Има ли недоволни от ТРИВИТАМИНОЛА ?

  • 86 889
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 419
Аз съм на 4-то ползване,така че още нямам впечатления Thinking

# 46
  • Мнения: 37
Аз съм от недоволните ! Косата след маската с тривитаминол ми пада повече, става супер суха и същевременно много мръсна. Хабя тонове шампоан за да го отмия.

# 47
Аз съм много доволна от маската с тривитаминола - косата ми става по-мека, изглежда поддържана с видим блясък.

# 48
  • Мнения: 3 216
Аз съм много доволна от маската с тривитаминола. Изкарах 2-месечен курс, след което 2 месеца почивка; и сега отново съм на "пангара"  Mr. Green Определено косата ми е по-хубава, с обем и някакси жива  Simple Smile Единствения проблем, който отбелязвам при ползването на маската, е лек сърбеж в скалпа  Rolling Eyes

# 49
Здр, може ли да попитам къде да намеря тази "овча маска"? Колко струва?Кога ще видя ефект? И може ли да има някакви странични ефекти?

# 50
  • Мнения: 2 110
Здр, може ли да попитам къде да намеря тази "овча маска"? Колко струва?Кога ще видя ефект? И може ли да има някакви странични ефекти?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391730.0

# 51
  • Мнения: 471
Аз съм доволна ,но само докато правих маската , след като я спрях за почивка косата ми пак си стана същата ooooh! мазна с пърхут ,пада  и т.н.
а и не може ли без ТРИВИТАМИНОЛА да си правиш маска .. се пак той си е за животни не за хора newsm78 ,въпреки,че има много доволни   Wink

# 52
# 53
  • Мнения: 115
  Аз също съм от доволните и то много.
Престана да капе,има блясък,обем и е по-плътна +новите косъмчета ,които поникват под бритона.

 При мен се регулира омазняването,мия я на три дни,което смятам ,че е нормално.
Мисля,че добавянето на най-различни масла и разни глупости в маската дава обратния или никакъв ефект.И аз слагам масла,но умерено-един или два вида,прекаляването с всичко води до  Sick експериментите са хубаво нещо,но е добре да се придържаме към оригинала,там пише"оцет,газ,мас" -еми слагам ги и аз и мисля,че точно заради това съм и доволна  Peace



         

# 54
Az sum izklu4itelno dovolna ot trivitaminova ,kosata mi e mn zdrava ,luskava,raste mn burzo abe izob6to e neveroqtno kvi rezultati dava taq maska daje frizyorki sa me pitali kak pooddyrjam takava dulga i zdrava kosa Grinning bowuu

# 55
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
аз съм недоволна - много ми омазняваше косата и направо я сплескваше...ползвах месец и се отказах...

# 56
  • Мнения: 636
Не е за мен това ... Въобще домашните маски за коса ги оставих в тийнейджърските години. Използвам само готови маски за коса, много по-доволна съм - от действието, от аромата, от усеането не на последно място.

# 57
  • Мнения: 746
За тривитаминола чета от доста време и все не се решавам да си го сложа на косата. Имам много хубава, гъста, дълга коса, но е леко сухинка.. и се притеснявам, че ще стане още по-суха. А ми се щеше да си я подхраня.
Как ви се отразява маската без тривитаминола?

# 58
Момичета, смятам да ползвам прословутите витамини,но косата ми е изрусена и не знам дали да правя" оригиналната маска" или само витамините,  косъма ми е тънък и съответно повечко се заплита и капе? Единственото хубаво е, че косата ми расте като бясна.Освен това от различните масла включ.и стимуланта на Икаров получавам сърбежи и зачервявания- т.е чувствителен скалп. Ако някой знае моля да ми помогне!!!

Общи условия

Активация на акаунт