Купувате ли бельо от сергии?

  • 7 938
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 38 711
О, аз реших,  че става дума за чаршафи и калъфки, защото около Окръжна на спирката съм мяркала да продават. Wink

Иначе, аз си имам една находка за бельото пак на Окръжна болница-няма как, живея в района.  Flutter
Има едно магазинче, което гледа към спирката на тр. 5 в посока Младост 1., от което си купувам сутиени за 5,50- имам 5 цвята от там. Бикини и прашки по 2-2,50-3,50 лв.
От както го има това магазинче, друг магазин за бельо не поглеждам. Peace

И аз съм фенка на това магазинче - страхотни сутиени за 4.50!
А от другата страна една леля се опитва да ми продаде български за 45 - ми да си го носи тя.

Единственото бельо  "от сергия" си взех от спирката на Окръжна - една пижама, но опакована.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Не.

# 62
# 63
  • Мнения: 1 081
Никога  Naughty

# 64
  • Мнения: 1 224
О, аз реших,  че става дума за чаршафи и калъфки, защото около Окръжна на спирката съм мяркала да продават. Wink

Иначе, аз си имам една находка за бельото пак на Окръжна болница-няма как, живея в района.  Flutter
Има едно магазинче, което гледа към спирката на тр. 5 в посока Младост 1., от което си купувам сутиени за 5,50- имам 5 цвята от там. Бикини и прашки по 2-2,50-3,50 лв.
От както го има това магазинче, друг магазин за бельо не поглеждам. Peace

И аз съм фенка на това магазинче - страхотни сутиени за 4.50!
А от другата страна една леля се опитва да ми продаде български за 45 - ми да си го носи тя.

Единственото бельо  "от сергия" си взех от спирката на Окръжна - една пижама, но опакована.
Такива май има и в Младост, и на Плиска , ако не се лъжа. Това на Окръжна е там при новите магазинчета,нали ?

# 65
Купувам сутиени само  , ама то вече не останаха сергии всичките се преместиха по базари и подобни.. Много моля обяснете  ми подробно как се стига да магазинчето на Окръжна болница  и къде другаде има такива Praynig

# 66
  • Мнения: 42
Не си купувам от сергии, то вече има само по магазини. Така че бельото е едно и също, въпрос на личен избор е от къде ще го вземете.

# 67
  • София
  • Мнения: 206
Така или иначе когато купувам бельо винаги преди първо обличане го изпирам,никога не го обличам преди да е изпрано ,независимо ,че е купено от магазин.
На мен повече ми се вгажда като гледам мърли с големи претенции,които пазаруват само от скъпи магазини ,но като минеш покрай тях можеш да припаднеш от вонята която се разнася от тях  newsm61

# 68
  • Мнения: 854
Ново бельо (и вскичко ново) се пере.
Казвате нехигиенично? На улицата поне е гаранция, че не е пробвано. В магазина има пробни и никой не ви отказва да провате. Това, че има лепнато отдолу парче едва ли прави нещата по-чисти.

Сега ще ми кажете, че не пробвате бельото? А банските? Представяте ли си в магазина с пробната колко пъти е пробван един чифт бански?
Ако хигиената ви е проблема не би трябвало да си купувате бельо, а да си го шиете сами или да си го купувате може би от завода директно.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Не.

# 70
  • София
  • Мнения: 9 537
Такива май има и в Младост, и на Плиска , ако не се лъжа. Това на Окръжна е там при новите магазинчета,нали ?
Да. На "островчето". До него има магазин за чанти от дясната му страна и банички-от лявата му, съответно.  Wink

# 71
  • Мнения: 172
Не. Няма да ми стане Mr. Green
Обаче се замислих, ако на Илиенци е гнусно и мръсно как така в заредените от там магазини не е. Китайските стоки са навсякъде и определено "от магазин" не е гаранция за чистота, цената не е гаранция за качество и пр.
Като ученичка си купувах бельо от Малкия ЦУМ на Пиротска. Не беше грозно, въпреки че не беше винаги българско и не беше некачествено.
И все тая от къде - винаги, всичко преди да се обуе се пере!

# 72
  • Мнения: 1 179
Ама никой не уточни за какъв тип сергии говорим  Crossing Arms От цигани опнали някакви масички, където сварят, не купувам. Но от пазара в "Младост" примерно съм си купувала предимно прашки, просто защото сутиен няма как да пробвам. Но когато тези същите сергии  ги преместиха в малки малгазинчета купувам абсолютно всичко. И за сега нямам оплаквания от бельото независимо дали купувам дантела, безшевно бельо и т.н.

# 73
  • Мнения: 779
Цитат на: lanibarbi в понеделник, 31 март 2008, 13:35
Shocked    да  Flutter ,прашки си купувам от сергии.има стра6ен избор..като се прецакат ги хварлям Laughing
Цитат на: Enti в понеделник, 31 март 2008, 13:34
Цитат на: *Poli* в понеделник, 31 март 2008, 12:39
Всички казвате не, ама, или не сте частни, или тези,които "да" просто не дават отговори! Аз съм си взимала както сутиен от 5, така и от 40, просто искам да ми харесва!

Що да не съм честна? Категорично съм НЕ. Моят мъж е от тези, които ме наблюдават какво бельо купувам и как го съчетавам дори с дрехите си. Не бих си позволила да се изложа, а и аз самата придобивам самочувствие на поддържана жена с красиво и скъпо бельо.
....то сигурно пи6е от къде си купила примерно пра6ките,или 4е са сладки и ти стоят перфектно



"Мисля ще се съгласиш, че евтините прашки си личат от километри. Да не говорим, че винаги купувам комплекти и ги нося така.
Иначе ако трябва да съм честна не разбрах много коментарът ти какво трябва да означава  newsm78
Все пак казах, че придобивам самочувствие от това какво бельо нося, а не от погледите на хората, те няма как да знаят какво имам под дрехите си.."каза 1 моми4е





какви километри Laughing,....айде,стана ми сме6но,по какво си ли4и.......примерно затова виктория бекам пазарува и от улицата-защото не може да си позволи маркови уникати
АЗ НЕ СЪМ НА МНЕНИЕ,4Е ЕВТИНИТЕ ПРА6КИ СИ ЛИ4АТ ОТ КИЛОМЕТРИ...(някога работих в магазин за бельо и ги видях някой модели на улицата с пъти по-евтини).....е,сигурно ти носи6 само триумф,за6тото ги няма по улиците....
аз си купувам сутиени по-маркови от магазини тк са по-изпипани и въобще не си харесвам по-масови,те са по-обикновени,..но пра6ки си взимам от "сергии" Party,защото са 1 пар4нце плат4е на което няма какво толкова да се изпипва и са по-разнообразни,цвета също
"....то сигурно пи6е от къде си купила примерно пра6ките,или 4е са сладки и ти стоят перфектно"-то няма какво да се обяснява,който ме е разбрал,който не,няма да обеждавам.все пак сме разли4ни хора тук

# 74
  • Мнения: 1 424
Не, гнус ме е  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт