корема ми е ужасен!

  • 2 554
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Това беше кошмарен период за мен - не можех да се гледам!  #Cussing out За съжаление не помня за колко време се оправи, но се оправи, споко!  Grinning Човешкото тяло е изумително нещо!  Shocked
По време на бременността се мажех с крема на Виши против стрии и сега нямам.  Peace

# 16
  • Мнения: 556
Благодаря за успокоението!Просто винаги съм била доста слаба,а сега направо се срамувам да се съблека пред мъжа ми Embarassed
И аз се чувствах така. Аз също съм много слаба и само като се видех в огледалото с тоя корем ooooh!, то и така не можеш да го наречеш.
Сега вече всичко е ок, дори не вярвам като се гледам.
Търпение е му е майката! Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Моя се пооправи и то в последния месец,но за стриите ми се реве Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 008
Детето ще стане на 10 месеца, свалих някое кило, а коремът ми е като торба.

# 19
  • Мнения: 641
Ще се оправи. Казват ,че са нужни още 9 месеца да се върне фигурата. Индивидуално е .

# 20
  • Мнения: 491
Ще се оправи не се притеснявай,при мен корема и кожата  се прибраха след около 4 месеца.Сега все едно не съм раждала Mr. GreenНо първите месеци имах чувството че винаги ще си го нося този корем

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря за успокоението!Просто винаги съм била доста слаба,а сега направо се срамувам да се съблека пред мъжа ми Embarassed

Ама наистина ли за теб фактът за корема ти е толкова важен? Е и ако не се прибере какво? Няма да се събличаш никога повече? Ох, съжалявам за острия тон, но това направо ме изумява...

# 22
  • Мнения: 1 701
Благодаря за успокоението!Просто винаги съм била доста слаба,а сега направо се срамувам да се съблека пред мъжа ми Embarassed

Ама наистина ли за теб фактът за корема ти е толкова важен? Е и ако не се прибере какво? Няма да се събличаш никога повече? Ох, съжалявам за острия тон, но това направо ме изумява...
Извинявай, че се намесвам, но защо да не се притеснява от това как изглежда?  Rolling Eyes Не ми казвай, че не ти пука въобще дали ти висят кожите или можеш без притеснение да правиш секс на светло...  Wink

# 23
  • Мнения: 2 131
Е, просто, според мен, при положение, че е родила едва преди месец, наистина не би трябвало да се притеснява. Все пак и на мъжът й вероятно му е ясно, че няма как огромният корем напълно да изчезне толкова бързо. Не трябва да се притеснява, просто трябва в един подходящ момент да вземе мерки - диета и упражнения.
Повод за притеснения има жена, която при положение, че е родила преди години, продължава да бъде с голям корем и да не полага никакви усилия. 

# 24
  • Мнения: 3 830
Спокойно!
Имай търпение. С малко повече упражнения, но изчакай, след като имаш секцио.
Ще се оправи! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 430
Всички, които казвате "спокойно ще се оправиш" не пропускайте да споменете, че ще се оправи ако го желае и положи усилия. Много зависи какви кг си качил все пак !

Аз също постоянно разпитвах дали ще се прибере моят огромен виснал корем, всеки ме успокояваше. Но аз качих 30кг. Това няма нищо общо с жена качила 12кг примерно..
И така на третия месец започнах да спортувам и леко да ограничавам някои храни. Резултатът е - остават ми още 3-4кг и те всички са се накачурили на ханша и корема ми..но с много кардио и коремни преси и това ще бъде преборено.
Въпросът е да не разчиташ от самосебе си да стане така, че да си в перфектна форма, за да не станеш от онези жени, които казват "тези 6кг са ми от първата бременност"

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На моя тумбак му трябваха около 6 месеца да се поприбере, изглеждаше като огромна торба с кожа, направо се ужасявах от него. Мажех се с какво ли не, имаше някакъв ефект, но не стана никога като преди раждането. Сестра ми примерно един месец след раждането беше със прибран, плосък и опънат корем. Всичко си е до кожа, може по- бавно, но все ще се прибере.

По този повод да питам нещо, аз и тема даже утре ще взема да пусна, но и тук да питам за коланите за след раждане -според вас трябва ли да се носят и имат ли ефект? Според мъж ми и приятелка те имат обратен ефект, защото придържайки корема, мускулатурата закърнява повече, в смисъл, че когато няма колан, мускулите сами се стараят да се приберат, докато като колана им вземе функцията един вид, те остават отпуснати. Не го обясних никак добре, но дано ме разберете какво имат в предвид и може би до някъде са прави.

# 27
  • Мнения: 983
Ако имаш и корем, може да се прибере, но ако коремът ти се е прибрал и е останала само кожата, няма как да се свие. И все пак заиси за какво количество кожа става въпрос. Моята кожа също остана след секцио с близнаци, но коремът ми беше преразтегнат. Преди това беше с плочки. Сега съм 48кг, но кожата стои, а лекарите ми казаха още като родих, че без пластика няма да се оправи. Той и белега при мен си стои все едно вчера е било, но какво да се прави, поне си заслужава. Стискам ти палци, но при теб наистина е много рано да се каже.

# 28
  • Мнения: 1 193
И моя е голяма кожа  Mr. Green Вече втора година се примирявах, но сега наблегнах на режим на хранене и ще заложа на упражнения. Родих и двете си деца нормално, та силно се надявам да избегна пластична интервенция  Praynig
viki com,не се предавай, и както е писала Enti, положи усилия, след като се възстановиш напълно след секциото  Hug

# 29
  • Madrid
  • Мнения: 514
Ако имаш и корем, може да се прибере, но ако коремът ти се е прибрал и е останала само кожата, няма как да се свие. И все пак заиси за какво количество кожа става въпрос. Моята кожа също остана след секцио с близнаци, но коремът ми беше преразтегнат. Преди това беше с плочки. Сега съм 48кг, но кожата стои, а лекарите ми казаха още като родих, че без пластика няма да се оправи. Той и белега при мен си стои все едно вчера е било, но какво да се прави, поне си заслужава. Стискам ти палци, но при теб наистина е много рано да се каже.
Да,наистина!Аз родих със секцио,възстанових се на 4 месец,бях качила 18 кг.,имах огромен корем.Прибра ми се корема,но кожата около пъпа си стои в излишък.С дрехи изглеждам все едно не съм раждала ,но пораженията върху корема си стоят.Родих преди 2 години и 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт