Оцветяващи шампоани

  • 4 332
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
От доста време обмислям да направя лека промяна в косата си и бих искала да сменя леко цвета и. Проблемът е, че тя е тъмна (никога не съм я боядисвала) и не съм сигурна коя марка и кой цвят да използвам. Бих желала да чуя Вашето мнение:)
п.с. Не бих желала препоръки за боя, тъй като искам естествения ми цвят да се върне!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 839
Ако косата е тъмна, няма оцветяващ шампоан, който да може да промени цвета й, пигментът няма да личи. Такива продукти изискват обезцветена коса.

# 2
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Аз използвам шампоан за кафява коса но косата ми се боядисва от фризьор.
С този шампоан, комбиниран със балсам, кафявия цвятсе запазва по дълго и е по интензивен, иначе самия цвят не се променя.

# 3
  • Мнения: 1 676
На тъмна коса нищо не може да се получи освен лек отенък.

# 4
  • Мнения: 4 710
Аз съм използвала такива шампоани много отдавна и нищо не хвана на косата ми. И аз съм с много тъмна. Единствено разлика съм виждала с къна: червена и черна. Когато спрях да се къносвам, косата ми просто израстна и нямаше никакъв проблем с ествения ми цвят.

Но моя приятелка, която е руса, беше използвала едно от двете, не помня кое, после ѝ потъмня малко косата.

# 5
  • Мнения: 1 376
На тъмна коса нищо не хваща, само изсушават. Пробвай с безамонячна боя или оцветител. Падат сравнително бързо и дават някакъв оттенък.

# 6
  • Мнения: 1 050
Аз съм с кестенява коса. Редовно купувам подобни шампоани или балсами за продаване на оттенък. Лятото от слънцето имаше страхотен резултат. Купувам кестен, с лилави и червени отенъци, сега съм с тъмен/горчив шоколад. Страхотен блясък.

# 7
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз съм със кестенява коса.Такъв шампоан съм ползвала череша и тъмен шоколад на Виктория Бюти и двата цвята ми се получиха и издържаха около месец.

# 8
  • Мнения: 1 376
Аз съм със кестенява коса.Такъв шампоан съм ползвала череша и тъмен шоколад на Виктория Бюти и двата цвята ми се получиха и издържаха около месец.
Баш тоя ми изсуши много косата, червеното. Ползвам бая агресивни бои, но такова изсушаване не съм получавала.

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
На мен ми се отрази добре,стана мекичка и лесна за разресване.Сега карам направо с боя-без амоняк, тъмен шоколад.То и шампоана бе без амоняк и затова го и избрах.Чак се чудя навремето с кой акъл се изрусявах с най-агресивните бои,цял късмет че не си съсипах косата...

# 10
  • Мнения: 3
Аз съм с кестенява коса. Редовно купувам подобни шампоани или балсами за продаване на оттенък. Лятото от слънцето имаше страхотен резултат. Купувам кестен, с лилави и червени отенъци, сега съм с тъмен/горчив шоколад. Страхотен блясък.
А коя е марката която използваш?

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте! Оцветяващите шампоани горят ли косата?

# 12
  • Мнения: 1 676
Не - нито шампоаните, нито оцветяващите балсами.

# 13
  • Мнения: 36
Не - нито шампоаните, нито оцветяващите балсами.
А оцветителите или тонерите (не съм много на ясно как се наричат и дали са едно и също нещо)?

Общи условия

Активация на акаунт