моля за мнение - шампоани и коса

  • 5 380
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
А за6то се мие по 2 пъти..... аз го правя само веднъж  бе6е ми го казала една фризьорка о6те през студентските години.... в салоните поставят 6ампоан само веднъж... после ве4е е балсама или маската......(едва ли е за да спестят от 6ампоана..., за6тото продуктите   използвани при измиването се на4исляват отделно)

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами не,не е казано,че трябва да се мие 2 пъти.
Всеки си мие косата колкото прецени,че има нужда.
Аз моята никога не успявам да я измия от веднъж.
А и обичам ефекта на скърцащата коса след второто измиване.

# 17
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Допитай се до фризиора ти най-добре,аз сменям шампоаните Garnier.Schvarzkopf,Panten и съм доворна Peace

# 18
  • Мнения: 2 631
Косата трябва да се мие с шампоани, които не се пенят много. Такива са качествените шампоани!
Косата се мие с шампоан веднъж, а ако е много мръсна, може да се нанесе и втори път.  Peace

Иначе пробвай с тъмно синия шампоан на Дав, той е с неутрално pH и прави много пяна!  Party

# 19
  • Мнения: 121
А от коя аптека си намерихте на Себодерм, защото аз от 2 седмица обикалям аптеки в центъра и къде ли не и никъде не мога да го намеря, Благодаря ви

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Медицинските шампоани обикновено не правят много пяна. Аз ползвам SERI и съм доволна от цялата им серия- шампоани, балсами, маски, ампули.
И АЗ СЪМ НА ТАЗИ СЕРИЯ - СТРАШНА Е !

# 21
Аз съм от Дупница и от тук си го закупих Като къпя дъщеря ми с този шампоан има пяна тя е на 6 год а на моята коса не се пени Дано защото е качествен не се пени а не обратното

# 22
  • Мнения: 223
въпрос до шампоан и коса.....смени го

Общи условия

Активация на акаунт