Кати Прайс (Джордан) ще осиновява дете от България

  • 2 233
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Австралия си е Австралия. Там здравната осигуровка нключва БНМП с хеликоптер,
къщите са едноетажни, дворовете се измерват в акри, изобщо не бих връзвал кусур на
австралийка, решила да ме осинови.

В Англия са, доколкото знам  Peace

# 16
  • Мнения: 2 563
Не би трябвало да им дадат просто да си избират дете. По новото законодателство се търси семейство за дете, а не дете за семейство. Но ако мине одобрението на социалните, гласувам да й се даде право да осинови дете без да е нужно то да има три отказа от българско семейство.

# 17
  • Мнения: 25 630
Какъвто й да е размера на циците и акъла й, явно жената поне има сърце с по - големи размери. За разлика от други умници, особено български, на които дори не им минава през акъла да помогнат на болно дете ...

Зависи, на някои може да не им стига акъл, на други - средства...
Ти колко деца осинови?  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 488
Джордан или Кейти Прайс живее в Англия. Омъжена е за бившият певец Питър Андре по-малките деца са от него, а голямото от футболиста. Голямото има сериозни здравословни проблеми. Незнам като родители как са, но са много простовати, езика им е под всякаква критика. Иначе живеят охолно и са постоянно ухажвани от медиите. По тв, по списания, ДВДта се правят за тях. Явно има кой да ги гледа и да чете за тях.

# 19
  • Мнения: 4 392
Да бе, да..Много лесно ги давате тези деца.. Stop
Точно тази ли? Shocked Детенцето и е сляпо, защото постоянно беше дрогирана през първата бременност. Скандалната  особа постоянно е по кориците на булевардната преса. По- скоро един юмрук бих и дала, за да си избие тази идея от главата.

# 20
  • Мнения: 4 784
Ако ще си го гледат добре детенцето съм - за. А и ако съдбата на децата от Могилино не се промени кой знае колко от досегашната им, то със сигурност при нея ще се чувства по-добре детето, а и след като семейството има вече едно по-различно дете може би имат и опит в отглеждането, което със сигурност е по-трудно.

# 21
  • Мнения: 4 371
Точно тази ли? Shocked Детенцето и е сляпо, защото постоянно беше дрогирана през първата бременност.
Замислих се дали наркотиците са намесени, ти отговори. А и като й видях втората снимка, постната от Блонди...

ДуциHeart Eyes не се споменава конкретно, казват само, че заради филма е решила от бедстваща  Rolling Eyes държава да осинови, но не знам дали точно от Могилино.   33uu
Бедстваща Laughing
Това, че е червива с пари, не я прави годна за осиновителка според мен. Целия шум сигурно е сензация за поредното й ДВД. Ако се лъжа, да ме извинява Джордан Tired

# 22
  • Мнения: 2 891
Та те я бяха изловили поркана и друсана в някакъв стриптиз бар, в последните месеци на бременността си  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 375
Не съм чула да има три деца-едното ,което има проблеми заради това че  е взимала наркотици и не е спирала да пие и ходи по барове докато е била бременна и второто е от австралиеца от гръцки произход-Питър Андре.

# 24
  • Мнения: 27 524
2002-ра първото момче, 2005 момче на Питър-Андре и 2007 момиче, пак от Питър.

# 25
  • Мнения: 275
Awards
2007 - Cosmopolitan's "Woman of the Year"[28]
2007 - named by Grattan as "Celebrity Mum of the Year"[29]
2003 - named #2 in "100 Worst Britons" list.

Това са наградите на Джордан.
Не ми харесва, нито ми е симпатична, но не може да и се отрече, че създава и развива много благотворителни кампании в името на децата.

# 26
  • Мнения: 2 032
Много хубаво, ако е истина.

И на таблоидните звезди им е позволено да имат деца.

Едва ли е чак глупава; това момиче е постигнало неща, с които плюещите по нея не могат да се похвалят.

А първото й дете има септо-отпична дисплазия.  Всъщност, не се знае какво причинява това заболяване, съпътствано е със силен хормонален дизбаланс и сърдечни проблеми.

ПП. Дизбаланс или дисбаланс се пише всъщност? Или няма такава дума?

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 17:34 от Алиса

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Каквато и да е Джордан.Детето ,което ще осинови от Могилино,определено ще се чувства по-добре отколкото в този дом.  Peace

# 28
  • Мнения: 4 392
Много хубаво, ако е истина.

И на таблоидните звезди им е позволено да имат деца.

Едва ли е чак глупава; това момиче е постигнало неща, с които плюещите по нея не могат да се похвалят.

А първото й дете има септо-отпична дисплазия.  Всъщност, не се знае какво причинява това заболяване, съпътствано е със силен хормонален дизбаланс и сърдечни проблеми.

ПП. Дизбаланс или дисбаланс се пише всъщност? Или няма такава дума?
Със "с" се пише.  Grinning
Аз не желая да постигам 'нещата', които е постигнала. Дори не зная, какви успехи имаш предвид, но съм сигурна, че не бих ги "прегърнала" като мои цели.
Хората се стремят към различни неща, но не това е темата.

Каквато и да е Джордан.Детето ,което ще осинови от Могилино,определено ще се чувства по-добре отколкото в този дом.  Peace

Наивно е да се смята, че осиновяване на всяка цена е по- добро от дом. Не съм съгласна, че тези деца трябва да отидат при "каквато и да е" осиновителка! Stop
Напротив, те имат нужда от много специални грижи. Естествено, че съм против т. нар. "институции", но този наивитет е брутален.

# 29
  • Мнения: 3 826
вие пък какво я подхванахте жената , все едно го взе , и го осинови , и взе да го изтезава сигурно ...айде спрете се , ситуацията е повече от хипотетична ,
и е много грозно така да я обвинявате за  заболяването на детето й , защото така и не се знае от какво е причинено , а има много родители на деца с увреждания , които са самообвиняват непрекъснато .

Общи условия

Активация на акаунт