Какво ви харесва там кьдето сте?

  • 7 643
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Харесва ми, че хората са любезни, мили и възпитани. И че не ми блъсват  вратата под носа  Grinning ///
Харесва ми че хората са спокойни, а не изнервени като нас,
Е, има и някои неща, които не ми харесват, де Wink

# 16
  • Мнения: 1 178
в Германия освен
редът, спокойствието и уважението към личното пространство на ближния,
харесвам устройството на пътищата и тротоарите. Културата на участниците в движението. Лентата zа колела, въzможността да влеzнеш с детска или инвалидна количка във всяка обществена сграда.
Способността на германците от всяка съборетина да правят муzей, почти не съм срещала село беz муzей, в градовете са в иzобилие. Фабриките и техните дни на отворени врати, в които можеш да наблюдаваш проиzводствения процес и да си купиш продукцията им на добра цена.

# 17
  • Мнения: 1 178
Mentha, zа коя страна си писала?

# 18
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Mentha, zа коя страна си писала?
За Израел

# 19
  • Мнения: 2 386
dtti, защо си ме цитирала? Laughing Аз нищо съществено не знам за арабските страни и по този повод не ги коментирам.

# 20
  • Мнения: 3 804
цитирах те защото  идеята ти за тема-какво неми харесва так където съм ми допадна .Написаното под цитата си е отделно,просто не ми се преписваше казаното от теб-
следващия път ще се обеснявам по подробно bowuu Laughing

# 21
  • Мнения: 2 266
Харесва ми,4е навсякъде е 4исто и подредено,4е нямам финансови затруднения.Харесва ми това,4е тук 4овек има много възможности.Понататък ще допълвам.

# 22
  • Мнения: 2 386
Добавям, обещах:

- зачитането на личното пространство
- липсата на насекоми и буболечки
- марковите парцалки на безценица  Crazy
- забраната за пушене на закрито
- невероятно чистия въздух
- курортния вид на района
- магистралите с по 4-5 ленти..в едната посока
- зачитането на законите, без изключения
- денонощните супермаркети
..

# 23
  • Canada
  • Мнения: 231
stoyo73, а къде е това "на първия етаж"? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 266
Това остана от България.

# 25
  • Canada
  • Мнения: 231
Харесва ми това, че има хора отвсякъде /това понякога е и минус, но мисля, че плюсовете са повече/.
Приветливостта, любезността.
Шансът за ново начало.
Отношението към децата.

# 26
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Харесва ми това, че има хора отвсякъде /това понякога е и минус, но мисля, че плюсовете са повече/.

Съгласна съм с теб  Peace И аз харесвам разнообразието на хора и култури, което има във всяка имигрантска държава (т.е. и в тази, в която живея  Wink)

Харесва ми, че общо взето човек може да се държи доста екстраваганто и това няма да привлече вниманието на хората, нито злобни забележки или осъдителни погледи... (дали вече не писах нещо подобно  newsm78)

Качеството на живот и нрава на възрастните хора - можеш да видиш пенсионери на мотопеди, в кафенета и ресторанти, какво ли не правят. В България свързвах третата възраст с трудности и нещастие

Някой беше споменал и за умението да се забавляваш без да се наливаш с алкохол - тук са заместили алкохола с храна - това им е основният стимулант. Аз съм доволна от замяната  Grinning

Местните страдат от хипохондрия, което налага и по-високата им здравна култура - това също ми допада  Peace

# 27
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Като 4етох  Еванесънт ,се подсетих Laughing.
Харесват ми намаленията Laughing,по два пьти в годината в цяла Испания има намаления най_ве4е на дрехите ,така мога да се снабдя с маркови дреШки колкото искам Mr. Green.После ме питат от кьде имам пари да му купя на Алекс дрехи от Pepe Jeans или  Rauf Loren  ,хахахаха пьт те не знаят ,4е блузките на намаленията струват 6 евро Mr. Green.

Магистралите,не 4е са толкова хубави но ги сравнявам с Бг пьтиЩата и направо ми се струват уникални тук Mr. Green.
Опита на испанското правителство да намали пуШеЩите.
Системата им за рециклиране(оЩе има да се подобрява)
Свободата която даде Сапатеро Laughing(президента)на гейовете и лисбийките,това 4е могат да се женят и да осиновяват деца.
.....после пак Wink

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 23:20 от Val

# 28
  • Мнения: 3 804
ВАЛ подсетиме тук намаленията запо4ват от средата на всеки сезон и варират от 20-50 % а към края на сезона по4ти повсеместно достигат до 70%

# 29
Да напиша и аз какво ми харесва най-много - италянската кухня.За 20 мин.правиш спагетките;пастата;през това време песеш паржолка или нешто др.салатката и за половин час си готова а не 3 часа за супа и второ ShockedХаресва ми също отношението кам бременните жени.Докато бях бременна ме спираха непознати хора да ме питат какво ще бъде и  с мое разрешение да ме погалят по стомаха защото носело касмет. Идруги неща ми харесват но има и много които и не ми.

Общи условия

Активация на акаунт