Ходите ли на пазар с мъжете/приятелите си?

  • 4 417
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 926
Не. Мразя да ходя с мъже по магазините.

# 76
  • Мнения: 3 641
В началото на връзката ни ходехме заедно. Сега вече доста по-рядко и излиза така,че кой знае какво е направил като е дошъл с мен. ПЪк и като съм сама не вижда какви суми изхарчвам Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 1 176
Не, пречи ми.

# 78
  • Мнения: X
На лов за парцалки предпочитам да излезна с приятелка. Просто знам,че не му е приятно да обикаля по магазини и туй-то.

# 79
  • Мнения: 852
Да от време на време ходя с половинката си,не ми пречи Mr. Green

# 80
  • Мнения: 483
Предпочитам без него, че само се нервира и мрънка, когато се бавя. Иначе се интересувам от мнението му , когато си купя нещо ново, но имаме еднакъв вкус и той почти винаги харесва новите ми придобивки  Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 430
Той ходи доста често по магазините, даже май повечко се интересува от мода от мен. Винаги пазаруваме заедно. Ако той примерно си е харесал нещо ме кара да мина през конкретния магазин и да си кажа мнението. Случва се и поотделно да си купим нещо, но за по-специални дрехи винаги сме заедно.

# 82
  • плевен
  • Мнения: 1 251
Понякога ходим заедно, особено когато той трябва да си купува дреха или обувки.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 966
Винаги обикаляме заедно Peace
И ние сме така.

# 84
  • Мнения: 795
Много се изнервя от магазините моята половинка  Grinning Но напоследък все с него обикалям.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Случва се,но предпочитам без него.

# 86
  • Мнения: 4 784
Постоянно  Peace
Без него не отивам  Naughty
Винаги с него. Много си допадаме по вкусове и с него ми е много лесно. Той може да издържи да обикаля и пазарува по магазините повече от всяка моя приятелка.

# 87
  • Мнения: 1 322
Най-често си ходя сама. Така ми е най-приятно.

# 88
  • София, България
  • Мнения: 5 616
Обичам да съм сама, когато пазарувам. Не ми е приятно някой да ме пришпорва или пък да ме съветва. Пък било то приятелка или съпругът.

същото  Peace

# 89
  • Мнения: 4 451
В никакъв случай, той се изнервя. Laughing Ходим заедно само, ако трябва да си купи дрехи той, ползва ме за консултант.

Общи условия

Активация на акаунт