Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 383
  • 281
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 280
Иве,не се безпокой излишно,но отидете пак на лекар,наистина.Може въобще нещата да не са свързани с катастрофата,но...все пак.

Ник,стана ти ясно ,че Асенцето си изкарва парите с приказки,нали?

# 181
  • Мнения: 3 926
Иве, доведете го тук във ВМА, ако можете. И може да ти звучи бабешката, ама да му леят едно куршумче на момчето. Това много, много помага. Твърдя от опит Peace
Дано всичко е ОК Praynig

# 182
  • Мнения: 855
Асе, куршум още на другия ден майка ходи с негова тениска да му леят. То и аз май трябва да ида, че ми избиха стрескавици по устните  Rolling Eyes Хич не е бабешката, поне за мен де. Ходила съм няколко пъти, последно когато Сисо падна от количката на плочките по глава  ooooh! И наистина се чувствам по-добре след това  Peace
Иначе и аз му предложих за друг лекар, за всеки случай. Казаха ми за Вълканов  Rolling Eyes дано свърши работа. Иначе до София няма да стане май  Confused Той му е зле още, боли го, по-добре да не тръгваме на път, ако не е наложащо  Confused
Лека вечер от мен, отивам да натискам Сисо към леглото, че няма намерение да заспива като гледам  Thinking

# 183
  • Мнения: 109
Ей драги съфорумци вижте какво ни готвят нашите управляващи.За мен поне това е нова информация и държа да я споделя с колкото може повече хора.Ако сте против тези безумия моля ви подпишете се
Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски                                   http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ
СРЕЩУ ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ВЪВЕЖДАНЕ НА УЧИЛИЩНО ОБУЧЕНИЕ ОТ 6-ГОДИШНА ВЪЗРАС                                             http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.htmlТ

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еееее, Герито, назаднала си с информацията...
Два от всеки пет подписа във форума съдържат поне една от двете петиции...
Да не кажа и двете...

nik77, в черния ми списък си... Препоръчвам ти да не си позволяваш крачка встрани...
Ако продължаваш да ме наричаш "момичета"...
Ще мръднеш и към тъмночерния...
Mr. Green

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ей драги съфорумци вижте какво ни готвят нашите управляващи.За мен поне това е нова информация и държа да я споделя с колкото може повече хора.Ако сте против тези безумия моля ви подпишете се
Предлага се закон Българският Език да не е задължителен!!! Подпиши се ако не ти се говори турски                                   http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html
ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ
СРЕЩУ ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ВЪВЕЖДАНЕ НА УЧИЛИЩНО ОБУЧЕНИЕ ОТ 6-ГОДИШНА ВЪЗРАС                                             http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.htmlТ

Аз понеже не чета подписи... преди няколко дни ми пратиха линкове и към двете петиции. Първата я подписах, но втората - не. И сега няма да го напавя. Просто не съм убедена във вредата от тръгването на училище на 6 години.

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ха добро утро чада мои bowuu
Експри аз в кой списък съм...розАвия Mr. Green

# 187
  • Мнения: 163
Здравейте
Бихте ли ми препоръчали добър детски лекар-уши нос гърло в града.Искам да направя една консултация,че нещо моята мома  от известно време много хърка като спи,и нослето и сумти.Няма никакви други сиптоми и като казах на личната лекарка,тя ми каза да и я заведа чак другата седмица,щото сега имало много болни при нея?????? newsm78

# 188
  • Мнения: 6 243
Веси, аз ходя (за децата, а и за мен) при д-р Михаил Михов - кабинетът му е срещу бариерата на Окръжна болница, а иначе работи в Университетската болница.

# 189
  • Мнения: 2 249
Здравейте, мами от Ст Загора!Аз също съм от тук и затова пиша в тази тема.Искам да ви споледя нещо за тези т.нар. - Училища за бъдещи родители.Онзи ден да първи път посетих една такава сбирка,водена от акушерка и тя каза,че болката при раждането можела да се сравни с болката при ампутация на крайник! Shocked Shocked ShockedПросто щях да падна от стола!!!!!!!!!Първо - въобще не вярвам на това и второ даже и да е така там ли е мястото да го каже - пред бъдещите майки,които вместо да успокои тя може ужасно да ги разтревожи!!!!!!Само да спомена че съм в 5-ти месец и не ме е страх от раждането.Но това което чух беше просто "гениално"! #CrazyТа ако искате, споделете вие които сте раждали - има ли това нещо общо с истината или не?

# 190
  • Мнения: 6 243
dareland, не са ми ампутирали крайник, така че знам ли  newsm78 Може тази личност и да има право  Laughing

Но знам друго: болката при раждане зависи от много неща - и някой от тях са и емоционалното отношение на родилката към това, което се случва, колко тя е подготвена за раждането, страхува ли се или се чувства спокойна, има ли доверие на хората край себе си...

Ако тръгнеш към раждането с нагласата, че е по-добре да ти отрежат крак, със сигурност ще бъде тежко. Преди моето първо раждане бях слушала такива страшни разкази, че когато се роди синът ми, бях изумена колко леко съм се отървала. След време, понатрупвайки опит и впечатления, осъзнах, че всъщност никак не е било леко - индуцирано раждане, изтекли околоплодни води, ама аз наистина очаквах да е ад под небето. Пък то се оказа - болезнено, но в рамките на това, което бих могла да понеса отново, и отново. Пък раждането на щерката си беше направо бял кахър - тя и беше дребно бебе. Така ако е винаги, мога да родя десет.

У нас пък е върл купон: малката цяла нощ беше с висока Т, сега е обезводнена и лежи на дивана. Ако има желаещи да видят това нещо - вадя билетите и показвам. Насам, народе, щото скоро няма да я видите седнала на едно място.

# 191
  • Мнения: 353
Здравейте, мами от Ст Загора!Аз също съм от тук и затова пиша в тази тема.Искам да ви споледя нещо за тези т.нар. - Училища за бъдещи родители.Онзи ден да първи път посетих една такава сбирка,водена от акушерка и тя каза,че болката при раждането можела да се сравни с болката при ампутация на крайник! Shocked Shocked ShockedПросто щях да падна от стола!!!!!!!!!Първо - въобще не вярвам на това и второ даже и да е така там ли е мястото да го каже - пред бъдещите майки,които вместо да успокои тя може ужасно да ги разтревожи!!!!!!Само да спомена че съм в 5-ти месец и не ме е страх от раждането.Но това което чух беше просто "гениално"! #CrazyТа ако искате, споделете вие които сте раждали - има ли това нещо общо с истината или не?
нищо подобно.
На да ли ако беше болката като ампутация на крайник някой щеше да се навие да ражда второ дете. И незная каква е болката при тази манипулация ако мога така да го нарека.  Аз имам две деца и всичко мина перфектно и болката е за много кратко време и се понася. Поне при мен.

# 192
  • Мнения: 2 249
dareland, не са ми ампутирали крайник, така че знам ли  newsm78 Може тази личност и да има право  Laughing

Стига де!Аз наистина ще започна здраво да се шашкам! Rolling Eyes

# 193
  • Мнения: 426
Здравей dareland,
че боли, боли, но си заслужава Laughing

# 194
  • Мнения: 6
хЕРА СЪМ   
На мен ми бяха казали, че е като болка като при цикъл но утроена. Кво да ти кажа...раждах ухилена до ушите като си мислех, че имам газове Mr. Green
Според мен нагласата на жената е най-важна. Нагласисе за среща с малкото същество. Бъди щастлива..та ти ще ставаш майка Hug Емоцията и чувствата са неописуеми.
Ако искаш заповядай на нашите събирания.

П-П ще ме търпите малко с акаунта на сержа Twisted Evil

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 14:00 от Зевс

Общи условия

Активация на акаунт