Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 53 991
  • 369
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Доколкото четох вчера има промяна във формулата.
На старата е с цитрусови к-ни, а новата с алое вера и зелен чай

# 16
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Незнам за новата ама старата ми се отми на третото измиване,дано тази да е по-добра.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
От доста време чаках да се появи новия вариант на Кастинг-а, така че тази новина ме зарадва.....определено ще я пробвам при следващото ми боядисване /стига да я открия по магазините/, че онзи ден се боядисах със старата версия  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 461
Незнам за новата ама старата ми се отми на третото измиване,дано тази да е по-добра.

Същата работа и при мен се получи, още ме е яд, сега не знам вече с какво да се боядисвам. Sad

# 19
Благодаря за отговорите   Hug
Харесах си един карамелен цвят и мисля да си поръчам , защото се оглеждах по магазините , но никъде не я видях . Ще рискувам пък дано да улуча цвета   Peace
Ще пиша за резултата  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 17 407
Откъде ще поръчваш, комшийке? НАли уж я има тук....

# 21
Поръчах я вече от този сайт  http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=768
Още не са я пуснали май по магазините , защото лично аз не можах да я намеря Thinking
Ще я получа в петък и ще докладвам  Grinning

# 22
  • Мнения: 17 407
Благодарско много! Ще чакаме отзиви.

# 23
  • Мнения: 1 224
И ако шоколадовото не червенее , ще бъде чудесно  Peace

# 24
А колко излиза доставката от този сайт, комши, че на мен не ми зарежда страничката?  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 73
аз си поръчвах от там миналата седмица  но поръчката ми беше над 70лв и ми я доставиха безплатно иначе май около 5-6 лв е там имаше да си изчислиш сам колко ще ти бъде

# 26
  • Мнения: 577
....тази боя е 12 евро  е как така става 12 лв. е това не мога да разбера.кое липсва в нея или е просто евтина като арома за .......
в Англия е 3.99 лири Peace

# 27
  • Мнения: 73
А ползвала ли си я да споделиш как е Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 114
а това шоколадовото дали ще се получи върху доста dark brown?

# 29
  • Мнения: 73
Ми и аз към него съм се насочила чакам някоя от мамите от чужбина да сподели дали е ползвала и как е като покривност отмиване и тн аз със старата досега не съм имала проблеми но ми се ще сега новата да опитам Laughing нали е нова трябва да е по добра Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт