Има ли недоволни от ТРИВИТАМИНОЛА ?

  • 86 882
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
НЕ съм доволна и аз Naughty  Crossing Arms
И на мен ми пада косата като ползвам тривитаминол. Аз не го ползвах така системно и за това мога да застана твърдо зад становището, че не е никак добър избор. Ето защо: като не си праввя тривитаминолова маска косата ми почти не пада, т.е. падат ми по 3-4 косъма в банята и още толкова докато се суша. След маската с тривитаминола обаче в продължение на 2-3 седмици ми падат няколко пъти повече косми. А и косата ми вместо обемна става сплескана, губи си блясъка и изглежда ефтино. Освен това и се наелектризира, въпреки, че ползвам доста добра козметика за коса. Трябват ми 2-3 седмици, за да ми се възвърне хубавия вид на косата след като съм я опустошила с тривитаминол. ТАка че много внимавайте с тези бабини илачи. Аз като гледам снимките на бабите ни от едно време - еми и тези които са минавали за красавици не могат да се сравнят дори със средностатистическата съвременна жена. Пък са се мазали все с натурални и чудодейни работи  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 14 490
аз съм доволна. имай предвид, че правих маската само около месец миналата година, след това следваше месецът почивка и след това забременях, така, че всъщност съм правила само един курс, но ефекта го виждам и сега  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 752
Aз съм от много доволните! Crazy

Ползвам го от около 2 месеца, резултатът е видим. Започнах, защото за много кратко време подложих косата си на много изтощителни  неща-изрусявания, кичури, бои. Преси, сешоари постоянно. от години.
Използвам само масла, защото косата ми е суха. Не ми се омазнява повече от тривитамнола, пак 2 пъти в седмицата я мия.

Според мен тривитаминола не може да направи чудо с ничия коса. Всичко е ген. Ако някой очаква да му се сгъсти косата- не е това начина.
Моята коса винаги е растяла много бързо и не го отдавам въобще на тривитаминола.

# 18
  • Мнения: 1 802
iguanka, Вече пиша по навик в другата тема.  Laughing
iguanka, Много често (почти постоянно) именно там съм казвала, че не ми харесва как действа тривитаминола и дори съм писала, когато го хвърлих и спрях да го ползвам. Явно си пропуснала да прочетеш, но не че си длъжна де! На пръсти се броят хората, които четат обстойно темата, в повечето от случите само се пише и тъпче на едно и също място. Не мисля, че за да пишеш във темата за дългата и здрава коса трябва непременно да използваш тривитаминол. Всеки сам си намира тайната за подобряване състоянието на своята коса и евентуално я споделя във темата. Също не знам защо, но ако се появи тема във красива мама със зададен въпрос относно косата, веднага автора на темата се препраща към темата за ''дългата и здрава  коса''... По пътя на логиката всеки би преценил, че там не се пише само и единствено от ползващите тривитаминол!  Peace  Hug
Ще се повторя, но не мисля, че във тривитаминола се крие тайната на здравата коса! Поне за мен не е така.
За едно си права обаче, че гъстата коса ще пада във повече. Моята е такава и падаше доста по времето, когато ползвах Т. Темето ми се беше оголило. Видимо си беше!  Rolling Eyes Показвала съм снимки. Сега също правя маски, но косопада ми е доста умерен и не ме плаши.  Peace А и темето ми вече не е оголено!  Whistling

Ако мнението ми се приема за спам, нека бъде изтрито  Wink

# 19
  • Мнения: 422
Според мен тривитаминола не може да направи чудо с ничия коса. Всичко е ген. Ако някой очаква да му се сгъсти косата- не е това начина.
Аз очаквам да ми се сгьсти..нали за това го ползваме.. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
Вики, не твърдя че съм права. Според мен няма как да се постигне коренна промяна с каквото и да било.Всичко си е заложено. Можем да подобрим малко или много даденостите ни, но чудеса няма смисъл да очакваме. Wink

# 21
  • Мнения: 422
Вики, не твърдя че съм права. Според мен няма как да се постигне коренна промяна с каквото и да било.Всичко си е заложено. Можем да подобрим малко или много даденостите ни, но чудеса няма смисъл да очакваме. Wink
Ами след 4-5 год. ще имам ли по-хубава коса и сгьстена Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 4 752
Вики, не твърдя че съм права. Според мен няма как да се постигне коренна промяна с каквото и да било.Всичко си е заложено. Можем да подобрим малко или много даденостите ни, но чудеса няма смисъл да очакваме. Wink
Ами след 4-5 год. ще имам ли по-хубава коса и сгьстена Wink

Мисля,че ще имаш по-хубава коса доста по-скоро от 4-5 години   bouquet

# 23
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Прочетох на друго място че тривитаминола когато се предозира се получава обратен ефект.Пише,че не трябва да се слага повече от 1ч.л.
цитат от друг форум:
"....когато ТРИВИТАМИНОЛА го ползвате за една маска-повече от една супена лъжица- ИМА ОБРАТЕН ЕФЕКТ!!!!!!!!! Жалко че чак сега прочетох постовете ви!!!Недейте!!! Sign Exclamation Sign Exclamation Sign Exclamation Това лекарство най-често ветеринарите го взимат за конете-инжектират им го за лъскава грива! Това което аз правих- 2с.л. кис мляко; 1 жълтък; 1 ч.л. тривитаминол(дори не я пълня) -> тази проста маска я редувах с друга- като вместо тривитаминола слагах една голяма супена лъжица бадемово масло. Но си оправете рецептите! Не бива да се прекалява с тривитаминола! Sign Exclamation..."
Може би предозираме newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Прочетох на друго място че тривитаминола когато се предозира се получава обратен ефект.Пише,че не трябва да се слага повече от 1ч.л.
цитат от друг форум:
"....когато ТРИВИТАМИНОЛА го ползвате за една маска-повече от една супена лъжица- ИМА ОБРАТЕН ЕФЕКТ!!!!!!!!! Жалко че чак сега прочетох постовете ви!!!Недейте!!! Sign Exclamation Sign Exclamation Sign Exclamation Това лекарство най-често ветеринарите го взимат за конете-инжектират им го за лъскава грива! Това което аз правих- 2с.л. кис мляко; 1 жълтък; 1 ч.л. тривитаминол(дори не я пълня) -> тази проста маска я редувах с друга- като вместо тривитаминола слагах една голяма супена лъжица бадемово масло. Но си оправете рецептите! Не бива да се прекалява с тривитаминола! Sign Exclamation..."
Може би предозираме newsm78
Аз го правих по този начин.
Същата работа.

# 25
  • Мнения: 1 179
Мен единственото, което ме притеснява, е че страшно ме сърби скалпа, но аз слагам по 2 суп.л., а сега като чета, да не би пък да прекалявам с количеството?  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 906
...
При мен проблема е ,че тазимаска невероятно много ми омазни косата.
И сега вече половин година по-късно косата ми продължава да е мазна. Confused
Преди започването на маската ми беше нормална...
И моята коса е непоносимо мазна след маската  #Cussing out . Около 3 седмици вече не я правя, но косата ми на втория ден има отвратителен вид  Sick .

# 27
  • Мнения: 2 631
Позвам тривитаминола от средата на ноември, като редувам по месец маска и месец почивка. Демек, сега съм на трети курс тривитаминол. Винаги слагам по 2 суп. л.
Започнах тази маска, поради силен косопад, породен от стрес през есента (кофти раздяла и бла-бла-бла)...
Първите пъти ми падаше и на мен повечко коса, но аз го отдавам на стимуланта на Икаров, който след като спрях да ползвам, възвърнах предишното количество на падащите косми в банята (3-4-5).
Косата си ми расте бързо, но досега не съм имала толкова много новорастящи косъмчета по скалпа, които стърчат дори и когато косата ми е отчайващо мазна!  Crazy
За протокола: нямам пърхот, не ми се омазнява по - бързо косата и не ми цъфти повече!  Flutter
Ще продължа с тривитаминола както досега!
Помислете дали нямате проблеми с косите си от друг източник! (както аз намерих своя  Thinking) И от количеството и смесването на съставките в маската...
  bouquet (за всички момичета от съседната ни темичка  Flutter)

# 28
  • Мнения: 1 179
Само да добавя, че на мен косопадът ми спря, от както го ползвам и не съм забелязала косата ми да се омазнява по-бързо. А сега Кафе ми напомни за стимуланта, който го ползвам от скоро и сърбежът може да е от него.
Та в крайна сметка съм от доволните  Peace

# 29
  • Мнения: 277
Може да греша,но според мен проблема се състои в неправилно съотношение на съставките.Оригиналната маска е по-скоро за нормални коси.За мазните са нужни повече изсушаващи/регулиращи омазняването съставки.Когато са в наличност косата изобщо не губи обема си.
А може би на някои от вашите коси не са им нужни точно тези витамини  Rolling Eyes
Не мисля че Тривитаминола е чак толкова лош ами не е съчетан с правилните съставки(ако не става въпрос за посочения по-горе довод)...Но това е мое мнение.Надявам се да откриете вашата тайна за хубава коса   bouquet За сега Тривитаминола остава моята  Hug

Общи условия

Активация на акаунт