Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 389
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Абе има няма 2-3 години как съ връ из форума, и правилата ги прочетох преди 2 месеца.
Ми то било интересно, терминология нова прочетох, разни неща разбрах що така се случват и те така.

Най - интересно е изискването да се пише на Български на кирилица, много интересно та чак някои път се
учудвам как има хора наречени модератори дето ти правят забележка да пишеш на Български и то на кирилица.

А за размерите това е съвсем друг въпрос, няма да се изказвам.

Е те т'ва е седим и си мислим, и по едно време гледам само си седим!!
Simple Smile

П.П. Розовия много добро впечатление ми прави когато модератора, напише примерно:
Редактирано за нарушаване на "т.хх" от Правилата на Форума, и това написаното "т.хх" е линк към съответната точка или към Правилата. Ако на някой му се спори, да спори - с Правилата.

Ако съм ви дошъл в повече споко - отивам да си лягам.  1crib

Малии кви рабути ми идват в главата.  newsm78

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 23:49 от Khai Rehn - The Lord Daemon

# 211
  • Мнения: 619
Ив,в началото ще е така,но смятам,че до седмица организма ти ще се справи,Алекс вече го преодоля(ходи на фитнес вече  Mr. Green),а аз вече се чудя какво да правя със себе си...и започнах да правя коремни и лицеви из нас и да вдигам гири...  ooooh!Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...

# 212
  • Мнения: 426
Добро утро,
Розов пухчо  слушам и  изпълнявам, ще си махна снимката /защото не знам как да го направя това Rolling Eyes с отляво, отдясно/.
 А сега поемам към Старозагорския Практикер #2gunfire.
Лек ден

# 213
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...

Ти да не прокърми пак ...или проклетите изпити Mr. Green

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ако видите нещо двуизмерно да се носи из центъра да знаете,че съм аз,Жадито ще потвърди...
Много си си добре двуизмерна даже.Питаш ли ни нас - борещите се с третото измерение...
Кажи какво стана с оная работа? Ще я бъде ли?

Експри, обичам те  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 855
Трай, бабо, за хубост. Ама ти си си хубава, да ти се чуди човек що си губиш времето с аеробики.

Я кажи сега - къде ходиш, от колко часа, това чиста аеробика ли е, или нещо по-специално: пилатес или знам ли вече какво...
Ами това е в МГ-то, тя е от доста години. Иначе програмата е, започваме с раздвижване, разни упражнения, после минаваме към степ (ей това ме убива  ooooh!), после на дюшечета лягаме и упражненията мисля, че минават към каланетиката. Работи се много за корема и бричова част. Някакво съчетание от аеробика, степ и каланетика според мен. Пилатес незнам какво е, ама видях в гугъл, не е това. Единичната тренировка е 3лв, ако си вземеш карта за месеца е 17лв( за 8 тренировки). Тренировки има през цялата седмица от 18ч и 19ч. В понеделник, сряда и петък е по-напредналата група и идва малко трудно ако си начинаещ, защото са много бързи и правят по-трудни упражнения. Във вторник и четвъртък са по-леките упражнения (които не са много леки де  Crazy )
Ако решиш да я посетиш трябва да е по-навреме, че започна постепенно да се запълва групата, с настъпване на лятото. Трябва да си носиш някакви маратонки или нещо с което ти е удобно да тренираш, има мацки и по чорапки карат. Една хавлия, за да не лягаш директно върху дюшека и вода, ако ожадняваш, макар че мацката продава и ако нямаш си купуваш  Peace
Днес пак отивам, добре че не съм сама, че така ми е неудобно да откажа  Mr. Green Иначе като знам каква съм мързелана, относно упражнения  ooooh!

# 216
  • Мнения: 3 926
Хм, явно на лични сте се доуточнили с размера... инак не разбирам тез странни изблици - Мразя те и обичам те!
както пееше един също дъъълъг, гологав водещ.. Знаете, че с него сме в интимни отношения, затова моля не го обсъждайте Mr. Green

# 217
  • Мнения: 109
Аууууу Розов Пухчо да се ненадява човек ама май прозирам смекчаване на тона PartyНаистина нямаше и следа от шега в коментара ти,но то така е в интернет общуването.Трябва да дойда на някоя сбирка,че като те познавам лично може и да не ти се връзвам hahaha
Виждам,че сте почнали моята любима тема.И аз като един виден спортист да споделя,че миналата година по това време реших,че бива да възвърна стройното си телосложение и тръгнах на каланетика.Резултат имаше,но на мен нещо не ми понесе защото на втория месец бях със страхотни болки в краката и тогава пък тръгнах по доктори.Пишман работа беше.Но грешката на нашата инструкторка беше ,че нямаше точно това разделение за начинаещи и напреднали и от там идват проблемите на новаци като мен.
Ей хора къде е хубавото време тия нещо пак сбъркаха прогнозата-явно е била за друга държава-грешно са преписали Mr. Green

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Аууууу Розов Пухчо да се ненадява човек ама май прозирам смекчаване на тона PartyНаистина нямаше и следа от шега в коментара ти,но то така е в интернет общуването.Трябва да дойда на някоя сбирка,че като те познавам лично може и да не ти се връзвам hahaha
Ми крайно време е. Ще видиш, че никак не е страшен, само се прави. Иначе си е един безобиден... розов пухчо  Grinning

Хм, явно на лични сте се доуточнили с размера... инак не разбирам тез странни изблици - Мразя те и обичам те!
както пееше един също дъъълъг, гологав водещ.. Знаете, че с него сме в интимни отношения, затова моля не го обсъждайте Mr. Green
Ние с него размерите отдавна сме си ги уточнили - той ми е малък, аз съм му широка. Сигурно затова се обичаме толкова  Mr. Green

Колкото до твоята изгора, отдавна се каня да ти пратя един компромат. Само трябва да го намеря.
Ще си го получиш на лични, защото има известни прилики с всеизвестни форумни личности.

# 219
  • Мнения: 619
Изпити,изпитииии...понеделник и вторник.Даже имам и право да си определя сама дните(двата са в един ден,третия - на следващия или обратно...)
Жади,нищо засега не става,и двамата сме пас,но като го гледам...няма да се задоволи само с това за което ме е наел...та не се натискам...А за килцата-бива поне малко мръвка да имам...а то...едни кокалаци щръкнали отвсякъде...бюста ми зачезна вече яко  ooooh! ...

# 220
  • Мнения: 109
Иве споко за това са пластичните хирурзи-и те хляб трябва да ядат.А ми идва наум един един по-готин вариант-обзаведете Ави със братче Laughing

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Изпити,изпитииии...понеделник и вторник.Даже имам и право да си определя сама дните(двата са в един ден,третия - на следващия или обратно...)
Жади,нищо засега не става,и двамата сме пас,но като го гледам...няма да се задоволи само с това за което ме е наел...
Недей да съжаляваш...
От опит мога да ти кажа, че съвместната работа между предподавател и студентка не води към нищо хубаво. Разбира се, ако преподавателя не е млад и енергичен левент.

# 222
  • Мнения: 6 243
Не знам за какво става дума, но ако правилно ви разбирам, Ива да си го избие го от главата!  hahaha

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Не знам за какво става дума, но ако правилно ви разбирам, Ива да си го избие го от главата!  hahaha

Бе то уж за работа става дума, ама последствията са леко предсказуеми, че затова и аз я предупреждавам.

# 224
  • Мнения: 280
Моника,обаждай ми се като ме видиш,бе.Аз,предполагам е известно,съм голяма блейка.Не е било нарочно,не се сърди.

Пак съм изтървала откровенията и разкаянието  на РозАвия.

Роси,как е Иринчето днес?

Общи условия

Активация на акаунт