Актуални ли са "кичурите" все още?

  • 25 165
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 176
Дали са актуални или не, не трябва да те вълнува.
Ако се харесваш, направи си това удоволствие.

# 16
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
И аз от всички цветове,които съм се правила най-много се харесвам на руси кичури.Сега съм с естествения цвят,но нещо не се харесвам така,защото косата ми е много права и с кичурите изглежда много стилно. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 9 477
За мен руси, върху тъмно руси кичури ще са винаги актуални! Много са младежки и слънчеви едновременно. Съживяват много целият образ на жената. Wink
Аз самата не спирам да се кичуросвам в русо последните 3 години. Hug

# 18
  • Мнения: 1 179
Никога не съм се интересувала кое е актуално или не - специално за косата може червеното примерно да е върха на модата, но като не ми отива никога няма да се направя така. Отдавна се правя на кичури, харесвам се и ми е страшно удобно, защото не ми се налага да се боядисвам всеки месец.

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Май вече не са актуални, но както казаха по-горе - руси кичури и тъмно руса коса, това е абсолютната класика. На мен през лятото косата ми става такава естествено  Peace

# 20
  • Мнения: 649
направи се както ти отива и харесва. Ако е на мода голата глава никога няма да се обръсна.

# 21
  • Мнения: 74
От много години съм на кичури,станаха ми в повече и реших да се направя руса, след като не ми отиваше реших да сменя цвета си с кестеняв/такъв ми е естествения/ бях и по тъмня и по светла,но въпреки че всички ми казваха, че кичурите не са модерни аз се направих и това е моя цвят, просто ми отиват, на всички около мен мнението е също.Така че, ако ти отиват хич не се бави и не слушай никой дали са модерни или не!

# 22
  • Мнения: 302
Не мисля, че са актуални в модния смисъл на думата. Това нем лично не ме интересува - в сряда отидох да си ги подновя  Peace

# 23
  • Мнения: 1 318
Миналата година си направих много ситни руси кичурчета на косата и после се боядисах в светло кафяво - изглежда страшно естествено и цветовете преливат много красиво. Обаче не съм си ги подновявала и трябва скоро да отида и да действам. Може и да не са на мода, но на някои хора им отива страшно много.

# 24
  • Мнения: 1 081
Аз също не признавам модни тенденции в тази сфера  Crossing Arms
Тъмно кестенява съм, да не кажа направо черна / естествения цвят / и миналия месец реших, че имам нужда от промяна-направих си розови снопчета и много се харесах  Peace
В момента са лилави  Mr. Green
Омръзнат ли ми-винаги мога да ги махна!
Така, че дерзай  Hug

# 25
  • Мнения: 4 784
На мен кичурите ми омръзнаха, но ако се харесвам повече с кичури, хич не бих се допитвала до модата.

# 26
  • Мнения: 3 094
Светло кестенява или тъмно-руса ми е естествено косата, зависи от силата на слънцето. Дълго съм се правила на 2-цветни кичури - т.е върху естествения ми цвят - платине и светло русо. От около година месеца обаче съм с тицианово русо и махагон. Харесва ми засега. Peace

# 27
  • Мнения: 690
и аз съм "със" ... тази седмица отивам да си правя корените  Peace

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Изобщо не трябва да ти пука дали са актуални. Щом се харесваш - не се колебай! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 814
Зависи от самите кичури. Но по-принцип се направи така както мислиш, че ще изглеждаш добре.

Общи условия

Активация на акаунт