Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Да, имаше пози, срещу които подчертано протестираше. Те бяха, като цяло, най-удобните за мен... Какво да се прави - накрая то винаги печели!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 080
Ако реагира много бурно на определени неща - значи може и да протестира
Най често се случва като легнеш по гръб - което не е препоръчителна поза!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 627
Когато легнех на лявата си страна и когато ходех на курсове по английски имаше голямо недоволство и ритане.

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Случвало ми се е когато легна по гръб или на дясната страна - големи шутове ми удря.

# 19
  • Мнения: 1 900
За определени пози не мога да се сетя, но когато нещо ме разтройваше имаше затишие, никакво мърдане, а когато бях радостна много риташе.  Peace

# 20
  • Мнения: 83
И аз винаги си мислех, че някои пози са му неудобни  newsm78 И за да съм си спокойна, като се разбушуваше много в определена поза я сменях, за да се успокои  Simple Smile Иначе сигурно самичко си се намества.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 522
Когато бях  в осмия месец и ми записваха тоновете на бебката ми казаха, че не й е комфортно като лежа по гръб - забавяли се тоновете и ме питаха като лежа по гръб става ли ми лошо? Иначе започваше да рита като лежа настрани, но леко ми е притиснат корема, незнам дали ме разбра понеже винаги съм заспивала по корем и ми беше трудно да заспивам докато бях бременна, затова се опитвах хем да не си натикам корема хем горе долу да легна така, че да мога да заспя - и тя много риташе за мен беше знак, че не й е удобно и се обръщах настрани за да не си натискам корема.


# 22
  • Мнения: 6 274
На мен ми се е случвало , когато седя в кухнята и се подпра с лакти на масата бебчо да започне силно да рита  Shocked. Все си мислех , че  му е тясно и сменявах позата . И той , разбира се спираше да рита .  Wink

# 23
  • Мнения: 8 999
По-скоро на мен не ми  беше удобно, а не на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт