Лято иде.

  • 2 076
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Кой знае какво не правя

Един солариум в седмицата и някоя друга коремна преса , за повече ме помръзва Rolling Eyes

.. а и се епилирам редовно, зимата пускам косми , за да ми топлят Crazy

# 16
  • Мнения: 3 641
На фитнес си ходя както през останалото време, но си купих едни много добри суплементи Whistling
ОТ утре започвам със солариума, направих си  и по-дълбоко почистване на лицето.  Simple Smile
Май най-зле ми се отразява на джоба.  SickОбновяване на гардероба,по-вече роклички, потничета, но просто не мога да устоя Hug

# 17
  • Мнения: 1 418
Ще въртя колело,ще се ексфолирам.Нови дрехи,
аксесоарчета.Косата няма да променям-е,може
някой друг по-ярък кичур.

# 18
  • Мнения: 636
Имам си 5 зимни килограмчета дето съм ги подгонила - ограничавам въглехидрати, спирам газираните напитки, червеното винце всякак вечер, купих си велоергометър и така. Определено това, че времето се оправя и наближават дните на потничета, поли и рокли, ме кара да действам срещу килограмите. И още нещо ме мотивира - планирали сме почивка в Гърция през май месец и няма за къде да се мотая!!!

# 19
  • Мнения: 2 211
Започвам диета + спорт.

# 20
  • Мнения: 757
Смяната на сезона ме мотивира да харча повече за по-цветни дрешки и обувки.
и аз съм така,доставя ми огромно удоволствие

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Отслабвам. Този път по- драстично  Crazy

# 22
  • Мнения: 281
Наблягам на диетите,това е Hug.

# 23
  • Мнения: 3 036
То при моята възраст дали е лято,дали е зима - все тая.
Винаги трябва човек да се поддържа.
Аз да не съм жена само през лятото.
Но сега трябва да се погрижа за местата,които ще бъдат изложени на открито.
Упражненията  за бедра и корем се увеличават.
Ще си сменя  дължината на косата и ще сменя цвета.

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Еднакви грижи полагам през всички сезони.
Единственото, което правя  специално като подготовка за лятото е психически да се подготвя да го издържа. Мразя жегите, последните години е нещо убийствено ужасно. Предпочитам останалите три сезона.

# 25
  • Мнения: 324
Отидох на о.Бали, почернях Laughing и се разхубавих   Blush, сега съм в страхотна форма. Препоръчвам на всички едно по-ранно море, зарежда страхотно  Peace

# 26
  • Мнения: 163
Промених цвета на косата си, купих си цветни дрешки, посещавам солариум и въобще се чувствам страхотно, само от мисълта за наближаващото лято.

# 27
  • Мнения: 272
То при моята възраст дали е лято,дали е зима - все тая.
Винаги трябва човек да се поддържа.
Аз да не съм жена само през лятото.
  newsm10

# 28
  • Мнения: 516
Лятото е сезонът на дългите раходки. В неделя тормозя семейството си да изминават километри пеш с мен. Най- хубавото е, че вечерта те са каталясали от умора и заспиват бързо, а аз съм заредена и имам време за себе си. Grinning

# 29
  • Мнения: 2 386
Коремни преси до откат. Това лято ще имам плочки! Mr. Green
Шаренийките, разходките и банските са needless to say.

Общи условия

Активация на акаунт