Ходите ли на пазар с мъжете/приятелите си?

  • 4 422
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Обичам да съм сама, когато пазарувам. Не ми е приятно някой да ме пришпорва или пък да ме съветва. Пък било то приятелка или съпругът.

Все едно аз съм го казала  Peace   bouquet

# 91
  • Мнения: 1
Аз обичам да ходя по магазините или сама или с моята приятелка.С мъжа ми ходим по магазините заедно само ако избираме някоя придобивка за дома.Когато хода да пазарувам в Билла да кажем задължително съм сама. защото той не обича да се разхожда и да разглежда за него това е загубено време а за мен е релаксация  Wink

# 92
  • Мнения: 1 176
За мене пазаруването е удоволствие,само ако съм сама.Но понякога се случва да обикалям магазините със съпруга ми и детето.

# 93
  • Мнения: 1 477
Със съпруга ми само, ако се пазарува за вкъщи нещо.Иначе с приятелка по магазини.Той няма търпение да обикаля продължително.

# 94
  • Мнения: 14 520
когато купувам дрехи за себе си най-често съм с майка ми - няма друг човек, който да разбира повече от мода и стил от нея.
иначе доста често пазаруваме и с мъжа ми, на него му доставя удоволствие и даже онзи ден ми вика :отдавна не сме ходили ей така да пазаруваме разни неща, кога ще ходим?
не е като повечето мъже, съкровище е Blush

# 95
  • Мнения: 1 505
Различно,но в повечето пати със него,да.Иначе и аз обичам да релаксирам обикаляйки по магазините и никoй да не ме притеснява.

# 96
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не обичам да му причинявам умишлино болка и сърдечни неразположения Mr. Green

И аз, обичам да ходя на пазар със сесрта ми, нямаме равни просто.
С него ходя, ако искам някой магазин до който нямам транспорт или когато сме в някой Мол. Но умишлено да го водя по Пиротска или Витошка...той тръгва, но знам, че не му е от любимите занимания, така че рядко се случва.

# 97
  • Мнения: 30
Не. Най-приятно ми е да си обикалям сама.

# 98
  • Мнения: 221
Почти винаги обикаляме заедно.Обикновено е доста търпелив,но понякога когато попрекаля се поизнервя Wink

# 99
  • Мнения: 1 259
Това е просто задължително! Мнението му е важно за мен!

# 100
  • Мнения: 2 908
Да,ходя.Имам малко приятелки тук,а той е често единственият ,с който да излезя да се позабавлявам и трябва д ане е на работа естествено.

# 101
  • Мнения: 6 164
Да, но защото така се случва, не че не мога да си купя нещо без него и не, че толкова ме вълнува мнението му.

# 102
  • Мнения: 121
Да, аз супер много обичам да ходя с него, защото  получавам  наистина компетентно мнение. А и му   се доверявам, когато сам ми взема нещо.

# 103
  • Мнения: 112
Да,ходя.С него ми е най-спокойно.  loveuuu

# 104
  • София
  • Мнения: 489
И аз ходя с него почти всеки път. Важно е одобрението му за дрехите,а и често е спонсор  Embarassed Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт