Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 420
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 926
Херо newsm78 То хубаво, че явно си ти, ама що пишеш от профила на мъжа ти? Или си имаш два за всеки случай Thinking Щото е странно потребител със синичко да говори как е раждалА Mr. Green
И се срещни с момичето, когато е в деветия месец. Като й разказваш как си раждала ще роди от смях. Със сигурност ще й е по-леко и от твоето Hug

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
У нас пък е върл купон: малката цяла нощ беше с висока Т, сега е обезводнена и лежи на дивана. Ако има желаещи да видят това нещо - вадя билетите и показвам. Насам, народе, щото скоро няма да я видите седнала на едно място.

Ох, мен ей това кротуване най-ме притеснява. Като ги видя така и за мое учудване ми липсват красъците и бясовете.
Бързо да се оправя Иринка.
Какво е лепнала? Някакъв вирус ли?

За раждането аз няма да говоря, че моите и двете не бяха песен, но факта, че още не съм се отказала от трето говори сам за себе си.

# 197
  • Мнения: 9 494
Добрутрооо
Звсе, нали мъж си бе, как ражда hahaha

Сладка Хапка-украсата е супер! Фибичките-също, ако нашия траеше такива, веднага щях да взема-нали дългокос ще става...
Какво и е на малката сладурана? Бързо да се справите с Т, че много ги събаря милите Tired


Привет dareland!
Аз съм ЗА да се казват нещата такива каквито са Peace Няма смисъл да се рисуват розови картини, като те далеч не са такива Wink
Не знам каква е болката при нормалното раждане, както и тази при ампутация /ама все си мисля че с упойки ги правят Thinking/, та в тоз ред на мисли -упойки има за раждането...що требе да се мъчи родилката?

Иве, бързо оздравяване на брат ти! Hug Дано тези симптоми не са в следствие от удара.

Злати, вчера ме мина кат малка гара Sad

# 198
  • Мнения: 750

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green
Гледай си работата smile3534,ако  не престанеш да се заяждаш може и моми4е да те нарека  Crossing Arms
За раждането и моето не беше лесно,ама 4ак да го сравняват с ампутиране на крак ми се вижда прекалено Rolling Eyes
Тук пък в Италия казват,4е като ве4е ти се струва,4е умираш тогава ще родиш Shocked
Според мен е индивидуално, при някой е трудно,при някой  по лесно.
За това са упойките Peace,за който реши ,4е не  може да изтърпи на болките Peace

# 199
  • Мнения: 426
Давам 5лева срещу информация.
Не се сещам в ПиколоМондо, предлагат ли пици?

# 200
  • Мнения: 6 243
Не.
Но ако искаш да си абсолютно сигурна - звънни им: 0896701298 0896 701299

# 201
  • Мнения: 109
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...
Аз предварително поясних,че това е нова информация за мен.Все пак съм в майчинство с ограничени контакти и малко свободно време.Можеше благосклонно да подминеш писанията ми вместо да уточняваш колко точно съм"назаднала".А и все пак от влизанията ми във форума не съм видяла в подписите тези петиции,ама на теб нали това ти е работата Mr. GreenИ за да не ме окачествяваш като назаднала ще се въздържа да пиша в тази тема само ми кажи взимаш ли другаде активно участие,че някакси тона в писанията ти не ми допада да не се засичаме.

# 202
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
За раждането- 2 деца,две различни раждания.
Първото-индуцирано поради 14 дена просрочване след термин.Болката беше ужасна до получаване на пълното разкритие.Раждането- супер лесно.
Второто-никаква болка/доктора и акушерката бяха шокирани,че изобщо не ме боли/.Раждането беше трудно защото бебка не щеше да слиза.

Ама всичко ти минава като гушнеш бебока!

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green

Бе, ти друга работа нямаш ли си, че се заяждаш с чуждите булки?
Направо ми писнаха твоите закани и заплахи. Дали ти някаква си титличка там и кой като тебе?
Информацията куцала, подписа бил голям, това не било по правилата, другото ги нарушавало.
Нещо проблем с размера ли имаш? newsm78
Щото ако е така, директно те праскам в моя черен списък - мъже с малки пишки не харесвам! На тях всичко им се вижда голямо.

# 204
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мама на две бебета, ако сложиш снимката на Дели до лентичката с възрастта й, подписът ти ще влезе в максимално допустимите размери... Може да е в ляво или в дясно...

Гери, аз пиша навсякъде из форума... И най-вече в Кърменето... Тази така свойствена за мен дейност... Mr. Green Ти пък защо се палиш толкова...? Аз нали писах по-горе, че обичам да се бъзикам... Или ти просто не разбра, че е шега... Вярно, не сложих нито един емотикон, ама вярвах, че ще стане ясно...


Жадиньо ма, ко ти стана до одеве нищо ти нямаше...? Първо ми отне пет минути да разбера кой се Еде с мен... Царицата на чардаша, пък то - ти си била... Какъв е тоя Калманизъм, който те е обзел...? Направо си ми е странно, така изведнъж някак... Mr. Green

А пък ти, какво чакаше досега, че толкова късно почна да се заяждаш с мен, м... ? Ми правя си забележки, к`во... Като се нарушават правилата, съвсем естествено е, че ще се правят забележки за привеждането им във вид, отговарящ на правилата... Ама ти правилата чела ли си ги...? В крайна сметка, какво значение има, че чуждите булки нарушават правилата... Ако Зевс имаше голям подпис, и на него щях да забележа... Wink

Така че, няма разлика... Булки, мулки - се тая... И Зевс да си беше направил голям подпис... И на него щях да му направя забележка... Правилата са си правила и се спазват... Толкоз...

Нещо не разбрах за пишките и големината им... Мислиш, че имам малка пишка и зат`ва имам проблем с размера, така ли...? Ми не, бе мойто момиче... Не ставай смешна... Тез, които имат проблем със своите малки пишки, имат мания към големите неща... Аз, както се разбра, имам непоносимост към ГОЛЕМИТЕ подписи... Така че, споко, нямам проблем с малката си пишка... Стигат ми седемте сантиметра... В еректирало състояние...

Твоят черен списък не ме засяга... Нито тъмночерния... Няма да влизам в него, ама хич... А и на такава злоба в списъка за какво ми е да се набутвам... Тц, не ща...!



П.С. Херолинке, ти винаги ще си ми в розАвия... Нъл знайш, че та Убичам...

П.П.С. Другия път ще ви разкажа за моето раждане и болката от него...

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Аз кЪт нямам пишка и няма кво да меря и вея /изключае величествения ми бюст Mr. Green/ си лягам Mr. Green
Да слушате да не ида с голямата тояга Twisted Evil

# 206
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Нещо не разбрах за пишките и големината им... Мислиш, че имам малка пишка и зат`ва имам проблем с размера, така ли...? Ми не, бе мойто момиче... Не ставай смешна... Тез, които имат проблем със своите малки пишки, имат мания към големите неща...
Не са малко хората във форума, които са виждали размера на колата ти и номера на костюма ти... така че, до тук с оправданията!!!

На теб седемте сантиметра може и да ти стигат, но аз съм чувала, че на жените им стигали малко повече... към 8. На мен лично ми трябват 18, ама това е друг въпрос.

И да, аз правилата не съм чела. Никога! Нещо не си падам по правила... но пък както стана ясно, обичам да гледам в гащите на надзирателите  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 855
От вчера съм на аеробика  Grinning Де що има мускул всичко ме боли, пих аспирин преди и след, ама то цяла зима по гръб и ето ти резултата  Crazy Тренировката въпреки това ми хареса, супер натоварена е има и степ и се работи много за корем и дупе  Mr. Green Сега и ако излезна сериозна и не се откажа ще е супер  Laughing

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Въъъъ, Жадиньо, ко ти дойде ся на акъла за колата...?
Който и да питаш, моя да ти кажа, че жена ми я избра... Аз просто се съгласих... Като един седемсантиметров мъж... И номера на костюма ми няма нищо общо със седемте сантиметра... Номера на костюма е подвластен само на Повелителят от седемте чинии... По тоя параграф не мож ме фана...

Тия сантиметри, които били стигали... Ги изчисляват разни ненаситни лакомии като теб... 8 сантиметра, 18 сантиметра... На теб и 28 да ти дадат, пак ще дърпаш/драпаш макарите за още... Цял бастун на тебе ти требе и пак ша рИвеш кат буга, че бил малко, че не бил твърд и прочие...

Правилата да фанеш да ги четеш... Че аз отдавна съм ти се заканил... Иначе ще ти давам диплома за нарушаване на правила... Лошото е, че тя е съпроводена със бан форевър...

За гащите на надзирателите, нищо няма да коментирам... То и тая глупотия има ли нужда от коментар...

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 23:25 от Розов Пухчо

# 209
  • Мнения: 6 243
Трай, бабо, за хубост. Ама ти си си хубава, да ти се чуди човек що си губиш времето с аеробики.

Я кажи сега - къде ходиш, от колко часа, това чиста аеробика ли е, или нещо по-специално: пилатес или знам ли вече какво...

Общи условия

Активация на акаунт