Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 430
  • 281
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 495
nik77 добре дошла! Hug

Честит професионален празник на Злати, Вечерница и останалите, които не зная, че упражняват такава професия! Mr. Green

Не на последно място-Хери,  жив и здрав да е брат ти   bouquet Спец подрави от нашето семейство Wink

# 151
  • Мнения: 750
Моми4ета извенете ме за нахалството Mr. Green,но ще ми е приятно да ви опозная пове4е Hug
Така,4е ако имате желание и време разкажете ми по нещи4ко за себе си Hug
Например не можах да разбера кои са мъжете във форума Rolling Eyes
Кой какъв е,колко дяца има Laughing
Дано не съм прекалила с въпросите Thinking,но в моя форум на "мами в Италия" си знаем и долните гащи Mr. Green

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 375
Добро утро bowuu
Ник77 ела си в Стара Загора и ще разбереш повече за нас...тук и кучетата по улиците ни знаят Mr. Green Мъжете, които пишат в темата са 4 бр.....или така ги смятам толкова рано сутрин Mr. Green
Аз имам едно дете. По подписа си личи, че е мъжко и е на 1,6г. Wink Повечето имат по две деца :има да ги стигам/ а някои още нямат детенце /те пък имат да стигат мен Mr. Green/
Работим в различни сфери но често сядаме на едно софра и ядем много...еле Експрес /или така наречения сега розАв пухчо Mr. Green/ който ти прави забележки за подписа / не е лош ама се прави на страшен Twisted Evil/
Иначе ние долните си гащи незнаем...щото не носим такива Mr. Green
Туй то от мен..отивам да си допия кафето bowuu

# 153
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
уууу , как пък ти се отплеснаха пръстите по клавиатурата толкова рано сутринта.. Mr. Green
Явно агресора е ранобуден или пък ти си стриктна в спазването на работното време  Grinning

И ПРЕСТАНИ ДА ЛЪЖЕШ  МОМИЧЕТО - кучетата по улиците  вече те забравиха ......

На патерица : Честит празник на медицинските сестри   и ЧРД нА баткото на Хера !  bouquet

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 09:42 от doni972

# 154
  • Мнения: 6
Сербезова...съскаш ли Mr. Green

# 155
  • Мнения: 3 926
Ник, те мъжете си личат. Имат синичък отличителен знак в профила около аватара (т.нар. копие на марс)
Иначе са лесни за опознаване. Като прочетеш една-две теми назад и ти става ясно Grinning Забавни са и са гостоприемни. Освен това си предлагат и колите ако някой ще с мести при тях от друг град Hug
Обичат да сядат на софри - някои умеят да ги правят сами..., ама много умеят. Други не умеят толкова, ама пък уважават труда на умеещите Mr. Green Hug
Обичат и да попийват когато и където може. Също така ходят по разни планини и морета, като гледат да са все заедно. Харесват се Peace Понякога си сменят мъжете... ама само на приказка Sunglasses
Обикновено имат информация от първа ръка за всичко, което се случва в града и я дават с/у 5 лева Mr. Green
Някои ги дават много по телевизията, или пък ги пишат по вестниците...
Като цяло, след като аз и мъжът ми ще си сменяме местоживеенето освен заради собствените ни разбирания, и заради тях самите - значи си струват Hug
Мнооого ви обичам Heart Eyes

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 934
Ник, те мъжете си личат. Имат синичък отличителен знак в профила около аватара (т.нар. копие на марс)
Иначе са лесни за опознаване. Като прочетеш една-две теми назад и ти става ясно Grinning Забавни са и са гостоприемни. Освен това си предлагат и колите ако някой ще с мести при тях от друг град Hug
Обичат да сядат на софри - някои умеят да ги правят сами..., ама много умеят. Други не умеят толкова, ама пък уважават труда на умеещите Mr. Green Hug
Обичат и да попийват когато и където може. Също така ходят по разни планини и морета, като гледат да са все заедно. Харесват се Peace Понякога си сменят мъжете... ама само на приказка Sunglasses
Обикновено имат информация от първа ръка за всичко, което се случва в града и я дават с/у 5 лева Mr. Green
Някои ги дават много по телевизията, или пък ги пишат по вестниците...
Като цяло, след като аз и мъжът ми ще си сменяме местоживеенето освен заради собствените ни разбирания, и заради тях самите - значи си струват Hug
Мнооого ви обичам Heart Eyes

Асе, освен, че и ние те обичаме искам само да добавя, че четейки написаното от теб си те представих с дълга раздърпана пола, кърпа прилепнала на челото, огромни обеци-халки и естетсвено... златен зъб!  Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 3 926
Много ми отива, нали знаеш, че така се бях направила на форумския коледен карнавал 2006-та. Страшно парче съм така.
И навремето си се докарвах баш по тоз начин, ама сега нещо съм се зарязала. Току-виж като се преместим пак ме обхванали етно настроенията (да не си го кажем направо - циганийката) Heart Eyes
Ох, ще ми се вече да сме пир вас, но хубавите неща стават бавно. Затова трябва да се чака Hug

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 934
Ох, ще ми се вече да сме пир вас, но хубавите неща стават бавно. Затова трябва да се чака Hug
И все пак, докато чакаме не е зле да ни посещаваш по-честичко... ей така, да не губим надежда  Wink

# 159
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Сербезова...съскаш ли Mr. Green


Имам питане към падуаните .......докога ще позволявате някои модератори да пишат от името на други лица , регистрирани във форума Mr. Green


 Grinning

# 160
  • Мнения: 6 243
Сербезова...съскаш ли Mr. Green


Имам питане към падуаните .......докога ще позволявате някои модератори да пишат от името на други лица , регистрирани във форума Mr. Green


 Grinning

Нарушение на единайстата божа заповед:
Цитат
11. Забранена е регистрацията и активното използване на повече от един прякор от един и същи потребител.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Предлагам референдум какво да правим с нарушителката  newsm78

# 161
  • Мнения: 6
Гледайте си работата.  Twisted Evil

# 162
  • Мнения: 750
Оххо Хера зна4и си оформяте 4есто ве4еринки Mr. Green.Я сега изкажи кой е пианицата на групата Laughing
Ей вие сте от моята кръвна група Joy,много се радвам за това.
Като си дойдем в Бг и аз ще се вклю4а в групата Whistling,ако ме искате де Peace

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз че съм - лош съм... Когато пожелая - мога да бъда и много лош...



Розов пух4о няма смисъл да се палиш толкова много и да си толкова груб(а).Ако оби4аш този тон го дръж на някой друг,защото на мен не ми се нрави Stop
Както ве4е ти обясних този подпис ми го сложи Юлиан Кузманов(Татти) и щом той е решил,4е няма проблем зна4и е така Peace
Ако 4ак пък толкова те дразни този факт,го модерирай както сметнеш за добре Peace
Добре,4е има готини мацки в този форум,4е ина4е ще ми се отще да пиша тук #Crazy

Уважаеми потребителю nik77, дай да ти разясня някои принципни положения... Дали ти харесва тонът ми или не ти харесва... Тотално не ме интересува... На кого ще го държа, също не е твоя работа... Прави ти се забележка за нарушаване на Правилата... Недопустимо е да спориш с модератор по повод отправена забележка... За справка, пак Правилата... Ако смяташ, че ти е отправена неправомерна забележка... Инстанцията за жалване са Администраторите на сайта... Ама да спориш за това или онова, много моля, не се намираме на чаршията... Тук не се пазарим... Има си Правила и те се спазват... Независимо дали ти харесва или не... Когато е правена регистрацията на профила ти, е имало една кутийка, която е отметната "Съгласявам се да спазвам Правилата на форума"... Така че, изборът е бил твой...!

Сега подписът ти напълно отговаря на Правилата... Не знам кой ти го коригира - дали собственоръчно или някой е помогнал... Но това трябваше да направиш още при първата забележка... Точка по въпроса...

А да, щях да забравя... Другия път когато решиш да ЛЪЖЕШ безочливо... Наистина ще те пратя да обясниш на Tatti (Юлиан Кузманов), кога точно и какво е правил с подписа ти...

# 164
  • Мнения: 6 243
Пухчо, понякога дори и на мен ми идваш в повече. Стига вече с тоя подпис.

Ник, за пиенето, трудно е да се каже. Иначе май ти стана ясно кой има най-нетърпимия ПМС.

Аз всъщност исках друго да ви питам.
В детската градина на моята маймуна ще има великденски базар, организиран от родителското настоятелство. Днес, тъй като не съм на работа (маймуната е с висока Т), се хванах да правя ей такива шнолички за базара:



Ще направя и с други цветове, не само със синьо каре, просто днес купих само един метър лента, за да видя става ли. Щото имам още три метра друга лента, дето се оказа, че не става. Имам и 60 пилета, но това е отделна тема.

Въпросът ми е към родителите на момиченца (и към всички, които имат мнение по въпроса): Каква цена за комплект шнолички да предложа? Трябва да е все пак достатъчно атрактивна цената, че да се изкупят, защото идеята е да съберем повечко пари. На Коледния базар нашата група събра 170 лв. (бяхме с най-големия приход) и много се надувахме  Grinning Аз тогава правих малки картички, повечето от вас ги знаят.

Та моля ви - дайте ми мнението си, важно е!

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 15:04 от sladka hapka

Общи условия

Активация на акаунт