Парите за доктора преди или след раждането

  • 2 455
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 872
Хм,щом той си иска парите предварително,а ти не му ги дадеш,познай какво ще бъде отношението към теб по време на раждането.Ако в болницата,в която раждаш има регламентирано заплащане за избор на екип,би било редно да се плати на касата на болницата,а не на ръка. Леко раждане Simple Smile

# 31
  • Мнения: 371
А з съм се уговорила с моята лекарка и ще и плащам след раждането, тя сама ми каза че не иска нищо предварително Peace

# 32
  • Мнения: 6 461
Благодарности съм дала след раждането.

# 33
  • Мнения: 3 216
10-ина дни след раждането.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 235
Аз платих след раждането и мисля, че така е правилно. Дано се разберете с лекаря и нямаш проблеми.

Пожелавам ти леко раждане, здраво бебче и бързо възстановяване.

# 35
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
След раждането.Така е редно,според мен.

И според мен.Плащаш след като получиш услугата.

# 36
  • Мнения: 1 240
И аз се отплатих след раждането. Мисля, че така е редно. Дано всичко при теб мине по-най добрия за теб и бебето начин.

# 37
  • Мнения: 2 152
Зависи каква ви е уговорката

С моят гинеколог не се бяхме уговаряли нищо.Просто той отказа да каже каквато и да е цена
В деня преди операцията мъжът ми го попита и той е отговорил каквото ние преценим
В повечето случай парите се дават след раждането, нали все пак се дават за заслужена работа Grinning

# 38
  • Мнения: 728
Плаща се на каса в болницата а не на ръка.. Тая работа с тоя доктор ми намирисва и ми се струва, че те е върнал вкъщи сега за да може да ти предизвика раждането в негова смяна. Така няма да платиш за избор на доктор в болниата а ще му дадеш парите на него. ми ако до въпросния ден ти изтекат и водите, какво? Ще платиш и на болницата и на него ли?
Раждането е безплатно. И е ужасно нагло и неетично да се искат пари, при това дори и преди да си родила

# 39
  • София
  • Мнения: 44 122
що пък реши, че ще й предизвиква раждането????

иначе - редно е след раждането, по възможност на касата на болницата.....но нямам опит...аз не плащах.

# 40
  • Мнения: 959
Как, преди да родиш, ще ти искат пари?!! Shocked

Леко раждане! Hug

# 41
  • Мнения: 11 004
Пари се дават само след добре свършена работа. Ние платихме в деня на изписването.
Леко и безпроблемно раждане! Hug

# 42
  • Мнения: 4 156
И аз платих след - но ако той иска преди - виж какво може да направиш. Все пак и той е човек. Може да не успее да дойде, когато започнеш да раждаш. Въпреки, че тогава би трябвало да се обади на някой колега, за да те поеме.
Не знам. Не са ми искали предварително нищо.

# 43
  • Мнения: 2 171
Аз платих след раждането Peace. Имам позната, която плати на лекарката си 600 лв преди раждането, а когато й се обади, че раждането е започнало, лекарката изобщо не си е вдигнала телефона, така че не мисля, че е разумно да се плаща предварително Crossing Arms. Или поне може да си направите някаква уговорка да му дадеш част от парите преди раждането и останалите след. Леко раждане Hug!

# 44
  • Мнения: 5 255
След раждането - лекарят ми каза, че пари предварително не взима  Peace

Общи условия

Активация на акаунт