да качвала,леейки море от пот и калории, кантарчето все показвало-любов нула, успех нула.
 А в началото от познанството ни тя беше най-лъчезарното същество, което съм познавала.Смехът й беше заразен и завладяващ.Имаше необикновената способност да те изважда от сивотата на ежедневието и да ти разкрива  магнетични усмихнати хоризонти.Можеше да разтопи леда на целия северен Ледовид океан или поне на Гренландско море.Зелените й очи отразяваха звезди и те караха да вярваш,че красотата е възможна. Не помня кога точно се случи метаморфозата.Може би, когато баща й монтира огромно огледало в коридора. В един момент осъзнах, че се е превърнала  в дебеланата, която пази смеха си за великият момент на отслабването.Тогава, когато с няколкото килограма вповече щяха да си отидат всичките невъзможности и непреживяности .Тогава, когато новото й лелеяно аз щеше да пасне точно на рамката, която бе начертала на стената си и под нея се мъдреше гениалното обозначение-"ИДЕАЛ".
  Така се случи, че животът ни раздели.Чувахме се от време на време по телефона, колкото тя да сподели как върви рамкирането й, а аз да я убедя в личната си подкрепа. Някак си по навик, механично и доста лицемерно. Липсваха ми усмихнатите й зелени очи. Когато я срещнах случайно се оказа,че не само те липсват. Отрязала ги-гордо обяви тя. Разделила се с възневидения де размер и сега си купува сутиени с подплънки.Имало избор, огромен. Прие ококорването ми за одобрение и възторжено продължи:
- само 5 килограма още и всичко ще бъде наред!
Срешнах я отново след видими минус доста килограма. Беше по-посърнала отвсякога и по-облечена отвсякога
- Пълните-поде рефрена си тя-нямат шанс.Светът е устроен за слабите, а аз, аз цял живот ще си остана една ужасна дебелана.
Беше стегнала възширочките си дънки с нелеп мъжки колан и се взря в очите ми в очакване на съчувствие или поне разбиране. Смънках,че бързам.Нямах време за лицемерие и ми беше тъжно, защото  осъзнах, че никога повече няма да видя прекрасните й усмихнати зелени очи и да си помисля,че красотата е възможна.Защото красотата се опитваше да влезе в рамка с надпис ИДЕАЛ.
А дори огледалата вече се правят без рамки..."

# 74
  • Мнения: X
красивото и лице не може да скрие 30 кг лой
ако се напъне и превърне поне половината от тях в мускули даже без да губи тегло би изглеждала добре

само си представете как би изглеждала бременна или кърмеща
ми то ще е пухтящ слон

то бива акселерация, ама толкова много сланина на 16 няма никакво оправдание

иначе не е лошо да се разкърши модела на злобмно гледащите от глад моделки
ама това е другата крайност

Общи условия

Активация на акаунт