За "Красная линия"

  • 4 277
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 110
майка ми го беше взела на красная линия хареса ми Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 675
Аз не съм доволна от интимните продукти на красная линия, но тази фирма произвежда сериите Билка, там също има интимен гел, за който съм чувала добри отзиви.Иначе съм съгласна с казаното по долу, по-добре Нивея Сенситив.

# 17
  • Мнения: 5 647
Самото име "Красная линия" не ми допада, веднага правя асоциация с руската козметика от едно време. Някак името не се връзва с продукт произведен в БГ.

# 18
  • Мнения: 3 641
Самото име, някак си не ме подтиква да си го купя. А малко съм придирчива към тази фирма специлано Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз използвам в момента червения интимен гел на "Красная линия" и съм много доволна - ухае добре, пени се, чувството после е много приятно  Peace

# 20
  • Мнения: 2 111
Имат нелоши неща за цените, на които ги продават. Peace

# 21
  • Мнения: X
Интимният им гел не виждам с какво е по-лош примерно от този на Нивеа. Другите им неща не съм ги ползвала- ама те са си виновни. От онази реклама на интимния гел човек остава с впечатление, че предлагат продукти само за интимна хигиена.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Преди време  ползвах червения интимен гел,но не ми действаше добре и минах на Лактицид,от който съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 824
Не ми харесва интимния гел на Красная линия-никак даже.Предпочитам Себамед.

# 24
  • Мнения: X
Междудругото,  само да отбележа, че на интимните гелове вече има посветена една доста обширна тема, в която всички старателно сме обяснили с какво се мием и подмиваме.

# 25
  • Мнения: 493
Един път само съм използвала интимния гел на "Красная линия" и не бях много очарована.
От ЛАКТАЦИД съм много доволна.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Не съм доволна от продуктите от тази серия, включително и от интимния им гел.

# 27
  • Мнения: 112
От това, което съм ползвала- за  мен са "средна хубост"  Добър вариант са, ако бюджетът ти е ограничен примерно или ако си се наситила на чужди марки и искаш да пробваш нещо родно. Ефектът не е поразителен, но не са и лоши. Ползвала съм интимния гел /макар че и аз като момичетата по-горе предпочитам Себамед или Лактацид/. Ползвала съм двата крема за лице- този с мавруд и хидратиращия с пъпеш. Мавруденият определено ми е ок за зимата, но този с пъпеш ми седеше "лепкаво" върху кожата, все едно съм се покапала със сок от пъпеш и е засъхнал..такова усещане имахм общо взето не ми се понрави особено. Чувам добри отзиви за околоочния крем с мавруд, но личен опит не мога да споделя. Другите продукти са ми неизвестни.

# 28
  • Мнения: 659
очарована съм от тази козметика и не от интимния гел толкова колкото от лосиона за тяло,беше ми донесен от москва,казва се "изкушение"мирише трайно и много приятно,а кожата е нежна като коприна при това миризмата нее тази баналната на плодчета или на тоалетно мляко,а някаква изискана има и душ гел от същата серия но за него само съм чела че бил много хубав,моля ви ако някой знае къде мога да намеря в софия цялата колекция на красная линия да сподели,направо пребродих сума ти магазини и никъде нищо освен интимния гел или шампоана,ще ви бъда благодарна

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм доволна от продуктите им

Общи условия

Активация на акаунт