Плодове и чай с мед - 26 част

  • 13 780
  • 310
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 39
Стеф, две ще сме от утре  newsm43
Момичета, не знам само при мен ли е така, обаче малко да прегреша- ето като пример моите ягоди в захарен сироп и ми се срива и воля и всичко! Като че си търся оправдание в прегрешението да прекъсна  tantrum
И този Великден , дето се светлее след десетина дни...как ли ще го издържа на плодче  Thinking Пък дните до него, ако броим и захранващите, не са много- 5-6 най- много. Струва ли си да започна, пък да прекъсвам, а после наново, когато вълчият глад ме налегне? Това са размишленията ми от една страна. От другата- и 5 дни си струват! И един даже също! Защото човек се чувства по- лек и най- важното- силен и уверен, че ще успее. Да не забравяме чувството на прилив на енергия и добро настроение. Само тези първи 3-4 дни да минат, че окапвам като круша и се дъня като хлапе  smile3538
Стискайте ми палци, момичета, много имам нужда от подкрепа!
Стеф, ще си мисля за теб утре, при всяка нахална "хранителна" мисъл и ще зная, че не само на мен ми е трудно  newsm06 Ще мисля и за всички вас, които дни наред успявате  Hug

# 241
  • Мнения: 346
Лили след това, което си написала  Heart Eyes днес нямам право да се дъня, с теб съм и довечера ще се похвалим с първи успешен ден  Hug
А ето и чашка чай от мен с много любов за успешно начало на деня  newsm51


# 242
  • Мнения: 2 199
И аз няма да се дъня  Tired
 Hug
Добро утро от мен  Flutter

# 243
  • Мнения: 3 453
Привет!  bouquet

Благодаря за чайчето! Hug

Мим`с, angyL.A, Рали,
благодаря за подкрепата и топлото посрещане! Hug
Мирама,
надявам се да достигна твоето ниво на гладуване! Praynig
Поздравления на всички за силната воля и успех по пътя към перфектното тяло! Wink

Днес ми е трети ден на чайчета и ябълки. Вчера хапнах един банан на закуска. Не обичам ябълки, затова ям по една зелена ябълка на хранене. Не се тегля, но определено коремчето доста спадна! Party Никога не съм предполагала, че ще издържа и един ден, а ето, че днес е ден трети! bowuu Започвала съм плодуването много пъти, но винаги съм го завършвала още в края на първия ден. Затова днес съм много горда от себе си! Grinning Надявам се да направя 10 дни и 10 захранване, а после да продължа с разделно хранене.
Чувствам се гладна, но достатъчно мотивирана, благодарение на вас! Когато ми е най-трудно, отварям старите теми и чета.

Успешен ден на всички! Hug

# 244
  • Мнения: 2 211
Привет и от мен!
Пети ден съм на бойното поле. Кантарът показва -3 кг. Дано все така да продължава. Стискам палци на всички да издържат на изкушенията!

# 245
  • Мнения: 22 529
Здравейте и от мен момичета. )))
Днес стартирам 9тият ден, остава ми още един и приключвам. ))))
Кантара е помръднал само със 100гр, но утре се надявам да са повече. )))

_Hope_, браво за резултатите, продължавай все така. ))))

Stеfаnia, дано днес да издържиш и да продължиш. ))))

При това плодуване, гладуване поне за мен е най-важна психическата нагласа, трябва да го има в главата ти, за да стане. Иначе ако си мисля само какво ми се яде и точно на обяд съм седнала и съм го изяла. ))) Приемате, че това е единствената ви храна и така е по-лесно. ))))

# 246
  • Мнения: 3 537
 wavey Хай и от мен Sunglasses

Аз съм 8-ми ден днес и съм супер Sunglasses bowuu
Само дето нещо ми омръзнаха да ям тия ябълки Rolling Eyes, преди малко пак ги ядох, ама на обяд ще си взема банан и портокал вече.......след работа даже ще се запася и със солидно количество киви,че много обичам и така Flutter
Надявам се до 10-тия ден да сваля още едно килце Praynig
Така като чета захранването ми се струва,че има вероятност да се свалят килца и по време на него?!.....я захранвалите се мацки да дадат малко инфо моля Hug
Ама то някои от споменатите зеленчуци не мога да ги ям, като например не понасям цвекло, а пък това дето е алабаш хич го и не знам какво е  Rolling Eyes Знам само земната ябълка какво е ,даже имам в нас и много вкусна салата става от нея.Мисля да се захранвам първите 5 дена само с морков,чушка,картоф,зеле,тиква освен да си купа бебешко пюре Mr. Green ,земна ябълка имам, зелен боб,домати, краставици и зелена салата.... и май е това.....
А хляба съм отказала да го ям от близо 2 месеца и не смятам да го близвам изобщо или поне да го избягвам и то много, същото е и за каквито и да било там тестени и сладки неща.

Mirama, я кажи душа как мислиш да се захранваш, че двете с тебе горе-долу заедно вървим в дните?! Hug

tety, за 5 дена това си е много добър резултат bowuu Браво!

Stеfаnia и Lileto, няма страшно, то и аз предния път като започнах на 4-тия ден и се издъних, пък после пак от начало вече успешно . Hug

За мацките които започват от начало ако случайно ви заболи главата първите 3-4 дена пийте мноого вода, помага много, от личен опит го знам Peace

# 247
  • Мнения: 516
От днес съм плодоранка , преди време пак се пробвах , но издържах само 5дни на по 2 портокала на ден , но този път няма отказване.
За 2м и половина свалих 15кг с различни диети , сега имам да свалям още 5-6кг и този път ще издържа.
Днес вече хапнах 1банан , а за вечеря един портокал. Не мога да спазвам часове , нито да пия чай.
Успешен ден на всички.

# 248
  • Мнения: 22 529
Мим`с, да, аз съм с 1ден пред теб, та заедно ще си се захранваме. )))
И аз ще пропусна това цвекло, алабаша е ряпа, само че червената, или бялата, винаги ги бъркам. ))) (доста газове се отделят след консумирането и), земна ябълка също трудно се намира, та ще карам с останалите плодове.
Аз също много се надявам да сваля още 1-2кг, то с тези зарзавати не виждам как няма да се свалят. В началото като започнах диета близо седмица ядях само салата моркови и от време на време малко кашкавал, катък и свалих 2кг за седмицата.

# 249
  • Мнения: 3 537
Да,и на мен така ми се струва ,че би трябвало да се сваля кг и по време на захранването.

mama tedinka, добре дошла при нас Hug
Ама как така ще караш цял ден само на два портокала, недей така.
Аз изобщо не си броя колко плодове ям на ден,повече от килограм ми се събират със сигурност,през около два часа хапвам плодче или като ми прискърца стомаха. Peace

# 250
  • Мнения: 168
Ето ме отново, след малкло гузна съвест че го обърнах тези дни пак на ядене, днес съм си напълно редовна - здрава тренировка, диетувам си и съм в настроение! Какво по-хубаво от това  Peace
Ралинка, мина ми гузното ми съм пак на линия! Не мисля да изчезвам, поне не за дълго  Peace Това, което ме радва въпреки многото храна, която поизядох теи дни е, че не съм мръднала след захранването, към 75кг. съм, което за мен е чуесно   Peace Пак няма да връщам линийката, а ще си догоня 73те и ще продължавам надолу. ДОбре, че е спортът да ме спасява, че иначе да бях към 80 вече  Laughing

# 251
  • Мнения: 76
Здравейтееее плодоранки сладки!  Hug   bouquet  Heart Eyes  Hug   bouquet  Heart Eyes
липсвахте ми многооооо Sad Sad Sad
ето ме и мен отново. позагубих се малко, но си имах основателни причини.  местихме се в ново жилище и тук нямах нет, до сега. Simple Smile но ето ме пак.
не можах да лунувам този път, тъй като имахме много работа тук и дори се провалих със захранването. на всичкото отгоре бях и в МЦ и просто съм... мн зле  doh smile3518 newsm45 smile3511 smile3514 много ме е яд! наистина!  smile3515 smile3511 newsm61  язък дето 31 дена плодувах.( лелеле, сега като го чета това ии.. аз дори и в най-смелите си мечти не съм си мислела, че мога да бъда толкова силна и да бъда така мотивирана, но ВИЕ МИ ПОМОГНАХТЕ ДА СЕ ПРЕОТКИЯ!!!!!!!!) и сега все едно нищо. 2 дена каквото видех това хапвах. не съм се тъпкала. по съвсем, севсем мъничко съм хапвала/гризвала, ама то си е все същото. и сега ми е гадно. 2 дена се изложих и сега от 2 дена хапвам салатки предимно и така. страшна съм просто  ooooh!....  пак кривнах встрани от пътя... много лошо.. ама ще се опитам да се поправя.  кантара показва +1.6 отгоре, но се теглих докато бях в МЦ, сега нз как е, но въпреки че съм нагоре с килцата, си усещам дрехите по-широки и от преди. изглежда на мерки съм свалила, но сега не мога да се измеря, че незнам в коя точно от всичките торби е сантиметъра, така че като се измеря ще ви кажа. сега ще видя кога има лунна фаза та мисля 3те дена да ги изкарам, дори ако трябва и 5 ще ги направя, че ми е гадно засето се изложих така тъпо. ама аз си знам защо е така - защото нямах досег до вас, бях далеч от вас, нямаше ви да ми дадете кураж и подкрепа както досега и аз веднага съгреших .. уф  #2gunfire #2gunfire fight fight ..
айде, спирам с дудненето ми и ще се стягам, обещавам и скоро пак ще съм с вас, защото наистина се чувствах невероятно добре. Simple Smile
ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ!!!!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • Мнения: 3 453
Време за чай, заповядайте!  Wink


Мирама,
успешно захранване! Peace Надявам се да те последвам след 12 дни! Praynig
Повече минуси на всички! Hug

# 253
  • Мнения: 22 529
Здравейте и от мен. )))

Днес ме е подгонил някакъв глад, много лоша работа, хапвам само плодове естествено, но ще прескоча 1кг със сигурност. )))

MMMimi, не се ядосвай, случва се понякога, ако можеш бързо да се върнеш към захранването ще е супер. ))) А това че 31дни си била на плодове направо е фантастично. ))) Поздравления. ))

_Hope_, ти си решила да правиш 15дни плодуване ли? Успех много и на теб. ))))

# 254
  • Мнения: 3 453
Мирама,
запланувала  съм 15 или 20 дни плодуване. Зависи от това, колко бързо ще сваля излишното, но няма да спра, докато не стана стройна фиданка! Flutter   Laughing
В началото на зимата бях около 65кг. Ограничих сладкото и хляба, но не успях да сваля повече от 2 кг. Сега стартирах от 63кг, а целта са заветните 51 - 52кг. На ръст съм 160см. и килограмите ми личат. Освен това ми се подуват и отичат краката - проблем, който не съм имала, преди да напълнея. Освен това, не се знае кога ще започна пак да се тъпча с хормони, та поне сега, когато не ги пия, да се възползвам пълноценно и да възвърна предишното равновесие. Peace

Мммими,
сега видях, че си издържала 31 дни! Поздравления!  bouquet
Не се ядосвай за прегрешението! Ще възвърнеш пак ритъма! Peace

Не зная за вас, но аз не мога да погълна повече от 1 ябълка на хранене. Много мразя ябълки, но на работа не мога да си позволя друго. Tired
А с двама мъже у дома - не ме питайте! Sick Tired

Общи условия

Активация на акаунт