MI AMANTE ПРОДУКТИ ЗА КОСА - СТРУВАТ ЛИ СИ?

  • 1 152
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Напоследък не мога да отворя социалните мрежи без да ми излезе реклама на тези нови продукти за коса MI AMANTE. Ревютата, които гледам аз са да доста смесени, но всички знаем, че хората обичат да плюят всичко, което добие твърде много популярност. Някой пробвал ли ги е и какво ще каже за крайният резултат?

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Моята коса харесва много малко неща, защото е фина, лесно се утежнява. Но много момичета в групите за кутии харесват техните продукти. Следващият месец ще има техен продукт в Белбокс, може да изчакаш да го обявят и да си решиш дали да поръчваш.

# 2
  • Мнения: 35
А този техен кератинов шампоан дали би бил подходящ за след трайно изправяне?

# 3
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Ползвала съм крема и добре се отрази на моята коса. Ароматът беше парфюмен и ефектен и се усещаше добре. Замислям да пробвам шампоан и маска някой път. Доста положителни отзиви имат, дано си заслужават и другите продукти.

# 4
  • Мнения: 5 075
Моята фризьорка каза, че само кремът им си заслужава. Шампоани и балсами не струват.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 993
Използвам крема, харесва ми. С фина коса съм, склонна към омазняване. Имам  и маска, не е лоша.

# 6
  • SF
  • Мнения: 21 243
Моята фризьорка ги е заредила във витрината на салона и твърди, че са превъзходни.

# 7
  • Мнения: 279
Ползвам всичко от марката и съм много доволна . Според мен е много индивидуално наистина зависи от косата 🫶

# 8
  • София
  • Мнения: 2 681
Харесва ми коремът им, другите не си заслужават.

# 9
  • Мнения: 1 008
Имала съм само крема, не ми хареса.На моята небоядисвана и здрава коса  по-скоро я утежаваше.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 132
Не ми харесва маската, не ми харесва шампоана, не ми харесва елексира, крема ми харесваше, докато не пробвах Олиосета.

# 11
  • Мнения: 35 981
за мен са посредствени продукти с много реклама

# 12
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
На Олиосета не можах да преживея аромата на крем за бръснене. Иначе сякаш беше добре за фина, естествена коса.

# 13
  • Мнения: 19
Аз ползвам от доста години крема за коса, а от година и еликсира. Много съм доволна, косата ми е жива и мека. Поръчах си целия комплект 2023 г. на Коледа, но шампоана и маската нямаха кой знае какъв ефект при мен, докато приятелка е много доволна от всички продукти. Препоръчвала и подарявала съм крема на много момичета и всички са оставали доволни от действието му.
Всяка коса е различна, трябва да се пробват, за да се види дали има ефект.

# 14
  • Мнения: 15
Напоследък не мога да отворя социалните мрежи без да ми излезе реклама на тези нови продукти за коса MI AMANTE. Ревютата, които гледам аз са да доста смесени, но всички знаем, че хората обичат да плюят всичко, което добие твърде много популярност. Някой пробвал ли ги е и какво ще каже за крайният резултат?
Аз ползвам розовия крем и съм страшно доволна
Уникален е!!!
Косата е мека лъскава
И не утежнява косъма и не го омазнява
ползва се в малки количества!!!

Общи условия

Активация на акаунт