Пролетна Стара Загора - 48

  • 13 387
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 243

Роси,как е Иринчето днес?
За съжаление днес е напълно драва и се държи както винаги. Понякога ми се иска да е едно кротко момиченце, но де тоя късмет.

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ти сега недей дърпа дяволи за опашката... Rage
Ако цената на послушното ти момиченце е няк`ва си болест и обезводняване... tantrum

Е, па стопроцентово...
Не, хилядапроцентово е за предпочитане бесът... newsm77 ppp smile3540 Misc Ghost  Stuck Out Tongue Winking Eye icanfly tongue dancing



П.С. Което, разбира се, не пречи човек да си помечтае малко, ех... И аз искам... Ама нъцки... newsm12

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я, Гери... #Crazy Ти що не спиш...? newsm78

# 228
  • Мнения: 109
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............

# 229
  • Мнения: 6 243
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............
Ще вземете да се харесате май  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 619
Ами избих си го от главата още шом го поопознах,просто не бях ходила на лекции при него от месец  Mr. Green
Ави още не е добре,не искам да я водя при педито й щото ще й изпише антибиотик...

# 231
  • Мнения: 109
Добро утро на ранобудните.Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо LaughingАма никой не ме пита кога съм си легнала та ми се наложи и рано да стана и сега гледам в една точка ShockedАма ние с теб ще излезем една порода май............
Ще вземете да се харесате май  Mr. Green
Абе няма да се женим щото вече сме я свършили тази работа Mr. Green

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ави още не е добре,не искам да я водя при педито й щото ще й изпише антибиотик...

Последици от първите дни на яслата ли?
Тръгна ли? Как се справя?

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо Laughing

Какви сайтове...? Кое им е оле-малето...? Защо остана без мъж...? baby_neutral
Защо временно...? Какво трябваше да си помислим...?
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Принцесо, тая работа с преподавателя не мирише на добро... Хич даже... smile3532



П.С. Бе то харесването и породата нямат нищо общо с жененето, ама то ще се чуе... Дай да се видим, пък после ще я мислим... Crazy

# 234
  • Мнения: 109
Не спя щот останах без мъж и кво да правя разглеждам едни сайтовеееее........оле мале Twisted EvilВременно де някой да не си помисли нещо Laughing
Какви сайтове...? Кое им е оле-малето...? Защо остана без мъж...? baby_neutral
Защо временно...? Какво трябваше да си помислим...?
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
П.С. Бе то харесването и породата нямат нищо общо с жененето, ама то ще се чуе... Дай да се видим, пък после ще я мислим... Crazy
Лелееее винаги ли толкова много въпроси задаваш #CrazyКак успя от едно изречение да зададеш въпрос за всяка дума?
За виждането нямам нищо против.Само трябва да се организирам с Тигърчето или Ива да ме представят във вашата цветна компания,щот си падам малко срамежлива Rolling Eyes

# 235
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Като се замисля всички ще се окажем срамежливи..... Blush
Не сме се виждали на куп , без изключения от има-няма една година Mr. Green

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Като се замисля всички ще се окажем срамежливи..... Blush
Не сме се виждали на куп , без изключения от има-няма една година Mr. Green

Може би е време да го направим...

За протокола - и аз съм срамежлива... като куче!

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Срамежлива-а-а...? Я стига глупости... И аз съм срамежлив...
Затова, ела, запознай се с мен... Пък аз ще те представя подобаващо на останалите...
Много съм добър в това отношение... Изобщо във всяко едно отношение...
Само пишката ми е малка, както се разбра от разговорите с Царицата, ама...
С друго компенсирам... Та така...
А, и забравих да кажа... Основното ми качество е скромността...
smile3532

Алллоооу, тия дето не сте ни виждали накуп от има-няма ненам си колко години... Земете се стегнете...
Ний като се събирами, вий де ходите, а...? Аз няма с каручка да ви вземам, ама-ха...
Или с РК1 да ви мъкна... За непросветените, РК1 е ръчна количка с едно колело...

Йех, изведнъж си представих картинка, грейна ми...
Дони, нагласена, пременена, със свинско звънче окачена...
Натруфено-наконтена и нацедена в еркаедното, а аз накичен с гюлова китка зад ухото и тикам ли тикам... Лелееееее...
Те т`ва требе да се види...!!!



Чардашовице, шо не вземеш фотошопски да врътнеш по една наша глава върху тиквите на тия хулюгани отгоре, а...?

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Чардашовице, шо не вземеш фотошопски да врътнеш по една наша глава върху тиквите на тия хулюгани отгоре, а...?

Щото точно сега ми се реве и нищо не мога да правя.
Като ми дойде Музата...

# 239
  • Мнения: 0
Скромността е за тези, които нямат други качества.
 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт