ще купувате ли лятна количка

  • 11 542
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
Като ще показваме-ето я и моята Simple Smile



Малко спам,ти нали купи ЗАП?

И аз точно щях да питам...точно си мислех, че от зап-а не си доволна , пък то било Джордани. Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Ние сме с Бъгстър и тя се води лятна количка. Не мислех да взимам още една. Но сега ми щукна да взема една съвсем евтина и лека количка, защото много пътуваме и ми трябва нещо за самолети и екскурзии. Сърцето ме боли като ми изцапат или одраскат бъгстъра при някое пътуване със самолет например. За тая поне няма да ме е яд, а и място никакво не заема. Нещо такова обмислям :

# 17
  • Мнения: 4 428
Ние сме с Бъгстър и тя се води лятна количка. Не мислех да взимам още една. Но сега ми щукна да взема една съвсем евтина и лека количка, защото много пътуваме и ми трябва нещо за самолети и екскурзии. Сърцето ме боли като ми изцапат или одраскат бъгстъра при някое пътуване със самолет например. За тая поне няма да ме е яд, а и място никакво не заема. Нещо такова обмислям :
Защо не си вземеш чантата за съхранение на Бъгстър
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4282
И аз мисля да си взема, защото и в багажника на колата много се цапа количката, като ли в самолет  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 614
ами не  Wink
Но лятната ми количка беше Пег Перего Ария - страхотна количка - лека с огромен кош за багаж, чанта и дъждобран в комплекта. Жалко,че вече стои пакетирана  и не я ползваме!

# 19
  • Мнения: X

Много ми е сложно, тук Бъгстър не се продава, аксесоари към него трябва да поръчвам по интернет от чужбина, съответно се чака много, излиза скъпо.... За половината пари на тоя калъф ще си взема непретенциозна количка, която ще сгъвам с една ръка, няма да мисля колко място ми заема и къде да я оставя без надзор.
Бъгстъра разбира се си остава основната ни количка, която ползвам ежедневно и по много. Другата е за багажника и пътувания.

# 20
  • Мнения: 6 442
Имам и Зап,но си взех и Джорданито,за да спи в нея.Сега се ослушвам за нещо,което да ми замени и двете Whistling Mr. Green

veselina_s_p,твоята беше Mr. GreenМалко трудничко се тика и затова не съм много доволна.Но аз досега не съм имала количка с двойни колела и може затова да е.Иначе е хубава количката. Peace

# 21
  • Мнения: 15 573
вече и аз се реших - и ще гледам да е с падаща облегалка, за да спи в нея.
по принцип съм голям фен на триколките, обаче на последък се заглеждам и в колички с 4 колела.
пфуууу сега пък като почна да му мисля лелеее - то ще вземе да мине лятото накрая докато се накумя  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 314
ще купувам ,ама о6те не съм си избрала ...  ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 650
бих искал
http://www.chrysler.com/en/2008/crossfire/
за лятна е идеална

# 24
  • Мнения: 3 314
    Crazy  с удоволствие да си я тикаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 20:51 от stanislav4eto

# 25
  • Мнения: 6 442
Искам и аз такава  Mr. Green но със шофьорче,ако може  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 622
Ние сме с Бъгстър и тя се води лятна количка. Не мислех да взимам още една. Но сега ми щукна да взема една съвсем евтина и лека количка, защото много пътуваме и ми трябва нещо за самолети и екскурзии. Сърцето ме боли като ми изцапат или одраскат бъгстъра при някое пътуване със самолет например. За тая поне няма да ме е яд, а и място никакво не заема. Нещо такова обмислям :
Защо не си вземеш чантата за съхранение на Бъгстър
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4282
И аз мисля да си взема, защото и в багажника на колата много се цапа количката, като ли в самолет  ooooh!
Чантата е супер и можеш да си я носиш на рамо( т.е. таткото Laughing)

# 27
  • Мнения: 4 784
Аз ще си ползвам лятната част на Jane Карера Про. Не ми се иска да купувам друга, защото в нашия град разстоянията не са големи. Парка ми е на броени минути от вкъщи и мисля, че от смяна към момента нямаме нужда.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 296
И аз си купих вече лятна - Mag England

# 29
  • Мнения: 4 717
Аз ще си ползвам лятната част на Jane Карера Про. Не ми се иска да купувам друга, защото в нашия град разстоянията не са големи. Парка ми е на броени минути от вкъщи и мисля, че от смяна към момента нямаме нужда.

как си мечтая и аз така Party
тук до 3г сигурно ги возят в колички, понеже се уморяват мъничетата

Общи условия

Активация на акаунт