Гафове от учебниците

  • 4 637
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
  Не е виновно издателството. Кой са авторите на учебника?????? Защо този учебник е одобрен от МОН????? newsm61

# 16
  • Мнения: 24 467
Когато обсъждаме и тази година издателствата по предмети за следващата лично аз отново ще дам глас срещу това точно. След като си позволява да публикува не една недомислица от този род няма какво друго да си мисля. Това, което споделя онемяла направо ме потресе, толкова нескопосано, недомислено...
С "авторката" на песничката имаше интервю по телевизията миналата година, когато се повдигна въпросът. Още ми е в бюрото ксерокопието от страницата на Вълчо и Лиса, даже писахме тогава и за другата уж народна припявка от монтанско на същата страница. Та според авторката децата днес искали нещо "по- съвременно"- днес чалга с просташки текст, утре- трева в голямото междучасие... Нека ги осигурим на децата, щом искат.

# 17
  • Мнения: 673
 То тревата в голямото междучасие не е нищо ново. Повярвай ми!

# 18
  • Мнения: 24 467
Имам предвид организирано раздаване и легална продажба по ученическите лавки.
След като просташката чалга ще е част от учебното съдържание- това е същото.

# 19
  • Мнения: 673
  Аааа, разбирам! Ми да включим и презервативи....

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
Откога презервативите са приравнени към тревата и чалгата? Според мен трябва да ги сложим "на отсрещната страна".

# 21
  • Мнения: 673
  Мисля ,че не разбрахте сарказма ми. Разбира се ,че презервативите са от другата страна , но не и в сградата на училището. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт