Купувате ли бельо от сергии?

  • 7 945
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 173
Ново бельо (и вскичко ново) се пере.
Казвате нехигиенично? На улицата поне е гаранция, че не е пробвано. В магазина има пробни и никой не ви отказва да провате. Това, че има лепнато отдолу парче едва ли прави нещата по-чисти.

Сега ще ми кажете, че не пробвате бельото? А банските? Представяте ли си в магазина с пробната колко пъти е пробван един чифт бански?
Ако хигиената ви е проблема не би трябвало да си купувате бельо, а да си го шиете сами или да си го купувате може би от завода директно.
Ако трябва да пробвам долнище на бански, то го права върху моето бельо, тогава гледам да съм с прашки Peace

# 76
  • Мнения: 854
Ново бельо (и вскичко ново) се пере.
Казвате нехигиенично? На улицата поне е гаранция, че не е пробвано. В магазина има пробни и никой не ви отказва да провате. Това, че има лепнато отдолу парче едва ли прави нещата по-чисти.

Сега ще ми кажете, че не пробвате бельото? А банските? Представяте ли си в магазина с пробната колко пъти е пробван един чифт бански?
Ако хигиената ви е проблема не би трябвало да си купувате бельо, а да си го шиете сами или да си го купувате може би от завода директно.
Ако трябва да пробвам долнище на бански, то го права върху моето бельо, тогава гледам да съм с прашки Peace
Тъй де, то е ясно (макар че една продавачка на морето така и не ме разбра, защо не искам да си сваля бикините, а пробвам с тях Laughing). Идеята ми беше, че твърдението, че не е хигиенично на серия, а в магазин - да, не почива на никаква логика.

# 77
  • Мнения: X
Ех ама стееееееееее.....................100% съм сигурна че повечето от вас, които казаха че не са, все пак са го правили, поне веднъж!
нИдейЙ пък да бъдеш толкова сигурна, молят'са.Ти си кОпувай ако щеш от будката за билетчета бельо,а после оди си го пЕри Sunglasses
Естествено,че всеки нормален човек си пере бельото. И от най-скъпия магазин да си взема пак ще го изпера преди това. Въпросът е,че ми е грозно да си купя гащи висяли цял ден насред улицата и кой дето заварил минал и ги опипал,ами че може да си е барал оная работа преди това. Още по-малко ми харесва идеята да си купя гащи от циганка,която с едната ръка чопли семки,а с другата прибира парите. Айде моля, има си магазини за тази цел,в които също има бельo на съвсем прилични цени.

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 18:45 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 4 187
Много отдавна не съм виждала гащи, веещи се оот сергия  Grinning. Пазара, от който пазарувам най- често, на сергия са само плодовете и зеленчуците.

# 79
  • Мнения: 779
Много отдавна не съм виждала гащи, веещи се оот сергия  Grinning. Пазара, от който пазарувам най- често, на сергия са само плодовете и зеленчуците.
отиди на илиенци  Joy

# 80
  • Мнения: X
Ново бельо (и вскичко ново) се пере.
Казвате нехигиенично? На улицата поне е гаранция, че не е пробвано. В магазина има пробни и никой не ви отказва да провате. Това, че има лепнато отдолу парче едва ли прави нещата по-чисти.

Сега ще ми кажете, че не пробвате бельото? А банските? Представяте ли си в магазина с пробната колко пъти е пробван един чифт бански?
Ако хигиената ви е проблема не би трябвало да си купувате бельо, а да си го шиете сами или да си го купувате може би от завода директно.
Ако трябва да пробвам долнище на бански, то го права върху моето бельо, тогава гледам да съм с прашки Peace
Ти хубаво гледаш да си с прашки,ама като сложиш другите отгоре,те няма ли пак някак си случайно да ти попаднат в сгъвката на г...а?

# 81
  • Мнения: 1 313
Ако говорим за сергиите по спирките и улиците, с нахвърлени отгоре сутиени и бикини, не само, че не съм и не бих купила, но и се надявам в скоро да изчезнат. Според мен е много грозна гледка, а и това е нелегален бизнес. Не съм видяла някой с касов апарат там. Дано отговорните си свършат работата.

# 82
  • Мнения: 3 372
Не си купувам!

# 83
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От пазарите и циганите- не. Но от Илиенци съм си купувала сутиени NBB и са били и евтини и качествени. Последният, който си купих от Триумф обаче вече е в кофата, за съжаление. Иначе си пазарувам бельо от магазини, но и в тях не е гаранция, че преди мен някой циганка чоплеща семки не ги е опипала. Laughing Така или иначе всичко пера преди да се облече/ обуе.

# 84
# 85
  • Мнения: 36 101
вече не, няма смисъл
преди се опитвах да спестя някой лев, но откакто се убедих каква е разликата в качеството - не

пп купувала съм не от сергия, а от магазини, в които има бикини за 1.50 лв. и сутиени за 3-10 лв.

е, признавам, и от сергия на пазар съм купувала няколко пъти, но на сергиите няма номера като за моя голям задник и дори и да искам, пак не купувам

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 19:24 от bubanka

# 86
  • Мнения: 277

Преди в моя квартал имаше пазар с такива сергии.Повечето имаха касов апарат,но не го използваха.Зареждаха от Илиенци.След това някои от тях се преместиха в един централен търговски център,да си продават стоките.Разбира се не смениха мястото от което зареждат.Е,не ставаше въпрос за бельо,но какво им пречи на тези,които го зареждат да направят същото?Всъщност май го правят,защото като гледам бельото там е сходно с това от бившите сергиики.
Производителите на българско бельо не съм сигурна дали спазват всички изисквания за качествената му изработка.
В крайна сметка остава,че не се гнусим само от марковите магазини.Но,дами,чудесно е,че някои от вас могат да пазаруват от луксозни магазини,но като казвате,че се гнусите от останалото бельо ми звучи все едно смятате тези,които го носят за мърливи.Не всеки може да пазарува от магизини като Севън Секъндс например.Но дори и да пазарува,не е гаранция,че бельото е качествено,както сами сте се убедили.Да вземем например дрехите от Теранова в България-не се ли различават коренно от тези в Италия по отношение на качество?Кой знае къде ги изработват...Може би и с бельото е така,щом е некачествено,а от скъп магазин.Кой знае от къде го зареждат и през какво е минало.Разбира се със сигурност има магазини,които са сигурни,но не всички попадаме на тях.
По въпроса с циганката-мисля,че всички най-вече ни е гнус от самата нея,защото тя едва ли е тръгнала да кърпи мръсни гащи и да ги продава.Най-вероятно ги е гепила от някъде-Илиенци например  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 4 195
Купувам - каквито са на сергиите, такива са и в търговските центрове, разликата е само в цената./ Сега като бутат пазарите и сергийките ги местят в магазинчета в търговските центрове/
Плюс това всяко ново бельо се пере. Няма гаранция, че като си го купил от скъп и лъскав магазин е много хигиенично.Кой знае кой го е барал.
Напълно съм съгласна с теб.Купувала съм доста евтино,но хубаво бельо.Пък дори и да излезе некачествено или бързо се скъса,го изхвърлям,все пак е по 2-3лв...

# 88
  • Мнения: 1 259
Купувам - каквито са на сергиите, такива са и в търговските центрове, разликата е само в цената./ Сега като бутат пазарите и сергийките ги местят в магазинчета в търговските центрове/
Плюс това всяко ново бельо се пере. Няма гаранция, че като си го купил от скъп и лъскав магазин е много хигиенично.Кой знае кой го е барал.
Напълно съм съгласна с теб.Купувала съм доста евтино,но хубаво бельо.Пък дори и да излезе некачествено или бързо се скъса,го изхвърлям,все пак е по 2-3лв...

И аз ви подкрепям в това мнение!

# 89
  • Мнения: 5 173
Ново бельо (и вскичко ново) се пере.
Казвате нехигиенично? На улицата поне е гаранция, че не е пробвано. В магазина има пробни и никой не ви отказва да провате. Това, че има лепнато отдолу парче едва ли прави нещата по-чисти.

Сега ще ми кажете, че не пробвате бельото? А банските? Представяте ли си в магазина с пробната колко пъти е пробван един чифт бански?
Ако хигиената ви е проблема не би трябвало да си купувате бельо, а да си го шиете сами или да си го купувате може би от завода директно.
Ако трябва да пробвам долнище на бански, то го права върху моето бельо, тогава гледам да съм с прашки Peace
Ти хубаво гледаш да си с прашки,ама като сложиш другите отгоре,те няма ли пак някак си случайно да ти попаднат в сгъвката на г...а?
не съм мерила долнище на бански прашки, тях си ги купувам без да меря Naughty

Общи условия

Активация на акаунт