Мис Англия- вижте това

  • 17 105
  • 246
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 072
Лени, мислиш, че говорим глупости, защото не мислиш като нас?!  Grinning

"налагането на нов култ" отдавна е цел. Започнаха дизайнерите в Испания. Много преди това по "черните клипове", щедро кълчат кълки знойни красавици. А още по-отдавна се създават сдружения срещу анорексия, булимия и так дальше ....... За лекарите да не обяснявам. Постепенно ще се промени моделът за подражание. Даже младите, видно е, вече са го възприели. Тесни, плитки дънки и свежо преливащи паласки.  Grinning

# 46
  • Мнения: 6 167
Да бе, е сега ще се промени култа към сайз 0,
защото се е появила куин Латифа на хоризонта  Laughing Бг мамма няма да го позволи.
Не е това целта. Целта е разнообразие в картинката. Малко риалити.
Тамошно риалити, в България Клои по всяка вероятност  изобщо няма да излиза от къщи, в училище ще стои на последния чин, ще носи едни и същи дънки секънд хенд ( щото няма от къде да си купи 48ма мярка панталон), толерантни дечица ще й викат 'Слоницата" , а гадже ще види само ако докаже, че може да свали 30ина килограма ( до заветните 50), без от това да пострада бюста и кожата й.  Сигурно ще е депресирана, с мазна косица и вечно с глава в хладилника.


Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 10:38 от Lennie

# 47
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
По- добре е от някоя кльощава скумрия.

Айде сега  Crazy Ти сигурно не си кльощава щом говориш така, нали?  Wink

Напротив! Прекалено слаба съм, което не ме кара да се чувствам добре.

И аз съм така. Точно поради тази причина момичето ми изглежда добре. Вярно закръглено е, но в никакъв случай не е 140 кг. Това момиче е не повече от 80 -85 кг. Като се има предвид, че аз съм с нейния ръст 175 и съм 51 кг, което изобщо не е добре, дори не е здравословно, то тя определено е много по-добре от мен.

# 48
  • Мнения: 669
За мен това момиче е доста пълно за Мис и не ми харесва. Харесвам слаби и стройни жени, не кльощави. Но тази ми е дебела за 16г и това е!!! Ако се явяваше на конкурс за Талант и покажеше, че има такъв в дадена област тогава ок. Но да ми се говори, че това е красавица-абсурд!Чаровна, пълничка хубавелка-да, но едно от най-красивите момичета на 16г-НЕ!!

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,за русото момиче какво може да каже човек,пищна е ,но стегната и много добре изваяна и дума за сравнение не може да става......,че дори и отива с тези оскъдни дрешки.

# 50
  • Мнения: 6 167
Eto size 0 i size 16 как изглеждат.
http://www.scottandzelda.com/0or16.jpg

# 51
  • Мнения: 1 072


Поздравявам я за самочувствието, но трябва да се лекува, според мен.
А евентуалното й избиране за мис, би било сигнал за връстничките й с проблемно тегло да спрат да се ограничават. А в тази възраст, с техните хормони, това ще доведе до промяна в стандарта за ширината на входните врати в обществените сгради. Ще стане прекалено риалити. Ще продължавам да се боря за нормалността във външният вид на жената. Венсеремос.

Време беше, като се заговори за пълни, веднага да се пусне снимка на анорексичка. Закон Божи в този форум. След малко идва ред да пусна снимка на Кайли по бански. Още една традиция.  Grinning

# 52
  • Мнения: 669
Лени, ти можеш ли да четеш? Твоята история е малко едно си баба знае, едно си баба бае! Публикуваш снимки на анорексички , или на пищни дами. Има и една златна среда, за която става дума тук, но ти явно не разбираш.

# 53
  • Мнения: 6 167
Ами Летяща, така е, защото говорите за крайности.
Момичето не е крайност. Тя е висока 175 см и тежи видимо 80-85 кг.

Истината е посредата, разбира се, всички сме съгласни, че здравето е най-важно.
Само че моя лекар смята здравето с (-100), а модната индустрия с поне ( -110).
А тя налага стереотипите, нали?...
Което отново - не е здраве.



# 54
  • Мнения: 1 072
Доживях да ме обвинят в крайност.  Grinning

# 55
  • Мнения: 6 167
Доживях да ме обвинят в крайност.  Grinning

огладнях от тая тема!  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 547
Поздравявам я за самочувствието, но трябва да се лекува, според мен.

И според мен. Гледката не ми харесва и не се вписва в представите ми за естетика. Ако моята щерка на 16 /че и на повече/ изглежда така, хич няма да и викам: "Браво, мама, чудна прелест, бягай да станеш Мис Наднормено тегло", а ще настоявам или за лечение, или за спорт, или за моркови и чушки до припадък.

# 57
  • Мнения: 3 447

Време беше, като се заговори за пълни, веднага да се пусне снимка на анорексичка. Закон Божи в този форум. След малко идва ред да пусна снимка на Кайли по бански. Още една традиция.  Grinning
Хахахахахахаха  Joy
На мен кампанията на Dove Real beauty ми допада повече.

# 58
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ммммм да ....какво  е на момичето,бедра и ханш -тип Дженифър Лопес,с малки изменения....!? LaughingНа това съотношение височина 175сантиметра, тегло 80-85 килограма,определено нямаше да изглежда по този начин......Десет килограма са по видими  за хора с нисък ръст,но при нея не само са видими,ами преливат-това не са 10 килограма ,определено.... Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 072
Не го прави.  Naughty

Храната не е антидепресант. Много ми харесва една мисъл на "великият" Александър Божков, изказана в култовото предаване Сблъсък. Беше част от коментар за методите на доктор Емилова, която нникак не бих желала да обсъждам, т.к. нито я познавам, нито ще се запознавам с творчеството й.

"Лекции, лекции, лекции, докато не започнеш да гледаш на храната като на натюрморт".


И аз смятам кампанията на Dove за свежа.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт