ще купувате ли лятна количка

  • 11 547
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
Да взех си вече на Бебе Комфорт ВИВА има и полулегнало положение и може малката да спи навън, че ние почти не се прибираме  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 428
Аз ще си ползвам лятната част на Jane Карера Про. Не ми се иска да купувам друга, защото в нашия град разстоянията не са големи. Парка ми е на броени минути от вкъщи и мисля, че от смяна към момента нямаме нужда.

как си мечтая и аз така Party
тук до 3г сигурно ги возят в колички, понеже се уморяват мъничетата

Май и ние ще си откараме с количка до 3год  ooooh! Аз имах мераци да я махам вече, но щерката не е на това мнение. Но пък и аз много ходя  Rolling Eyes Обикалям много и не мога да я мъкна пеша и нея.

# 32
  • Мнения: X
С баткото в количка се возихме докато се роди бебето. След това се наложи да взема стъпалце към количката, още не искаше да ходи сам повече от няколко минути. Според мен количка си е необходима до 2 и половина - 3 години.

# 33
  • Мнения: 1 531
купих чинкуето преди 3 дни  Heart Eyes на нея се спрях и съм много доволна: красива,маневрена и лекичка,сенникът минава доста анпред,еддинственото кофти е,че най-легналото положение захлюпва багажника и става неизползваем  Rolling Eyes освен ако не вдигнеш и свалиш бебето,докатоспи - аз така направих  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 4 397
купих чинкуето преди 3 дни  Heart Eyes на нея се спрях и съм много доволна: красива,маневрена и лекичка,сенникът минава доста анпред,еддинственото кофти е,че най-легналото положение захлюпва багажника и става неизползваем  Rolling Eyes освен ако не вдигнеш и свалиш бебето,докатоспи - аз така направих  Laughing

Честито с здраве да си я буташ  Heart Eyes
Така са кошовете на летните няма начин дигаш бебока докато спи леко и после пускаш  Peace
Колко кг. е

# 35
  • Мнения: X
Аз взех Джордани Компакт. Дори МАГ-а стой вече сгънат, с Дж. се родих направо и бутането и леко и возитя хубава, Мартин си  спи в нея, какво повече мога да искам  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 531
купих чинкуето преди 3 дни  Heart Eyes на нея се спрях и съм много доволна: красива,маневрена и лекичка,сенникът минава доста анпред,еддинственото кофти е,че най-легналото положение захлюпва багажника и става неизползваем  Rolling Eyes освен ако не вдигнеш и свалиш бебето,докатоспи - аз така направих  Laughing

Честито с здраве да си я буташ  Heart Eyes
Така са кошовете на летните няма начин дигаш бебока докато спи леко и после пускаш  Peace
Колко кг. е

мерси Hug

7.9кг - не е от най-леките,но е мн маневрена и все пак опредедлено не е тежка  Flutter

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз ще купувам ама от четене из форума скоро не мога да си избера,
еди е доволен  от един модел друг от друг Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 9 973
аз имам комбинирана и за сега ще карам с нея,а като дойдат жегите-и нова количка Mr. Green

# 39
  • Мнения: 15 609
мацки дайте малко стимки и инфо за количките, че аз още съм на фаза "търсене" и не съм се спряла на определен модел Praynig.

# 40
  • Мнения: 4 428
мацки дайте малко стимки и инфо за количките, че аз още съм на фаза "търсене" и не съм се спряла на определен модел Praynig.

Ами прочети най-малкото тази тема. Скоро имаше поне две теми, в които се говореше за всякакви колички. Разгледай е нет-магазините. Трябва ти първо да се ориентираш какво искаш, за да знаеш какво да питаш. А и не знам дали има количка на пазара, която вече да не е била обсъждана. Така, че...четене му е майката  Peace

# 41
  • Мнения: 2 401
Ето какво получих вчера:
http://cgi.ebay.de/Chicco-Zweit-Sportwagen-London-Design-Race-NE … dZ1QQcmdZViewItem

Страхотна е просто,  излезе ми към 75 Евро.

# 42
  • Мнения: 6 442
Ето какво получих вчера:
http://cgi.ebay.de/Chicco-Zweit-Sportwagen-London-Design-Race-NE … dZ1QQcmdZViewItem

Страхотна е просто,  излезе ми към 75 Евро.
Тази нова в БГ е 245 лв(с намалени) Thinking

# 43
  • Мнения: 1 883
Вера,здрасти! Laughing
И аз като теб умувах и то доста. Накрая си взех на Чиполино-Форцата : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 2/products_id/680
Ела ако искаш да я видиш. Wink

# 44
  • Мнения: 15 609
Вера,здрасти! Laughing
И аз като теб умувах и то доста. Накрая си взех на Чиполино-Форцата : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 2/products_id/680
Ела ако искаш да я видиш. Wink

ама ти си мислиш, че не съм я фиксирала до сега ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

знаеш ли преди колко време още я забелязах на денонощното. май още първия път, когато излезе с нея. и разпитах всички за нея. със сигурност ще дойда да я видя, защото ми се видя много хубава  Hug


Ето какво получих вчера:
http://cgi.ebay.de/Chicco-Zweit-Sportwagen-London-Design-Race-NE … dZ1QQcmdZViewItem

Страхотна е просто,  излезе ми към 75 Евро.

 #Crazy #Crazy #Crazy

наистина ли????
ооо ще взема и аз да си поръчам от там
а тя нова ли е или втора употреба и колко време чака докато пристигне?
извинявай за многото въпроси  Blush

Общи условия

Активация на акаунт